Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maniela

www.pracadodatkowa.pl

Polecane posty

Serwis PracaDodatkowa.pl ma na celu pomagać wszystkim, którzy poszukują pracy dodatkowej, gdzie pracodawcą jest najczęściej osoba indywidualna a nie firma. Jesteś studentką i nie chcesz jeszcze pracować na etat, bo chcesz mieć wolny czas na pójście do kina czy spotkania z przyjaciółmi, a chcesz dorobić do stypendium lub kieszonkowego od rodziców? Możesz pracować np. jako opiekunka lub udzielać korepetycji. Jesteś młodą mamą, chciałabyś lub musisz wrócić do pracy a nie masz z kim zostawić swojego malucha? Może właśnie z nami uda ci się znaleźć opiekunkę. Jesteś osobą zapracowaną, nie masz czasu sprzątać, gotować czy prasować? Chcesz mieć więcej czasu dla siebie? Może pomyślisz o zatrudnieniu kogoś do sprzątania lub prowadzenia domu? Jesteś kobietą w średnim wieku, jesteś bezrobotna, ale masz doświadczenie w prowadzeniu domu? Może pomyślisz o pracy w charakterze gosposi? Jesteś nauczycielem i chcesz dorobić do pensji? Może pomyślisz o udzielaniu korepetycji? Jesteś emerytem/emerytką, masz sporo wolnego czasu? Za pośrednictwem naszej strony możesz sobie dorobić do emerytury. Może chcesz zaopiekować się dzieckiem na cały lub część etatu (np. odbierać z przedszkola, wychodzić na spacer)? Oczywiście możesz być kimkolwiek innym i chcieć swój wolny czas poświęcić na dodatkowe, płatne zajęcie, wykorzystując przy okazji swoje umiejętności. Właśnie po to stworzyliśmy ten serwis – aby umożliwić Ci znalezienie takiego zajęcia i osoby, która potrzebuje Twojej pomocy. Na naszych stronach znajdziesz jeszcze wiele innych ofert pracy dodatkowej, np. tłumaczenia, rozwożenie pizzy i innego jedzenia na wynos, prace w rolnictwie czy ogrodnictwie a nawet opieka nad zwierzętami. Możemy również stworzyć inne kategorie, specjalnie dla Ciebie, jeśli jesteś gotowy/a podzielić się z nami tym, co chciałbyś robić i chcesz by dowiedzieli się o tym inni, którzy mogą takich właśnie chętnych poszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs21
"Poszukujemy pilnie pracownikow do obslugi e-malili i marketingu internetowego, aby sprostac dynamicznemu wzrostowi. Mile widziane doswiadczenie, lecz niekoniecznie. Oferujemy kompletne szkolenie na danym stanowisku pracy i dalszy rozwoj. Odpowiadamy tylko na powazne e-maile. Wiecej informacji pod adresem kurs21online@o2.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs21
"Poszukujemy pilnie pracownikow do obslugi e-malili i marketingu internetowego, aby sprostac dynamicznemu wzrostowi. Mile widziane doswiadczenie, lecz niekoniecznie. Oferujemy kompletne szkolenie na danym stanowisku pracy i dalszy rozwoj. Odpowiadamy tylko na powazne e-maile. Wiecej informacji pod adresem kurs21online@o2.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białadama
Praca bez ryzyka finansowego, bez uciążliwej umowy, bez szefa, łatwa i przyjemna, bez zobowiązań. Nie ma żadnych wymagań co do wykształcenia, pochodzenia, doświadczenia, wieku, itp. Każdy może ją wykonywać. Zapraszam do zapisu do Klubu Oriflame. Trzeba tylko prezentować katalogi znajomym, zbierać zamówienia i sprzedawać. Zarabia się ok 30% na każdym produkcie. Jeżeli ktoś nie chce sprzedawać, może kupować kosmetyki tylko na własne potrzeby dla siebie i rodziny. Każda osoba, która zapisze się u mnie otrzyma: aktualny katalog, cennik, ulotki, próbki i kosmetyk GRATIS! Na każdego nowego Konsultanta czekają prezenty od Oriflame: -kupony rabatowe wartości 90 zł, -kosmetyk do wyboru o wartości ok. 100 zł, -20 próbek wód toaletowych i kremów za jedyne 2 zł. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę www.aniao.mojeori.pl – tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego:) Oriflame dzięki metodzie MojeOri daje też możliwość rozwoju, budowania własnej grupy konsultantek i szansę na naprawdę duże zarobki - a to wszystko bez wychodzenia z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa44
Szukam pracy chalupniczej jestem z Gdanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atamaskaaa
Ja jestem studentką, na utrzymaniu rodziców ,jestem konsultantką Oriflame, zarabiasz tutaj na dwa sposoby, pierwszy z nich to Twój opust 30% niezależnie od zamówienia, i dodatkowy zysk z podpisu ludzi - Tworzycie sieć. Tutaj podaje Ci moją stronę jakbyś się chciała wpisywać to bezpośrednio przez nią http://pl.oriflame.com/consultants/php/php-show-main.jhtml?nameInUrl=pl_katarzynadyjas Tylko w tym katalogu i następnym zapis za 1zł - warunkiem jest to, żebyś coś zamówiła, może to być zwykłe mydełko za 3zł i zamiast wpisu 19zł masz tylko złotówkę. Dodatkowo jak się wpiszesz i przez 3 katalogi uzberasz (nie musisz) 100pp to jest ok 250zł otrzymujesz bonus w wysokości 90zł na kosmetyki z oriflame które możesz potem sprzedać oraz otrzymujesz wybrany przez siebie zestaw męski lub damski, tj woda toaletowa, krem i dezodorant w wysokości 120zł - za to, że spełniłaś warunki w 3 katalogach za te 100pp dostajesz wybrany przez Ciebie zestaw za darmo. Dodatkowo zarabiam poprzez klikanie za kase, odrazu Ci mówie, że do tego trzeba mieć cerpliwość bo od razu nie uzbierasz tak samemu zbiera sie 10zł przez dwa miesiące, ja klikam bo stwierdziałam, że i tak się siedzi przed kompem to idzie poklikać, podaje linki: http://sejfik.com/pages/index.php?refid=aizdaj tutaj wypłacają od 10zł http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=aizdaj tutaj od 30zł Jestem długo w tych firmach od samego początku prawie i Ci powiem, że jestem zadowolona w inne nie pewne frmy nie radzę się zapisywać, bo ja na początku tak robiłam i jak głupek klikałam a potem sie okazało, że kase wirtualnie mam ale od 6miesięcy czekam na kase a potem mnie kasują, więc nie radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-ori
Dowiedz się jak zarobić 300zł na miesiąc jako konsultant kosmetyczny (nie biegając po domach :) www.oriflamebeztajemnic.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 2206 – dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawiddd
Witam, nazywam się Dawid Adamaszek chciałbym TOBIE zaproponować współpracę. Chcę abyś nauczył się korzystać z daru, jakim jest Marketing Sieciowy, mógł dorobić kilka złotych do pensji, a z czasem zbudować swój WŁASNY, NIEZALEŻNY BIZNES. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak ja PRACUJĘ i zarabiam i jak TY możesz to robić Zapraszam na moją stronę: http://www.otostrona.pl/fm-biznes/ Pozdrawiam serdecznie Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ged
Nie wiem czy słyszeliście o surfbarach. Ja mam za sobą próby pracy chałupniczej typu adresowanie kopert i skręcanie długopisów. Nic z tego dobrego nie wynikło. Szukałem w sieci czegoś co pozwoliłoby mi zarobić dodatkowo trochę grosza i znalazłem. Sprawa wygląda w ten sposób, ściągam sobie program http://pl.20dollars2surf.com/?ref=156959 na komputer, który uruchamiam zawsze gdy korzystam z internetu. Na pulpicie pojawia się mała ikonka na której wyświetlają się reklamy i w niczym mi ona nie przeszkadza. Nie muszę na nią zwracać szczególnej uwagi, bo nic tu nie robię, nie klikam. W ten sposób naliczają mi się punkty, które na koniec miesiąca są przeliczane na dolary. Wypłaty można dokonać po uzbieraniu 20 dolarów. Zdecydowałem się na to, ponieważ mimo ze nie zarabia się tu wielkiej kasy to wiem ze nie mam do czynienia z piramida finansowa, a z internetu i tak korzystam. Nie przekonują mnie programy które oferują parę tysięcy zarobku w tydzień czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVON - SPEŁNIAJ SWOJE MARZENIA
AVON-SPEŁNIAJ SWOJE MARZENIA Bycie Konsultantką Avon jest łatwe i przyjemne, ponieważ Klienci doskonale nas znają i mają do nas zaufanie. Dlatego podejmij decyzję i zacznij zarabiać już dzisiaj ! NIE RYZYKUJESZ ani złotówki: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków, - w każdej chwili możliwość rezygnacji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktów, - składanie zamówienia przez internet w kilka minut, - paczkę kurier przywozi wprost do domu! A ZYSKAĆ możesz wiele: - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla konsultantek ze zniżkami do 80% !!! - dla ambitnych możliwość awansu - stanowisko Lidera, Dodatkowo startując w najnowszym Katalogu - specjalny program motywacyjny dla nowych Konsultantek - możliwość zdobycia torebki o wartości 999zł !!! Oraz program motywacyjny w którym można zdobyć gratisowe kosmetyki !!! Szczegóły można uzyskać pisząc na email: jjmolka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliszka
Jeśli interesuje Cię praca dodatkowa. Kosmetyki Oriflame. Możliwość dorobienia bez żadnych konsekwencji. Bez żadnych zobowiązań. www.konsultantka-oriflame.com.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 1993 dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis! W razie pytań mój numer gg :31898977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcielibyście zarobić więcej niż np przy wypełnianiu ankiet to zapraszam po więcej info na maila rekrutacja.aroma@vp.pl Współpraca z firmą, której możesz zostać partnerem. Praca polega na prowadzeniu strony internetowej z produktami kosmetycznymi oraz na sprzedaży bezpośredniej jeżeli chcielibyście zarobić jeszcze więcej. -Samemu ustalamy sobie czas pracy :) -Możemy budować swój zespół do sprzedaży. -Firma proponuje pracę na umowę-zlecenie jeżeli chcemy mieć odprowadzane składki co świadczy o wiarygodności :) -Mamy możliwość kupowania taniej dla siebie albo jako podarki czy Mikołajowe upominki :) -Nie ma żadnych obowiązków, pracujemy sami dla siebie. -Jeżeli ktoś chce się doskonalić w tym fachu i chce być jeszcze lepszym w tym co robi, ma możliwość odbywania mini szkoleń ze wszystkimi poprzez skypa czy gg. -Świetna atmosfera i zawsze można liczyć na wsparcie ludzi, którzy już się zdecydowali :) Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt pod mailem rekrutacja.aroma@vp.pl A dla tych, którzy nie mają pomysłu na podarki zapraszam na stronę nata.aromagroup.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×