Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PISZCIE JAK BYŁO U WAS

KOZAKI KTÓRE NIE PRZEMAKAJĄ- DOSTANE W DEICHMANNIE CZY W CCC???

Polecane posty

Gość PISZCIE JAK BYŁO U WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W CCC buty skórzane z Lasockiego sa OK innych nie tykam;-) Deichmann to plastik i syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z deichmanna
miałam bardzo dobre skórzane sandały arianne. większość kozaków przemoknie. to nie są buty na chlapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deichmann to badziewie
szkoda kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deichmann- to badziewie kuzynka kupila i dlugo sie w nich nie nachodzila. ja mam zamszowe z CCC Lasocki. kupilam w tamtym roku mam zamiar w nich chodzic 2 sezon bo sa rewelacyjne. tak cieplych butow w zyciu nie mialam mam 2 Ryłko skórzane ale w porownaniu do tych zamszowych sa okropnie zimne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przemakalnosci to te co ja mam zamszowe sa rewelacyjne na sniegu wogole nie przemakaja (ale je co jakis czas impregnuje) nie spodziewalam sie ze za taka cene beda takie fajne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pychaaaaa
a jak dbasz o te kozaki zamszowe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyszcze je szczoteczka, potem pastuje taka specjalna pasta do zamszu (w sumie wyglada identycznie jak pasta do normalnych butow taka w tubce z gabka na koncu) no i oczywiscie co jakis czas spryskuje impregnatem do butow!! i naprawde nie dosc ze sa ciepłe (nie maja porownania do typowo skorzanych) to jeszcze nie przemakaja na sniegu (chyba ze jest totalna chlapa ale to kaze wtedy przemokna jak wejdzie sie w wode nawet skorzane) sama jestem mile zaskoczona bo tak naprawde kupilam je na jesien tzn wtedy jak jeszcze nie ma sniegu a juz jest zimno a w tamtym roku obchodzilam w nich cala zime a skorzane (RYŁKO) poszly w odstawke bo w nich marzne:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×