Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bronxik

Tabletki poprawiajace urode...

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam sie z Tobą. U mnie ten suplement też dał rewelacyjne efekty i szczerze własnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na problemy z włosami mam jeszcze coś równie skutecznego My Hair and Nails Repair Medica Po 3mc przyjmowania same zobaczycie rewelacyjne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze tutaj na pewno wazne jest tez odpowiednie dobranie suplementów dzieki którym nasze włosy wzmacniaja sie i wyglądaja zdrowo i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tego dodałabym jeszcze kuracje suplementem Collagen Noble Health. Na pewno same zobaczycie efekty i powiecie ze suplement działa lepiej niż krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka zwykla witamina C naprawde dziala? w kosmetykach podobno dobrze sie sprawdza wiec w sumie czemu by nie łykac. ten capivit pewnie jest super, ale ja np. nie chce miec opalenizny :/ chodzi mi o wyrównany koloryt i zdrowy promienny odcien jasnej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys pani dermatolog na wyrownanie kolorytu skóry kazała brać wit. E, i po kilku miesiacach na prawde widać różnice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze wlasnie mozna zrobic tak jak polecają dziewczyny, czyli połaczyć kurację suplementem z odpowiednia odżywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Revital Hair. Jest super.!http://aliness.pl/ Stosuje już drugi miesiąc i jestem zadowolona z efektów. Włosy są zdecydowanie mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli juz mowa o suplementach to ja polecam Revital Hair Jeśli chodzi o działanie to efekty sa juz po pierwszym miesiącu. U mnie mija teraz 3 mc przyjmowania suplementu i nie mam problemów z wypadajacymi włosami, wreszcie nie łamią mi sie paznokcie. Naprawde szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossstka90
Musze powiedziec ze ja czegoś takiego dla siebie szukam. Po prosu od pewnego czasu trace włosy garściami i te przyznam ze nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić. Wiec wypróbuje tez tego suplementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie kapsułki My Hair and Nails Repair sa rewelacyjne. Włosy się poprawiły i nie wypadają tak bardzo, paznokcie też sa mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez jaki okres czasu najlepiej jest własnie przyjmowac takie suplementy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję Revital Hair kapsułki na włosy i paznokcie. Stosuję regularnie i jestem baaaaardzo zadowolona z efektów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze własnie oprócz diety warto tez tu pomyslec o odpowiednich suplementach na włosy. Ja zdecydowałam sie na Revital Hair. Powiem szczerze ze to jest odpowiedni suplement przy takich powazniejszych problemach z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie to jest coś na słabe włosy. Ja tez od tego bym własnie zaczęła swoja kuracje jesli chodzi o słabe i wypadajace włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j spacerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama powinnam własnie zrobić sobie taką kuracje. Mysle ze odpowiednio mi wzmocni włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnościa własnei takie suplementy działaja najlepiej i zawsze sa idealne jesli chodzi o wzmocnienie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie ma co się chemią faszerować, tylko nauczyć, jakich kosmetyków używać i jak poprawnie makijaż wykonać. Dobry podkład matujący, jak np. L'Oreal Infallible 24 h, puder prasowany i trochę tuszu do rzęs + dwa litry wody dziennie i zaraz buźka inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze własnie oprócz diety warto tez tu pomyslec o odpowiednich suplementach na włosy. Ja zdecydowałam sie na My Hair and Nails Repair. Powiem szczerze ze to jest odpowiedni suplement przy takich powazniejszych problemach z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o mnie chodzi to całkowicie sie z Tobą zgadzam. To jest naprawde doskonały suplement i w takich problemach na pewno w 100% sobie poradzi. U mnie nawet zahamował duże wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto spróbować RevitalHair marki ALiness żeby poprawić jakośc włosów i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę Capivit A+E jestem bardzo zadowolona. Poprawia cerę, przedłuża młodośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosowa_maniaczka
Ja z kolei używam Hairvity. U mnie sprawdza się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam osobiście niebieską glinkę syberyjską Rapan beauty ! Przeznaczoną do cery wrażliwej ;) Odżywia i regeneruje skórę! Po pierwszej aplikacji widać różnicę :) Naprawdę polecam! o zabiegach na bazie tych glinek można poczytać na www.rapanbeauty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś chce zadbać o urodę i o zdrowie to powinien sięgnąć po ten preparat.Znajdziecie go na www.q10revolution.pl Tam znajdziecie wszystko w PDF .To jedyny koenzym który zaakceptowali w Polsce lekarze. Nie jakieś tabletki czy kapsułki bo to są produkty ściema. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Hairvity zachęca do zapuszczania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×