Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uśmiech

Gdzie znajde suknie na półmetek?????????????????? - Wrocław

Polecane posty

Mozecie mi pomóc?? byłam już w kilku sklepach , ale nie o takie sukienki mi chodziło... sam gorset i spodnica tez mi średnio pasuje... kurcze no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka24
W Solpolu są 2 sklepy z sukniami różnej maści. Nie wiem, czy podpasują, bo nie sprecyzowałaś swoich typów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka nie mogła znaleźć - szyje. Ale jej mama jest krawcową;) Porozglądaj się za Morganem we Wrocku. Nie wiem czy jest ale może jednak. Maja świetna nową kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki :) Mam jeszcze pytanie czy morgan to firma??? :D Hmmm... ja sama chyba nie do końca wiem jak ona ma wyglądac ale chciałam żeby była rozszerzana od bioder ( broń Boże jakas rurka ;) ) najlepiej z czarnej sztywniejszej troche tafty, nazadnych kołach czy czyms w tym stulu :) co do góry to nie bardzo wiem, żebym grubo nie wyglądała :( Patrzyłam już w Van graffie, ale ceny mnie powaliły :) i w Magdalenie, ale tam mi sie z kolei nic nie podoba, w kameleonie tez wszystko jak na jarmark :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgan jest zdaje sie w
galerii dominikanskiej w ogole to jesli chcesz jakis oryginalny zestaw typu bluzka +spodnica to polecam promod, aczkolwiek super tanio ci to nie wyjdzie (sama tam kupilam spodnice, a bluzke szylam u krawcowej) ogolnie to najlepiej poszukac dobrej krawcowej i wymyslic sobie cos oryginalnego bo w takich kieckach z czarnej tafty rozszerzajacej sie od bioder to pol sali pewnie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi wcale nie zależy na wybitnej oryginalności :) nie lubie sie tak znowu kazdemu w oczy rzucać ;) spódnice moga miec taka sama ;) a góre sobie jakas niespotykana wymysle :) Nie mam figury modelki a w takim fasonie nawet znosnie wyglądam :) Krawcowa dobra mam, ale nie wiem czy jej wyjdzie taka suknie balowa :| Morgan w galerii??? nie widziałam nictakiego...moze poszukam dokładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgan jest zdaje sie w
a moze na olawskiej jest...szczerze mowiac nie pamietam:O ale na pewno gdzies w centrum a co do oryginalnosci-kwestia gustu oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×