Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskaweczka20

Cesarkana zyczenia w USA

Polecane posty

Nie ma takiej mozliwosci. Zaden lekarz sie czegos takiego nie podejmie, bo gdyby cos zle poszlo moglabys zadac milionowego odszkodowania i w przeciwienstwie do Polski, takowe bys otrzymala. Cesarka jest tylko ze wzgledow medycznychg. Poza tym cc jest drozsza i firma ubezpieczeniowa by jej nie pokryla bez konkretnego powodu. I nie mowimy to o 1000 zlotych jak w Polsce, ale o tysiacach dolarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
no co wy!!!! moja kuzynka jest mieszka w stanach i tam lekarz przed porodem sie pyta jaki porod sobie zyczy!!!!!!! to tylko u nas tak jest ze za wybor trzeba placic , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos jeszcze moglby mi udzielic informacji czy mozna zrobic cesrke na zyczenie w stanach?Sa dwie rozne opinie i nie wiem jak to jest naprawde Barszo prosze to dla mie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa24
hej, oczywiscie, ze tak. wystarczy porozmawiac z lekarzem prowadzacym :) w usa traktowane jest to jako alternatywa porodu naturalnego i jest ogolnie dostapna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj sie kobieto
lekarza w stanach zamiast smecic tutaj. zareczam ci, ze nikt nie zrobi cc tylko dlatego, ze masz takie 'widzi mi sie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge zapytac lekarza poniewaz jestem jeszcze w Polsce Prosze czy ktos wie czy przeprowadza sie cesarskie ciecie w Stanach na zyczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshe
nie przeprowadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przeprowadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu ktos kto moglby mi udzielic prawdziwej odpowiedzi na moje ptanie?, bo z powyzszych sie za wiele nie dowiedzialam Prosze o prawdziwa odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj sue na topiku
starajace sie w stanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 100 % to nie wiem. Ale koszty cesarki w Stanach sa wysokie i zeby ubezpieczenie je pokrylo to musza byc powazne (udokumentowane) przeslanki. Dodam ze mam wysoka wade wzroku i w Polsce z pewnoscia mialabym cesarke, tu nikt mi nie chcial jej zrobic. Jesli Cie stac, to pewnie bedziesz mogla sobie zalatwic, w koncu lekarz to tez czlowiek. Za to powszechny jest \"epidural\" i to znieczulenie jak i koszty anestezjologa niektore ubezpieczenia pokrywaja, a nawet jesli nie to i tak duzo taniej wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaoo
nie ma takiej mozliwosci, nie wiem kto tu takie pierdoly wypisuje, mieszkam w chicago i chialam miec cc i mi odmowiono, tylko wzgledy medyczne, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jak to jest mozna sobie wybrac cesarke wczesniej czytalam na innym forum ze lekarz pyta jak chce sie rodzic teraz to ja juz nic nie rozumiem Czy jest tu ktos kto jest w 100% pewny jak jest naprawde Nurtuje mnie to od dluzszego czasu Jak jest naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jak przedstawisz argumenty na to ze w razie komplikacji porodu naturalnego pozwiesz ich np. do sądu, to myslę ze ci nie odmówią, bo odszkodowania w USA sa ogromniaste, pomysl chwile czy naprawde nie masz jakichs wskazań i powiedz lekarzowi o swoich obawach, spokojną rozmową mozna czasem dużo wiecej załatwić niz taka postawą roszczeniową, a swoją drogą dlaczego nie mozesz urodzic w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina+
Truskaweczka, od[powiedzi są różne, bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Nie wszystko jest czarne lub białe, bywa też kolor szary. To zależy od wielu rzeczy: od lekarza, który prowadzi ciążę i pewnie od wysokości Twojego ubezpieczenia niestety. Z pewnością decyzję o cc podejmuje sie z reguły tuż przed porodem, a nie u początku ciąży. Tym bardziej nie wymagaj takiej odpowiedzi od dziewczyn tu na forum. To trochę głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy stan w USA ma swoje prawa więc to zależy w jakim stanie odbywałby się poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×