Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

222ania222

Zimowy kącik.....

Polecane posty

Witam serdecznie!!!:D🌼 Piękna śnieżnobiała zima już zawitała otulając nas delikatnym białym puchem śnieżnym, a z nią długie zimowe wieczory:D Bardzo bym chciała by tpoic ten stał się miłym kącikiem na długie zimowe wieczory. Nie chcę by ktoś myślał, że na tym topiku będziemy rozmawiać tylko o dzieciach, kaszkach czy pampersach!!! Tu można porozmawiać o wszystkim o swoich marzeniach, fantazjach, problemach, smutkach, radościach, zainteresowaniach itd... Zapraszam Panie i Panów do zimowego kącika:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek PROBLEM
Widać nie wszyscy sie wyspali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantis is calling
kolejny temat o niczym :o dwusetny w tym tygodniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis is calling dlaczego tak twierdzisz??? Tematów jest wiele i każdy może sam zacząć temat. Ten wybór zostawiam kafeterianom. Czy musi być jakiś specjalny temat by stworzyć mały topic??? A może Ty napisz na jaki temat chcesz porozmawiac?? Zapraszam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinniśmy się troszkę poznać:) więc napiszę kilka słów o sobie: Jak już wiecie z nicku mam na imię Anna, mam trójkę dzieci i jak każda żona męża. Moje rodzinne woj.łódzkie, a obecnie mieszkam w woj.małopolskim poznałam męża przez pomyłkę tel.wysłałam smsa do niego zamiast do koleżanki i tak się zaczęła nasza znajomość, która zakończyła się wspólnym zamieszkamiem. Tak znałazłam się w woj. małopolskim:) Ale nie chcę na tym topiku rozmawiać o dzieciach, gdyż spędzam z nimi dzień i noc czasem mam ich dość tak dają nieraz popalić. Może czasem o nich wspomnę i nic więcej! Wolę rozmawiać na inne tematy... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×