Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość Julkaaaaaa
Fajnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zaczynaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obojetna w spokoju
Moja data urodzenia - 11 grudzien 1974 Czy wydarzy sie cos ekscytujacego? Cos co nada memu zyciu sens? Czy moje zycie ma sesn? Co jest moim powolaniem? Co powinnam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, moj regulamin 1. nie podaje mojego maila, nie mam czasu odpisywac na prosby 2kazdego dnia bede wyznaczala godzine wrozb i ilosc osob ktorym powroze 3.nie moge wrozyc wszystkim bo tez nie mam na to tyle czasu i karty sklamia jutro o 11 w nocy zapraszam pierwszych 5 osob podaj dokladne daty, pytanie konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaaaaaa
Jakby mogła pani kiedyś jeszcze postawić karty i zobaczyć coś więcej o tej osobie to będę wdzięczna:):)🌼bo nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka agawa.
tak bedzie walczył pod sklepem monopolowym w sobotę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chojrak
Wrózko , a dziś juz nie dałoby rady ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... dzisiaj... tylko takich \'wielbicieli\' jeszcze obwróżyć... dałoby radę? :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała orchidea
Wrozko, ja chyba nie nadazam za Toba i Twoimi topicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obojetna w spokoju
A to swoje to zupelnie bez sensu wpisalam? Tak, naiwnosc, to jedna z moich gorszych cech :-( :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obojetna w spokoju
Jak u ciebie jest 11 w nocy to u mnie bede w pracy. Jeszcze jedna dyskriminacja zagranicznych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaaaaaa
Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... dobranoc wszystkim :P 🌻 ps. zapisuję sobie datę tylko dla swojej własnej wiadomości, żeby jutro nigdzie nie szukać, więc proszę nie patrzeć :P 17.01.1978r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na_zakrecie_zycia
Witam:) Jesli jesli to mozliwe bardzo prosze o odpowiedz na pytanie czy bede z kobieta ktora kocham? Dodam, ze jest ona obecnie w innym zwiazku... To dla mnie BARDZO wazne poniewaz mam wyjechac i nie wiem co robic...Z gory dziekuje:) Moja data urodzenia 4.01.1983 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freewolnaaa
Witam, ja tez poprosze o info co w najblizszym czasie jest mi pisane moja data to 13.03.1975 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.12.1989 jak potoczy sie moje zycie uczuciowe tzn. czy nawiaze kontakt z osobnikiem,ktory mis ie podoba, i czy cos z tego wyniknie...... jak potoczy sie u mnie zycie rodzinne tzn. czy polepszą sie moje kontakty z matką ojcem et cetera.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
ja 26.11 1978 on 26.10 1980 czy bedziemy razem co z miloscia u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urke_38
sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid_
co dzis z tymi wrozbami od 20.00 do 20.03 dla wszystkich co sie wtedy wpisza? wrozka obiecywala na topiku czesc3 wczoraj, mam dodatkowe pytanie i chce prosic o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid_silk
Witam, mam dodatkowe pytanie dotyczące wczorajszej wrozby Wczorajsza wrozba: liquid_ 15kwiecien1979 warszawa mam 2 pytania, 1)czy zawsze juz bede samotna czy poznam kogos z kim stworze staly zwiazek? a moze ten ktos jest juz w moim otoczeniu? czy wyjde za niego za maz? 2)jesli wyjde za maz to spod jakiego znaku bedzie moj maz? kiedy wezmiemy slub? Pani przyszly partner jest w pani otoczeniu ale on ma inna kobiete teraz. Ich zwiazek okaze sie nietrwaly. Moze pani niezle namieszac w ich zwiazku ale prosze nie miec wyrzutow sumienia bo ich zwiazek i tak mial sie wypalic. To bedzie pani partner na cale zycie, znak zodiaku skorpion lub bliznieta. Pytanie dodatkowe – zlozone, ale dla mnie bardzo wazne: Kim jest ten mezczyzna, czy to ktos z pracy, czy ze szkoly, czy z innych kregow? Czy często mam okazje go spotykac, rozmawiac z nim? Kiedy się do siebie zblizymy i stworzymy zwiazek? Jeśli widac w kartach jego wiek to tez bardzo proszę o odpowiedz. Będę wdzieczna za te informacje, pozdrawiam J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wpoisuje się ja 20.08.1972 jaki znak zodiaku mojego przyszłego oblubieńca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze ten czlowiek ma powiazania z pania zawodowe. to mzoe byc ktos z kim pani sie mija i tylko sie klania, karty widza ze ten mezczyzna ma kobiete jest to mezczyzna w srednim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×