Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megn

ZDROWE JEDZENIE - CICHY ZABOJCA COLA COLA,HAMBURGERY,CHIPSY ITP

Polecane posty

ile to smieci jemy - a pozniej sie dziwimy ze chorujemy - to co na talerzu - wychodzi nam pozniej w naszych chorobach - forum dotyczy - porad o zdrowym jedzonku i wymianie doswiadczen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem w szoku----a od kiedy to co wymieniłaś jest zdrowym jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec wlasnie - to pierwsze stwierdzenie -przeczy nastepnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac Donald
taki zestawik to 1000kkal a ja mam dzisiaj na obiadek rybkę gotowaną ,groszek z marchewką i ziemniaki z wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jak zawsze ( od 2 miesiecy) duzo ryzu lub kaszy gryczanej do tego miesko (oprocz kurczaczka) i mase warzyw + poranny sok z czycisnietych owocow - pomyslec tylko ze kiedys pilam 2 litry coli dziennie + paka chipsow + doraznie na obiad mcdon.... - w sumie chuda bylam - ale za to siadalo mi zdrowie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac Donald
no to gratulacje ja też odstawiłam kotlety z karkówy i pieczone kurczaki a tak na marginesie ostatnio odwiedziłam nową szkołę mojej córki i byłam przerażona ile dziewczynek jest z nadwagą a wręcz otyłych ,boczki się im wylewają czy rodzice tego nie widzą !!?? sklepik szkolny funduje tylko chipsy i cukierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkaaaaaaaaaaaaaa
niestety teraz na ulicy pełno jest dziewczynek,chłopców zresztą też ze sporą nadwagą,druga ameryka się u nas robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotlety z karkówy i pieczone
kurczaki nie tuczą tak jak pieczywo i kartofle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze a ja właśnie zjadam wielkiego, tłustego ale jakże smacznego hamburgera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to - ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego co wrzucaja do brzuszka - wiele chorob zaczyna sie od tego co mamy na talerzu - ja zawsze wazylam 47 kilo - raptem przytylam do 58kilo - gdy zrezygnowalam z brudnego jedzenia a zastapilam to warzywami, sokami, kaszami, slodkie tez nie raz zjem - spadam do starej wagi - jestem drobnej kosci - i do twarzy mi z 49 kilo - jak w sam raz .... ja bym osobiscie pozamykal mcdonaldy, kfc, i inne smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MCDONALD dr Religa wlasnie wypowiadal sie o zywieniu w szkolach - niech cos z tym zrobia w koncu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! celulitis - to toksyny ktore organizm nie moze przetrawic - kosmetyki nic na to nie pomoga - zmiec zarcie i od razu beda efekty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkaaaaaaaaaaaaaa
nie powiem,ale tak naprawde te wszystkie hamburgery chipsy itp. są dobre,i tu nia o czym dyskutować.Ale uważam,że dzisiejsza młodziez za często jedza takie smakolyki.Za duży dostęp jest do wszystkiego i za duża samowolka.Rodzice powinni kontrolować co jedzą dzieci.Nie dawać pieniędzy do szkoly tylko robić kanapki,dać jablko,czy coś innego pozywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac Donald
no to przykład w klasie córki jest dziewczynka która przy wzroście 160cm waży 78kg a roz. jej spodni to 48...to już alarm dla przyszłej młodej kobiety która wchodzi w zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci tym bardziej powinny odzywiac sie dobrze bo rosna - apel d rodzicow!!!! ________________________ * musze wyjsc - jak wroce to chetnie podyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : kotlety z karkówy i pieczone pieczywo biale tuczy i wyziebia organizm - polecam na zakwasie razowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : mcdonald nie ma Genetyki - jest odziedziczone zle odzywianie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu ten topik nie jest na
dietach albo zdrowiu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja...wogole diete to sie uklada co do grupy krwi..np przy zerowej unika sie nabialu,mleka slodyczy...gdy sie do tego zastosowalam zdrowie mi sie poprawilo znacznie..a i miesa nie alczy sie z ziemniakami i warzywami...tzn. warzywa je sie godzine po miesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do a rh+
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: a czemu ten topik nie jest na ______________________________________ a no wlasnie nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Furiously and Deadly _________________________________ dokladnie ja mam arh- wiec moge swobodnie nie jesc miesa tylko wazrzywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Religa to duzo mowi
jestem pracownikiem sluzby zdrowia specjalizuje sie w promocji zdrowia i co??nikt mnie nie chce zatrudnic mimo ze przeciez trwaja wielkie zmiany!!! Bzdura:O Profilaktyka w tym zachęcanie ludzi do brania odpowiedzialnosci za swoje zdrowie było jest i będzie w powijakach! Przeciez szkoda kasy na zapobieganie chorobm:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do a rh+
przejrzał i okazało się, że nie ma tam nic jadalnego oprócz czerwonego wina i marchewki:o bez względu na grupę krwi to każdy by schudł na diecie dla grupy krwi A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : pan Religa to duzo mowi ba ! ale ja chetnie poslucham i wiekszosc z nas - co zdrowe a co nie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: a do a rh+ napewno cos tam jest jadalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do a rh+
no, jeszcze dorsz i karp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: a do a rh+ no ja mam tez A i powiem ze duzo w sumie zmienilam -ale jak by sam organizm mi sie przestawil - ale mieska troche jem - ale uwielbiam rybe tez- od 3 miesiecy mam awersje na nabial - po ser gouda odbija mi sie przez 2 godziny kwasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×