Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Klub kobiet z CERĄ NACZYNKOWĄ- rady, problemy, przestrogi !!!

Polecane posty

a wierzycie że takie kosmetyki rzeczywiście działaja bo ja też mam zaczerwienione policzki zwłaszcza jak się zdenerwuje albo na mrozie i widoczne cieniutkie żyłeczki, ale wydaje mi sie że te preparaty nie pomagają i staram się zewsze zakryć je jakimś pudrem. a czego nalezy używać i ile trzeba czekać na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bidne my
Kobietki, a ja powiem jedna rzecz. Kupilam krem z wit K Pharmaceris. Nie jestem i nie bylam alergiczka,ale w niedziele wieczorem wyladowalam u dermatologa ze spuchnieta twarza, ledwo mi oko bylo widac! Jak najbardziej naturalne kosmetyki, ziolowe. Flos-Lek ma cudne kosmetyki do cery naczynkowej. Bielendy kremik kupilam zielony z kasztanowcem,ale niestety slabo sie wchlania i cera sie blyszczy.. I slabo kryje (ale to moja opinia,wiem,ze duzo ma zwolenniczek). Poza tym fajny jest Iwostin,ale ogolnie. Polecam polskie kosmetyki, kiedys Soraya miala rewelka z D Pantenolem serie, potem sie chyba niestety schrzanila... Ale kosmetyki najlepiej albo dla alergikow (bo jednak mamy nadwrazliwa cere) albo ziolowe, naturalne. Zeby nie podrazniac i tak podraznionej cery. A polskie kosmetyki nadal maja duzo mniej chemii niz zagraniczne. Kolezanka kosmetyczka poleca tez Ban Di czy jak to sie pisze, a inna na tradzik rozowaty glownie algi,ale jakies, co dzialaja jak krioterapia... No i wewnerznie wapno do picia i wit C. Mozna tez jonofereze zafundowac z wapniem lub z wit c. Sprobujcie panstwowo, a nuz sie uda! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuje sensibio Ar juz pare dni i jak narazie jest super:) mam fajny kolorek twarzy, powoli robi sie rownomierny i policzka nabieraja bladosci:) i poznikaly mi malutkie czerwone kropki z brody. moze uda mi sie kiedys jeszcze uzbierac na ten plyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam cerę naczynkową tyle ze rumień rozlany masakra i polecam krem na naczynka z MIKSA kosztuje ok 25 zl ale po jakimś czasie są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AbcDobrejKosmetyczki
Nie jest tak,że każdy krem będzie dobry dla każdego. bo każda buzia jest inna. A gdy chodzi o cerę wrażliwą, bo taka jest naczyniowa, to jest jeszcze trudniej trudniej. Niestety trzeba próbować metoda prób i błędów. Ja polecam się wybrać do apteki po próbki aby nie wywalać kasy w błoto. Co do porad na temat pielegnacji http://abcdobrejkosmetyczki.pl/cera-naczyniowa-kosmetyki-i-pielegnacja-lepiej-to-przeczytaj/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o cerę naczynkową, to wiadomo: trzeba unikać solarium, sauny, itd., wzbogacić dietę w witaminę C. No, a oprócz tego można skorzystać z oferty kliniki medycyny estetycznej, bo niestety kremy raczej nie są w stanie pomóc na dłuższą metę. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam że fajne efekty dają zabiegi, tylko trzeba całą serię walnąć. Ja byłam akurat w klinice we Wrzeszczu na zabieg głowicą hot-cold i dzięki temu nic mnie nie bolało no i moja twarz wreszzcie jest jasna a nie czerwona jak buraczysko :) Efekty widać po paru godzinach, więc myślę ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Mi zabieg karboksyterapii pomógł na rozszerzone naczynka na twarzy. Zabieg nie trwał długo ale teraz nie mam zaczerwień. Zabieg wykonywałam w Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×