Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

czy ktos z Was pracuje w sklepie z ciuchami mlodzieżowymi?

Polecane posty

03.11] 10:46 aniołek33 czy ktos z Was pracuje w sklepie gdzie sprzedawane są młodziezowe bluzki, koszulki z krótkim rękawem, głownie damskie w średniej cenie 25-30zł itp.? Mam trochę pieniędzy do zainwestowania i mysle o takim sklepie, ale chciałabym sie zorientowac czy zarobie na tym, moze ktos mi powie jakie są średnie utargi w takim sklepie? Dzięki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysia l.
mnie się wydaje , że zarobisz , bo taka smarkateria chyba jest najbardziej skora do wydawania pieniędzy na szmatki. I wolą kupić sobie 3 tanie zamiast jednej drogiej. Ważne , żebyś dobrze ulokowała sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, też tak mi się wydaje, tylko boje się zaryzykować, zeby nie umoczyc kasy, żeby koszty mnie nie zjadly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowalam w Rapperze, niezbyt sobie chwale moze ze wzgledu na kierowniczke i jej zbyt wygorowane wymagania ( musialam nauczyc sie na pamiec numerow poszczegolnych dzinsow:/). ogolnie jest przyjemnie, klientow sporo, chociaz nie zawsze cos kupuja, ciuchy w takim sklepie musza naprawde przykuwac uwage. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×