Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

izabel1 co z chlopakiem ktorego niedawno poznalam czy bedziemy razem czy moze nie przypadlam mu do gustu ? 26.11 1978 beda panastwo utrzymywali zwiazki przyjacielkie, nic wiecej warto bo poprzez niego pzna pani milosc zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze z tu z kolejnoscia jest cos nie tak!!!czeka sie tyle czasu po to aby byc pominietym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no ja zadalam pytanie jakis czas temu i nic :(a naprawde zalezy mi........ 22.12.1989 10;50 czy chlopak ktory podoba mi sie prawie 2 miesiace odwzajemnia to uczucie,czy nawiazemy jakis kontakt ze sobą?wyniknie cos z tego? bardzooooooo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny and windy
szanowna wróżko jesteś może dzisiaj???? Bardzo mi zależy na pewnym męzcyzźnie i nie wiem jak między nami może się ułożyć... proszę i dziękuję! ja 09.02.1980 on 03.03.1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_25
Czy on przestanie grac w jednorekiego bandyte i wroci spokoj do naszej rodziny? Kiedy bdziemy mieli drugie dziecko i jakiej plci? Ja ur. 19. 02. 1981 On ur. 26. 12. 1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23.05.1983 moze w koncu sie dowiem jak z moja praca?z drugim dzieckiem??szkola? meżem21.12.1978???? pytalam tez o moja siostre co z jej dzieckiem??( 22.05.1983)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) chciałabym sie dowiedziec czy z moim mezem sie roztaniemy czy jednak przezwyciezymy problemy i bedziemy ze soba do konca pisanych dni ? nie planuje wiecej dzici ale chciałbym wiedziec czy nam sie czasami jakas wpadka nie przytrafi? dodam ze mam chłopca z poprzedniego zwiazku a teraz mamy dziewczynke moja data urodzenia 9 maj 1979 a mojego meza 19 luty 1966. Bardzo dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka zrezygnowala
nie dawala rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal mam nadzieje ze wrozka jeszcze tu zajrzy:) choc martwi mnie fakt ze zero odzewu:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_25
Czy on przestanie grac w jednorekiego bandyte i wroci spokoj do naszej rodziny? Kiedy bdziemy mieli drugie dziecko i jakiej plci? Ja ur. 19. 02. 1981 On ur. 25. 12. 1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie było... ale widzę że nic się nie zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Wrózko, a co bedzie z nami, ja ur. 30.04.1978 a on 6.03.1979.Czy jest mi pisany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_25
Czy komus sie sprawdzily te wrozby bo u mnie jak na razie wszysko wskazuje na to,ze bedzie wrecz odwrotnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, czy komus spelnily sie wrozby? nie to, ze nie wierze, ale mialo sie cos spelnic jeszcze w tym roku, rok mija i nic, czy jest jakas szansa na to, ze wrozba choc w jakims stopniu sie spelni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_25
MI SIE NIE SPELNIA;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nikt tu juz nie zaglada a tak bardzo chciałam wiedzic o to co sie pytałam:( pozdrawiam cieplutko pomimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia_23
czy wy naprawde wierzycie ze te wrozby sie spelnia? heheh..przeciez to jedna wielka bujda, daliscie sie krecic jakiejs babie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wszystko odwrocilo sie o 180 stopni i chyba zaczyna mi sie sprawdzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nie dostalam odpowiedz na moje pytanie:( choc czasami mam cicha nadzieje ze mozne zobacze tutaj odpowiedz na moje pytanie...czy ja wierze...pewnie ze tak kiedys miłam wrozone i mi sie wszytsko sprawdziło... Pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopik
ponawiam, komu sie sprawdzily? pytam bo mozliwe ze u mnie sie sprawdza, choc na poczatku nie bralam tego pod uwage, tylko z tym czasem to jakies przesuniecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac juz chyba nie mam co liczyc na to ze ktos tu jeszcze zajrzy:( a szkoda:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a proposik
żadne wrozby sie nie spelnily, nawet jedna mala rzecz :( moze wypowie sie jakas wrozka? czy wrozby na odleglosc maja sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupupupupuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×