Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyM

Ebay - Pomocy!

Polecane posty

Gość LadyM

Czy ktoś z was kupował na ebay'u zagranicznym? Opłaca się? Wysyłają do Polski? Ile kosztują mniej więcej koszty przesyłki? Czy wogóle jest to bezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyy
opłaca sie nawet, wysyłka az taka droga nie jest zalezy skad np 2 funty musisz sprawdzic w opisie ale jak przelew robisz z banku naszego i nie masz walutowgo to strasznie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Interesuje mnie zakup sukienkina studniówkę, widziłam bardzo ładne ze Stanów i własnie przesyłka jest w granicach 10 - 15 $ tylko jak to z tym wpłacaniem pieniędzy podobno istnieje jakiś PayU czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyy
tak tzreba zapisac sie do tego programu i wtedy sa tanie przelewy i bezpieczne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
dziekuję ci bardzo, a myslisz że nie robią problemów z wysyłką do Polski i średnio ile trzeba czekac na paczkę wysłaną drogą powietrzną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ebay tak jak i gdziekolwiek indziej trafiaja sie oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyy
przewaznie w opisie jest napisane gdzie wysyłaja wiekszosc ma cały swiat ale niektorzy tylko swoj kraj. nie wiem ile idzie USA jak samolotem to moze z tydzien albo i szybciej bo nie wiem jak to tam jest ze przyleci do polski a potem musza rozesłac do placowek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
dzieki bardzo o to mi chodziło, wiem że niektórzy rozsyłaj na cały świat ale zawsze mogą być jakieś odstępstwa. W każdym razie dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eja
kupuje czesto na ebayu, nigd sie nie przejechalam, zreszta zawsze mozna zobaczyc jak sprzedawca jest oceniany, pozytywnie czy nie. Najlepszym i najtanszym sposobem zaplaty jest PayPal. Juz dziala w Polsce, a wielu sprzedawcow z zagranicy uznaje, a nawet preferuje ten sposob zaplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Dzieki eja a możesz powiedzieć coś bileż o paypal'u? jak działa i wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eja
PayPal jest takim jakby posrednikiem finansowym. Rejestrujesz sie tam uzywajac swojego adresu e-mail i podajesz dane swojego konta bankowego. Jesli ktos placi tobie, dostajesz maila, ze przyszla kasa, od kogo i musisz potwierdzic, ze przyjmujesz te kase. Kasa zostaje zaksiegowana na twoim koncie Paypal i jesli chcesz, mozesz ja przelac na konto bankowe, albo zostawic tam, zeby pokryc ewentualne twoje wydatki via Paypal. Jesli ty placisz, to po prostu via strona Paypal wpisujesz e-mail danej osoby i Paypal placi mu z twojej kasy zgromadzonej na koncie Paypal, albo pobiera je z konta bankowego. Na zagranicznym e-bay widac czasem przy ofertach taka blekitny literke P, jest to oznaczenie, ze sprzedawca akceptuje zaplate via Paypal. Plusem jest to, ze kasa dociera do odbiorcy praktycznie w pare minut (sprawdzone osobiscie, gosciu via komunikator mowi "place" i po chwili przychodzi mi mail, ze jakas kasa na PayPal przyszla). No i oczywiscie prowizje sa duuuzo nizsze niz te bankowe. Wiecej informacji znajdziesz na stronie - http://www.paypal.pl -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Dziekuję ci bardzo:) jtak bardzo chciałam sobie kupić na ebayu sukienke na studniówke ale wogóle sie tym obsługiwać nie umiem... więc chyba będę musiała sie podszkolić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroofka
a co z kupowaniem za pomocą karty? Czy trzeba miec kredytową czy wystarczy zwykła płatnicza? W sumie wpisałam już numer swojej karty i wyskoczyło mi ze mam jeszcze jakis kod z tyłu karty podac, rozumiem że to wszystko jest bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroofka
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×