Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no gdzie

***GDZIE KUPUJECIE PREZERWATYWY?***

Polecane posty

Gość no gdzie

Ja kiedyś w aptece, teraz w rossmanie. Najbardziej lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Visa Electon
Ja przeważnie kupuję w aptece.Po prostu wiem,że tam są dobrze przechowywane :).Jednak ostatnio w Rossmanie kupiłam i było oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hau hau
w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmm
na rynku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj w aptece. Ale zastanawiam sie nad Rossmanem bo taniej. tylko nie wiem, czy moge być ich tak samo pewna jak aptecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bernadetko 🖐️ Tak, póki co Yasmin poszła w odstawke.Troche nam żal, bo sex był bardziej spontaniczny, ale przecież nie samym seksem człowiek żyje :D A jak tam zdrówko Twoje? Wyleczyłaś w końcu te infekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no nie do końca niestety.... Ale mam nadzieje ze wszytsko jest na dobrej drodze...Ostatnio strasznie bolała mnie łechtaczka ale od wczporaj już mam spokój, zostało zaczerwienienie...I za tydzien we wtorek ( bo teraz mam @ ) idę do lekarza na badanie....i zobaczymy czy będe sie dalej leczyć ale wydaje mi się ze tak... W każdym razie mam nadzieję ze już jest bliżej niż dalej końca... No i optymistyczny akcent :) : Niedługo już 19.11 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, fakt, czas leci niesłychanie. Jeszcze kilka dni i kolejny roczek w plecy :P Ja trzymam kciuki za Ciebie, zeby sie wszystko ładnie szybko zagoiło :) Pozdrówka i miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w rossmanie taniej jest. ale się zastanawiam jak oni je tam przechowują. u mnie są blisko kasy, więc raczej nikt w nich nie majstruje bez wiedzy personelu. chyba że sam personel coś kombinuje szpileczką:( bo i takie chamy są na świecie. ale się jeszcze zastanawiam jak oni to przechowują w magazynach, jakie jest działanie np . słońca i tych lamp co im tam świecą cały dzień. aha myślicie że zdarzają się przypadki że ktoś przekłuwa prezerwatywy? bo np. durexy są zafoliowane. czy myślicie że można je jakoś uszkodzić by kupujący się nie zorientował? a czy coś takiego może się zdarzyć w aptece? bo wydaje mi sie że tam się dopłaca za pewność. bo w drogerii to ja sobie mogę kupić kremik na pryszcze ale kondomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×