Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sgsgsg

ZUS Komisja

Polecane posty

Gość sgsgsg
chyba napisalam ze nie jestem prawda???ze niby mam problemy z nerkami bola mnie itd mam bialko w moczu....i badac nie nie beda...bo do tego potzrebne jest usg badania moczu krwi itd.a tego nie da sie na miejscu zrobic........z tego co kazdy mo mowil to nie badaja.......jesli chciliby tak kazdego badac a dziennie osob maja tam kilkadziesiat to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
Mario nie zauwazyłeś co napisala cyt :"niby mam problemy z nerkami bola mnie....mam bialko w moczu i takie tam..." wczesniej tez wspomniala ze ma lewe zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
no tak tylko ze ja jestem zdrowa i w badaniach nie ma zadnego bialka:)jak narazie:) niby to mial bys taki bol podczas chodzenia wykonywaia roznych czynnosci podobny do nolu krzyza podczas okresu..chcialabym pzredluzyc to zwolnienie tylko nie wiem co im powiedziec notorycznie upierac sie przy swoim ze mnie boli??czytalam tez o takich przypadkach gdzie ludziom na wozkach zabieraja renty!!to jest chore!!co za glupi kraj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
badają zawsze ja mam dyskopatie straszyli mnie nawet operacją al ecałe szczęście nie była potrzebna (pezez miesiąc prawie nie chodziłam)na zwolnieniu lekarskim masz kod odpowiadający chorobie i w ten sposób na komisji trafiasz do odpowiedniego lekarza jeżeli masz wyniki badań zaświadczenia od lekarz to się nie martw a zachowuj się normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
to własnie usg czy inne badania beda zadali od ciebie, bo jak twoj lekarz ktory ci bada mogl stwierdzic chorobe bez badan, musisz miec ze soba historie choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
ale w jaki spsob badaja???to dlaczego mi znajoma mowila ze jej nie badali??i lekarka do koej chodze tez zapewnila ze nie badaja....ja nie mam okreslonje choroby...cos mi jest poprostu....bole w nerkach cos z moczem itd...jak oni niby mieliby to zbadac na miejscu??wkurza mnie to strasznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
no usg mam na ktorym nic nie wyszlo pozatym ze mam dwie sledziony.. a z tego co wiem to jest to nieszkodlwie i nie ma nic wsponego z "moim schorzeniem" w wynikach mam wszystko ok....i latego ciakwa jestem co ja musze robic zeby mi uwierzyli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
niestety nie odpowiem Ci na to pytanie ale wydaje mi się ,że mają swoje sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
no slyszlalamz e robia takie rzeczy np jak ktos ma chory kregoslup..to przy pdawnaiu mu np jakiejsc kartki upuszczaja ja...a wiadomo ze jesli ktos ma chory kregoslup nie schyli sie po nia w momencie i bez zadnego trudu..i maja takie rozne swoje sposoby ale o badaniu naparwde nie slyszalam....i watpie zeby mnie badali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
boisz się bo nic Ci nie jest lekarz zaczyna od twojej dokumentacji lekarskiej a kończy na badaniu na końcu się dowiesz czy zabiora ci chorobowe czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
to nie o to chodzi ze sie boje....co mi moga zrobic...tylko ze nie mam zamiaru sie pzred nikm rozbeiarc ani nic takiego!!pozatym czemu mnie maja badac skoro tylu ludziom wystawiaja zaswiadczenie na podswtie wywiadu......nie predluza mi to trudno...ale tyle ludzi jedzie na lewych zwolnieniach ze maskara i jesli kazdego cheliby tak dokaldnie sprawdzac to by czegos takeigo nie bylo...prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
nie sprawdzają wszystkich tylko losowo wybranych akurat miałysmy pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
tu masz o komisji ze strony Zus'u: Komisja lekarska, rozpatrując sprzeciw lub zarzut wadliwości, dokonuje oceny niezdolności do pracy i jej stopnia oraz ustalenia okoliczności, o których mowa wyżej. Komisja lekarska orzeka w składzie trzyosobowym. Komisja lekarska dokonuje rozstrzygnięcia w formie orzeczenia. Przy ocenie stopnia i trwałości niezdolności do pracy oraz rokowania co do odzyskania zdolności do pracy lekarz orzecznik i komisja lekarska uwzględniają: * stopień naruszenia sprawności organizmu oraz możliwość przywrócenia niezbędnej sprawności w drodze leczenia i rehabilitacji, * możliwość wykonywania dotychczasowej pracy lub podjęcia innej pracy oraz celowość przekwalifikowania zawodowego, biorąc pod uwagę rodzaj i charakter dotychczas wykonywanej pracy, poziom wykształcenia, wiek i predyspozycje psychofizyczne. Lekarz orzecznik i komisja lekarska wydają orzeczenie na podstawie dokumentacji dołączonej do wniosku oraz po przeprowadzeniu bezpośredniego badania stanu zdrowia osoby, w stosunku do której ma być wydane orzeczenie. Lekarz orzecznik i komisja lekarska mogą wydać orzeczenie również bez bezpośredniego badania stanu zdrowia osoby, w stosunku do której ma być ono wydane, jeżeli dokumentacja dołączona do wniosku jest wystarczająca do wydania orzeczenia. Lekarz orzecznik i komisja lekarska mogą, przed wydaniem orzeczenia, uzupełnić dokumentację dołączoną do wniosku, w szczególności o opinie lekarza konsultanta lub psychologa albo o wyniki badań dodatkowych lub obserwacji szpitalnej. Lekarz konsultant i psycholog wydają opinie na podstawie bezpośredniego badania stanu zdrowia osoby, w stosunku do której ma być wydane orzeczenie oraz analizy dokumentacji medycznej i zawodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
dziwi mnie to strasznie...bo ja nawet nie jestem na zwolneiu miesiac..!!!a ciebie badali?w jaki sposb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
tak wiec moga cie badac lub nie. wszystko zalezy od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1qazzdr5
ile kosztuje zwolnienie lekarskie na 30 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
bez pracy no wlasnie czyli nie kazdego badaja.,..jesli mialabym problemyz sercem to zaden problem osluchac ale w moim przypadku...??troche to dziwne.....wkurza mnie bo czepiaja sie ludzi....!!a czytalam o chorym chlopcu ktoremu zus zabral rente mimo tego ze jedzil na wozku byl sparalizowany itd...ja jestem dosyc mloda to byla moja pierwsza praca zostalam zwolniona a do tej pory nei wiem czemu......nawet nie raczyli mnie poinformwac tylko sie wykrecali....zreszta chora firma...ludzie sa zwalniani bez powodu bo ktos na kogos krzywo spojrzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
na mojej komisji był jeden lekarz rzadko się zdarza ,że jest ich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
tylko jedna osoba byla??czy tylko lekarz jeden i inne osoby??a w jaki sposob cie badali???dlugo taak komisja trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
z tego co sie orientuje to odrazu lekarz nie wypisze zwolnienie na 30 dni chyba ze to pobyt w szpitalu, L4 przewaznie jest na 2 lub 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
zapuścił mi swoja sonde Lambda no i przebadał . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
trwała może 20 minut to była lekarka wszystko pisze na komputerze musiałam odbić na ksero dokumenty dyskopatia to jest inaczej przepuklina krążka międzykręgowego mialam ucisk na nerwy ledwo co łaziłam miałam obrzęk na plecach to był neurolog więc pukała tym swoim mloteczkiem ciśnienie serduszko itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
podszywacz SPADAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
pukanie mnie tym swoim młoteczkiem było super :) mimo bólu w plecach, a ten młoteczek taki wielki itwardy miał ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
bardzo smieszne SPADAJ PODSZYWACZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowy
słuchajcie jestem zdrowy, potrzebuje zwolnie na 2,3 tyg. ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
czyli mnie chyba badac nie beda..bo jak....tylko co ja mam im mowic..??????i jak sie zachwoywac zeby mi uwierzyli?!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
listopadowy mnie nic nie kosztowalo poszlam do znajomej lekarki...dobrze zebys mial kogos znajoemgo lub jakies dojscia.chyba ze potrfisz tak klamac ze mimo etgo ze w badaniach nic nie wyjdzie dostaniesz zwolneinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 złoty płacisz
idziesz na wizyte prywatna do lekarza i tam mowisz o co chodzi w koszt wizyty jest wpiane twoje zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×