Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

CO MACIE DOBREGO NA KATAR?

Polecane posty

[07.11] 19:10 wykonczonna bo ja juz nie moge on mnie wykancza czy te tabletki co reklamuja dobre sa? [07.11] 19:15 Renia B. tabletki \"sudafed\" ale nie wiem czy to są te z reklamy \"Lubię seks jak koń owies.\" [07.11] 19:16 kala19 tak mi zawsze pomagaly,a ja mam bardzo czesto problemy z zatoami a te tabletki mi pomogly,jeszcze ostatnio acatar po 3 dniach mi pomogl,ale wiesz na kazdego cos innego zycze zdrowia [07.11] 19:17 wykonczonna ale pomagaja rzeczywiscie?ile kosztuja? [07.11] 19:17 cirrus albo homeopatyczne coryzalia (ale to na początku) [07.11] 19:20 She71 Sudafed albo Cirrus. Oba bardzo skuteczne. Sempel scriptum,decies lectum! [07.11] 19:25 kala19 mi cirrus nie pomogl,ale za to mojemu chlopakowi na drugi dzien tak,dla mnie sudafen i acatar jest ok,kosztuja acatar ok 10 zł a sudafen 16zł [07.11] 19:29 wykonczonna bu drogo [07.11] 19:30 Renia B. ja za sudafen przedwczoraj zapłaciłam 10 zł... \"Lubię seks jak koń owies.\" [07.11] 19:36 potwierdzam potwierdzam skutecznosc sudafetu mi pomogl juz na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tym \"wykańczaniem= zawracaniem głowy\" się faktycznie wykończysz. Wejdź wreszcie na poniższe www i zastosuj się do wskazówek z tematu \"4 warunki determinujące zdrowie\" gdzie jest recepta na usunięcie kataru w 3 dni. Odpisz, bo pomyślę żeś cielę dębowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acatarem i innymi świństwami zniszczysz sobie śluzówkę noso-gardła i zarazem układ immunologiczny organizmu, co będzie skutkować chronicznym zapalemiem gardła i katarem.Zresztą rób jak chcesz, Twoje małpy, Twój cyrk i Twoje życie, amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pieska
O co Ci chodzi? Dziewczyna nie może się spytać? Nie chcesz, nie pomagaj, świat się nie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tizyne to świetne krople, naprawde polecam -katar przechodzi natychmiastowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, świetny ten przepis na katar w 3 dni, tylko chyba dla bezrobotnych. niestety, nie mam kataru jedynie w domu (w pracy i na dworze nie będę myć twarzy wodą i mydłem), a mało kto może sobie pozwolić na branie chorobowego z powodu kataru :D poza tym, nie wiem, jak można podrażniony nos smarować wodą kolońską na bazie alkoholu, mocno perfumowaną i wywołującą kichanie. z naturalnych sposobów polecam smarowanie nosa olejkiem pichtowym - szczypie i wywołuje kichanie, ale po kilku minutach katar przechodzi i jest spokój na dłuższy czas. przy zatkanym nosie można wypróbować parówki z rumianku, szałwi itp. mi pomagają tabletki (Sudafed, Contac, Disophrol, Cirrus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiętnica
cyt.: do pieska O co Ci chodzi? Dziewczyna nie może się spytać? Nie chcesz, nie pomagaj, świat się nie skończy odp.: Pod rónymi nickami powtarza pytanie, robiąc z siebie cierpiętnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poncik
Swietne sa homeopatyczne krople Euphorbium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12569
Ja mogę zdradzić swój taki domowy sposób na przeziębienie:) Zjadam tak z jeden ząbek czosnku(wiem ochydztwo) i za każdym razem kiedy piję herbatę to dodaję 0,5 łyżeczki imbiru mielonego i wyciskam pół cytryny to będzie takie ostrawe ale na prawdę mi pomaga:) Oczywiście można to też stosować jako uzupełnienie do tabletek ale ja gdy nie mam nic pod ręką ratuję sie taką właśnie rozgrzewającą herbatką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new in town
Ja kiedy mam nieustający katar to często wtedy pomagają mi inhalacje. W domu robię sobie tzw. parówkę z kropelkami z apteki albo ziółkami. Dodatkowo jakieś tabletki na wzmocnienie organizmu i witamina c:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsjsjsj
najlepszy jest cirrus i polopiryna s na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną alternatywą dla większych i droższych inhalatorów jest mój aparat Sanity Simple. Można za trochę ponad sto złotych ten model znaleźć w internetach. Działa szybko, łatwo się przechowuje, mam w zestawie specjalną torbę, żeby całość schować. I jeszcze jedna rzecz na którą pewnie większość osób nie patrzy przy zakupie – przewód do prądu jest długi, a przez to można łatwiej sobie w domu miejsce znaleźć żeby urządzenie podłączyć i wygodnie korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×