Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Moni hahaha, ja musiałam dłuższą bitwę stoczyć z moją bo prawie nic dziś nie siedziała na kompie, no ale moje argumenty okazały się silniejsze (jak zawsze);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zdazylam zjesc tylko 3 posilki :O i w dodatku ostatni o 18:30 - obiadek :O. jakis strasznie krotki byl dzis dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moje trolki tez jeszcze nie spia,ale dzis piatek to jeszcze półgodz i ida:),a maz w pracy wiec cora zaciera rece ze spi z mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka wiesz te cholerne wagi takie są , ja na moją patrzeć przez tydzień nie mogłam i w końcu ja schowałam, dziś ja wyciągłam po sprawie ze znajomym i kurde na moment ja polubiłam(myślę że gdzies do jutra );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i zapomnialam sie pochwalic ze wczoraj do zestawu cwiczen, ktory dotad skladal sie z 50 brzuszkow hehe, dodalam steper - 15 minut na poczatek (600 razy na kazda nnoge wyszlo, wiec moze byc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że już dziś nic nie zjem bo jak zaczynam was czytać to mi się odechciewa. Jednym słowem powinnam siedzieć cały dzień przed kompem ,żeby nie jeść. Jak rany, ale to naprawdę pomaga, jak się tutaj pisze. Co ja bym bez was zrobiła laseczki. Moni, jak ty w końcu wyglądsz. Przysłałaś mi zdjęcia - gubię się w tych pseudonimach, adresach maailowych i waszych prawdziwych imionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka brawo! a ja od przyszłego tygodnia dodaje 20 brzuszków czyli 120 będę zasuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka brawo! a ja od przyszłego tygodnia dodaje 20 brzuszków czyli 120 będę zasuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka brawo! a ja od przyszłego tygodnia dodaje 20 brzuszków czyli 120 będę zasuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19762605
HEJ MOJE DZIEWCZYNKI BYŁAM NA SPACERKU Z PSEM ROBIŁAM DZIECKU KOLACJE I MĘZOWI I TAK MI SIĘ ZACHCIAŁO JEŚĆ ŻE MUSIAŁAM WYJŚĆ Z DOMU, JAK WRUCIŁAM TO ODRAZU IDE DO WAS BO MAM W WAS WSPARCJE BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19762605
HEJ MOJE DZIEWCZYNKI BYŁAM NA SPACERKU Z PSEM ROBIŁAM DZIECKU KOLACJE I MĘZOWI I TAK MI SIĘ ZACHCIAŁO JEŚĆ ŻE MUSIAŁAM WYJŚĆ Z DOMU, JAK WRUCIŁAM TO ODRAZU IDE DO WAS BO MAM W WAS WSPARCJE BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19762605
NIE MOGĘ WEJŚĆ NA 51 STRONE SZKODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×