Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bylatnowa

chodzenie w brylantach na co dzień

Polecane posty

Gość bylatnowa

czy któraś z was chodzi na co dzien w brylantach, szafirach lub innych wartościowych kamieniach? ja np. chodze w pierścionku z białego złota z 6 brylantami. wygląda on jak zwykłe srebro z cyrkoniami więc, że tak się wyrażę, nie szpanuję tego typu biżuterią. a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
Ja też mam pierścionek z białego złota ale z jednym brylantem. To pierścionek zaręczynowy i zawsze jest na moim palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pierścionek zaręczynowy z 4 brylantami i szafirem. Myję w nim naczynia, podłogi, robię pranie i nic mu nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 brylanciki w bialym zlocie. wygladaja jak cyrkonie ze srebrem. nikt specjalnie nie zwraca na to uwagi ale nosze ten pierscionek czesto bo to prezent od meza :D swoja droga widzialam ostatnio pierscionek z bialego zlota z szafirem i brylantami dookola za 3000 funtow ale nie rozni sie niczym od mojego ze spinelem i cyrkoniami, ktory byl pare razy tanszy. w sumie nie wiem czy chcialabym nosic az tak droga bizuterie. wyznaje jednak zasade ze jak juz cos mam to nosze to nie tylko od swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantis
ja tez nosze , ten zareczynowy:) zloty,2 brylanty po bokach i maly turkus po srodku, uwielbiam go, ale robie w nim takze wszytsko, myje sie, piore, zmywam naczynia, jakbym ciagle zdejmowala to moglabym zgubic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze zawsze jeden
białe złoto plus sześć bryalntów i szafir- taka jaby obraczka, w niczym mi nie przeszkadza, robię w nim wszystko- maluję, pieorę, rabię drewno, zmywam naczynia i kopie w ogródku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×