Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rnatalia

hostessy

Polecane posty

Gość hostessa
pmt marketing system i savoir- tam kase dają własnie po 2 miesiącach student- servis - do Konca miesiaca giminova- do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnatalia
czy ktos z was pracowal dla firmy : partner asm lub RND Polska II ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnatalia
kurcze pracowalam dla tych dwoch firm(co wymienilam wyzej) i od zadnej nie dostalam jeszcze wynagrodzenia i szczerze to boje sie ze juz nie dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnatalia
czy ktos mial podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnatalia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Szukam hostessy do pracy przy prezentacji samochodu na stoisku w Centrum Handlowym w Warszawie Praca w październiku , godziny 10.00-17.00 Zainteresowane proszę o kontakt 0-602-229-005 Patrycja Markowska-Korczak Edmark Auto Dealer Chrysler, Jeep, Dodge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielaa
jutro ide na promocje do jednego z marketów trochę boje sie czy poradzę sobie z rozłożeniem standu. macie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidźka
ja swoją karierę kiedyś robiłam w biznesshow i byłam bardzo zadowolona, z tego co wiem z gowork.pl/opinie_czytaj,955687 dziewczyny obecnie też polecają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele ofert w tej dziedzinie znajdziesz na rekrutacyjnarewolucja.pl, na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaV
Jeśli macie pytania na temat pracy hostessy http://www.domenahostess.pl/ zapraszam na tą stronę. Sama dowiedziałam się tam wiele, jak działa profesjonalna hostessa, co trzeba wiedzieć, jakie mieć badania itd. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny chcące dorobić sobie jako hostessa! Unikajcie firmy PMT! To firma oferująca niemal północnokoreańskie standardy pracy. Pracownicy PMT będą Was kusić atrakcyjną stawką godzinową 11-14 zł DO RĘKI, a dostaniecie co najwyżej 5 zł za godzinę! Nie dość, że obetną Wam wynagrodzenie bez podania powodu, to dodatkowo dostaniecie je po co najmniej miesiącu i pisaniu z zapytaniem o otrzymanie rachunku. Co najśmieszniejsze - podpisujecie jedną umowę w dniu rozpoczęcia pracy, a drugą, właściwą, otrzymujecie na platformie online w dniu otrzymania rachunku. Śmieciówki bez poszanowania godności pracownika. Chętnie zobaczyłabym pracowników PMT w pracy jako promotorzy produktów, stojący po sześć-osiem godzin za tak niegodziwe pieniądze. Może wtedy coś by do nich dotarło. Gdybym znała nazwę tej firmy przed rozpoczęciem pracy, z pewnością nigdy nie nawiązałabym z nimi współpracy. Jeszcze raz, na zakończenie: UNIKAJCIE PMT JAK OGNIA! Więcej pieniędzy zarobicie stojąc w centrum miasta z ulotkami. Mniej się zmęczycie, więcej zarobicie i okażą Wam więcej szacunku. Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weria
Ja polecam agencję dna www.hostessa.pl, mają dobre stawki i fajne zlecenia. Pracowałam wiele razy, najpierw w Wawie, a póxniej w Łodzi jak się przeprowadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara22
Ja też mogę agencję DNA polecić, bardzo dużo zleceń z całej Polski, ja np. w Rzeszowie pracuję i nie narzekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja współpracowałam z hostess booking i jestem bardzo zadowolona z warunków umowy i całej współpracy. Zlecenia są ok, stawki też dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My współpracujemy z agencja hostessbooking.pl Dziewczyny, który z nimi pracują są sumienne, wygadane, wywiązują się z powierzonych im zadań bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto wysłać zgłoszenie tutaj http://www.individual.pl/ . Maja na prawdę poważne zlecenia nie jakieś tam stanie w spożywczaku. Jeśli tylko chcesz pracować, to myślę że nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia22
Ja też mogę z własnego doświadczenia polecić agencję hostess DNA. Współpracuję od roku i zawsze najlepsze akcje, wszystko terminowo i dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modeleczka94
Ja zdecydowanie chwale sobie współprace z http://creative-agency.pl/ dobre stawki, kasa na czas i fajne zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayaxd
Ja polecam agencję hostess DNA z Warszawy. Największa agencja hostess w Polsce, zlecenia w całym kraju, dobre stawki i wszystko bezproblemowo. Więcej info na: http://hostessa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebujecie hostess na imprezy to świetne hostessy i dobre warunki są w firmie Embi-Marketing z Krakowa http://www.embi-marketing.pl/ My nie raz z nimi współpracowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×