Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

mialo byc BIG:)matko ja tez błedy strzelam:-o,o u mnie tez echoo ,to babcia ma swoje miejsce ,oni wtedy mamy nie widza ,a ja na to sie nie obrazam:),bo robie co chcem :),i wszyscy zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYBACZ BIG MAMA ,ja juz dzis nie dosc ze błedy robie ,to i czytac nie umiem:-o,to rocznik 2003 ,jak moj krystek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja też happy że tak za babcią jest, jutro właśnie na weekend jedzie do dziadków, mąż na noc do pracy , hmmm kurde a co ja będę robić wolna chata haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo przyjezdzaj :)do mnie biore ciebie ,w niedziele wrocisz:D,no idz na impreze z kumpelami:) Chyba ze maz nie lubi jak wychodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo,a czy ty naprawde chcesz wazyc 50??,czy to nie za mało??przypomnij ile masz cm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni hahaha o kochana w niedzielę bym miała tysiąc telefonów;), teraz tak się z nim porobiło:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauleczka
hej kobitki ja dopiero pierwszy dzien i juz waga pokazuje kilo mniej super jest ta dieta kopenhaska, narazie nie czuje wogole głodu, pije duzo wody z cytryna mam nadzieje ze za dwa dni pochwale sie kolejnym sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja kiedyś ważyłam 48kg:))), pewnie liczę że dojdę do takiej wagi:)))) a mam 156 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soperduper, dobrze ,że jesteś. Myśłałam dziś o tobie , nbo twoje zdjecia są najbardziej mobilizujące, nie wiem jak ty to zrobiłaś, Ile czasu zajęł ci przejście od pierwszej postaci do obecnej, ja też chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni no teraz to okruch hehehe, fakt że taka ubita jestem i mogę kamuflować jakoś pewne rzeczy;), ale mam juz dosyć takiego czegoś, co chwila mysleć czy dobrze się wygląda i takie tam , zresztą same wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff juz przeczytalam (ale w miedzyczasie pojawila sie kolejna strona, nie dajecie za wygrana hehe) dziewczyny nie martwcie sie ze teraz waga pokazuje wam wiecej niz rano - zawsze tak jest. nalezy wazyc sie rano zeby pomiar byl wiarygodny - i to poranne pomiary sobie porownujcie, a nie poranny do wieczornego. Nie pametam ktora z was sie martwila, ze waga wlasnie wskazala jej kilogram wiecej niz rano, ale gwarantuje, ze jak wskoczy na wage jutro rano to tego kilograma juz nie bedzie;) (no chyba ze frytek sie naje na wieczor hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka właśnie miałam napisać że nieźle się zaczytałaś:) muzyczka przesłana , narazie pierwsza dostawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big mama to marchewke zjedz albo sie napij wody czy herbaty, przeczekaj. przejdzie zobaczysz. nie jedz, bo potem bedziesz zla na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni no figurki mają fajne:)))), dużo ciekawych rzeczy jest, wlaśnie w między czasie czytam, nie dałam sie zrzucić córce z kompa ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka :) to mnie uratowałas ,ta wypowiedzia👄,ufff....juz mi lepiej,wychodzi ze na kopenhadzkiej 5kg mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni mi przez ostatnia noc zniknelo 2 kilo! wczoraj wieczorem jak przyszlam z nowo nabyta waga do domu to mi pokazala 83 (od razu mi podpadla).rano juz \"tylko\" 81.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni super pięć wrogów mniej:)))a u mnie dwa padły dopiero:) jeden się bronil strasznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo moja dzis juz nagrała sie juz barbi:),a mały statki i czołgi:)czyli teraz szefowa kompa:)czyli Monisia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka nie chce spać i mnie to denerwuje, bo zamaist jeść to chociaż bym sobie fajkkę zapaliła, no bo czasami popalam. Mało. Skończę jakbędę miała 35 lat, bo inaczej ginekolog mi tabletek anie przepisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze i wieczorem i rano wchodzilam na wage wielokrotnie i konsekwentnie pokazywala mi to samo, wiec nie ma mowy o pomylce. Acha wagi nie przesuwalam i nie podnosilam, stala dokladnie w tym samym miejscu caly czas,wiec tym bardziej. bo na roznej powierzchni wynik moze byc zafalszowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×