Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bella.

Czy ktos wie jakie sa testy do PKO inteligo?

Polecane posty

Gość bella.

dzis do mnie zadzwonili i podobno maja byc jakies testy czy ktos moze juz tam pracował albo był na takich testach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munda
To praca ze słuchawkami na uszach Udzielanie klientom pomocy i pomoc w obsłudze konta i udzielanie informacji o ofercie banku. Najpierw była próba z dykcji i rozmowa .Poszło mi ok. Trzeba było odpowiedzieć na pytania o sobie , czemu chce sie tam pracować czego się oczekuje od tej pracy itp Oraz przeczytać trudny tekst( Cos takiego jak ucza się aktorzy ,żeby ćwiczyc dykcję. Później test psychologiczny dla tych co przeszli tą pierwsza część z dykcją. Nazywa się Test Ravena. No i test matematyczny . Zadania związane z procentami i miarami. Cos w stylu: jeśli 2 metry to 200% to ile %ma 17,5cm Jeśli 1,5kilograma to 150% to ile % ma 250gram. Jeśli klient wpłacił do banku pieniądze , po roku ma X zarobku to ile wpłacił i jakie było oprocentowanie skoro wpłacił itd... I coraz trudniejsze;) plus zadania tekstowe z procentami i niewiadomymi... Ja doszłam tylko do tego etapu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella.
czy ktos cos jeszcze pamieta z tego testu matematycznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella - daj sobie spokój. W pko pracuję 11 lat i z roku na rok robi się coraz gorzej. Coraz więcej pracowników przynosi zwolnienia od psychiatrów i psychologów ze względu na depresję. Praca za często mniej niż przeciętne pieniądze a wymagania i stres przeogromne. Plany nie do zrealizowania, co kwartał niewykonana część planu dochodzi do planu na nowy kwartał.W ten sposób musimy robić coraz więcej i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella.
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella.
temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina1
czesc ja przeszłam te testy teraz czeka mnie nastepny etap o ktorym nic nie wiem jesli by ktos wiedział jak to wyglada dalej to prosze o wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pracownica pko inteligo
mogłabym opowiedzieć co nieco o rekrutacji i pracy 0 jeśli kogoś interesuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
mam pytanie czy ktos pamieta pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×