Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy u was tez tak jest

Szkolenia urzędu pracy

Polecane posty

Gość czy u was tez tak jest

Jestem zarejstrowana,ale nie mogę rozpocząć szkolenia bo ukonczyam 25 lat ,a szkolenie odbywa sie dla osób do 25 roku zycia.Szkolenia są finansowane przez efs.Kurcze to co mi po 25 już sie nic nie należy.Ja chce iśc na to szkolenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa25
Nic wielkiego nie straciłaś. Też byłam na szkoleniu z UP, które dotyczyło przyuczenia do zawodu sekretarki. Mówiono nam, że po szkoleniu wiele osób znajdzie pracę. A to tylko jedna wielka bzdura. Prawda jest taka, że na szkolenie można się zdecydować tylko wtedy, gdy mamy zaświadczenie od jakiegoś konkretnego pracodawcy, że po odbyciu np. kursu z zakresu księgowości przyjmie nas do pracy. Urząd pracy powinien taki kurs sfinansować. Tak poza tym nie ma sensu robic takich kursów. Sama sie o tym przekonałam. Jeden więcej nic nieznaczący papierek. Żałuję, że się zdecydowałam na ten kurs, ponieważ nie miałam prawa do skorzystania ze stażu. Tylko, że wtedy w UP nikt mnie o tym nie poinformował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtedynie mozna bylo
korzystac ze stazu, a teraz juz mozna i ja skonczylam takie szkolenie :profesjonalna obsluga biura z ksiegowoscia komputerowa i mam zagwarantowany staz ( mimo, ze wczesniej nie moglam niby isc na staz bo pracaowalam juz). Do wyboru byly 3 miejsca odbycia takiego stazu: - KRUS -Urzad miasta -Prokuratura okregowa Ja tam jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo byc
wtedy nie mozna bylo isc na staz jak sie pracowalo i mi to powiedziano wprost, ale na szkolenie chcialam i tak isc, bo to jeden papierek wiecej jednak skonczylam kurs i okazalo sie, ze przepisy sie zmienily i moge odbyc staz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy u was tez tak jest
Wole iść na szkolenie niż całymi dniami siedzieć w domu i szukać sobie jakiegoś zajęcia pozatym taki kurs to przeciez dodatkowe kwalfikacje no i zawsze można się czegoś nowego nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×