Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.
pogada kto艣?
Przez
Go艣膰 misiatygrysia, w Dyskusja og贸lna
-
Popularne
-
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do g艂o艣nik贸w kompa i wow :D
Przez AOwsicki, w 呕ycie uczuciowe
- 13 odpowiedzi
- 172 wy艣wietle艅
-
