Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalena 1980

Dostałam pracę w banku - na co mam uważać ??

Polecane posty

Gość Magdalena 1980

W przyszłym tygodniu idę do pracy - będę pracowała w obsłudze klienta. Jest to moja pierwsza praca w instytucji typu bank - na co powinnam uważać? Na co powinnam zwrócić uwagę podpisując umowę o pracę? Proszę o porady. Na jakie sztuczki i kruczki prawne powinnam zwrócić szczególną uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy w banku
Jeżeli to nie jest tajemnicą napisz w jakim Banku dostałaś pracę i miejscowości? Pytam dlatego, że szukam przede wszystkim pracy w Banku. Byłam na kilku rozmowach ale jest taki przesiew, że potem już nie dzwonią. Jeżeli możesz napisać to jakie pytania padały na rozmowie i czy była to jedna rozmowa. Co do umowy niestety Ci nie doradzę ale może ktoś inny podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróć uwagę na to, jaką pensję brutto i netto otrzymasz, jaki jest zakres Twoich obowiązkó, godziny pracy oraz okres wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 1980
PKO. Pytali o wiele rzeczy, jedna rozmowa kwalifikacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazaj na ludzi ktorzy pracuja nie bezsposrednio z klientami,a siedza gdzies na zapleczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowa o pracę to nie dożywotni kontrakt. Można zawszę ją rozwiązać. Oczywiście operuje się kwotą brutto, ile netto też łatwo wyliczyć. Warto zapytać o dodatki typu premia, szkolenia, ubezpiecznie w abonamentowej służbie zdrowia, dodatek na ubranie służbowe itd. A przede wszystkim pokazać się od dobrej strony, jako osoba godna zaufania i rzetelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×