Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miś koala

dobranoc...kolejyn dzień minął bez misiaczenia

Polecane posty

Gość qcharzyk
pisz coś :p poprosze szczegółową relacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss koalla
no mam tę robotę...W domu mi dają jeść, to z tą pracą jakoś żyję. Ale co robić, zabić się trudno a terrorystą też nie zostanę, bo po co? U nich tylko chłopy mają dobrze, hurysy dostaną po śmierci.... I takie to życie. Praca fajna generalnie, tylko szefowa po 5ciu operacjach plastycznych i trochę mi się koszmary śnią od tych zarobków....:o :p🖐️ Nie będę mieć z tego nawet zasiłku, o emeryturze to nawet nie mówię:( Na sponsora jestem za stara, zresztą ile to czasu i zachodu -trzeba być miłym dla takiego, jak ta hurysa 😭 Trzeba uzbierać i wyjechać z Polski, tylko gdzie jak te Araby się panoszą po Europie i gwałcą? Niedługo z nożem trzeba będzie po ulicy chodzić, bo ich tu sprowadzą 😭 A co tam u Ciebie qcharzyk? Może chociaż popracuję nad wyglądem, żebym mogła udawać, że się na gejszę nadaję :classic_cool:...póki się do reszty nie posypałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss koala
tak mi smutno, że zjadłam czekolady kawałek choć zęby już myłam :( Ale lipa :( I co ja mam zrobić? Praca fajna, tylko z głodu prawie umrzeć można. A przed snem mnie dół łapie. Jak muszę wstać o 3:30 to chociaż mnie nie łapie...a jak idę na inną zmianę to lipa. :o O boże jak się nie chce myśleć o emigracji :(:(:( Mam niby inny zawód, ale takie mi fochy robili na rozmowach za wynagrodzenie równie kiepskie a tu chociaż jest ciekawie :) Lecę spać :* sorry za męczydupstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie 10 lat minęło, a ty jak marudziłaś w 2006 tak marudzisz nadal :O ogarnij się wreszcie, bo zachowujesz się jak gimnazjalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×