Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Święta Wincenta

Bielszczanki i Bielszczanie- wpisujcie się

Polecane posty

Ja też chcę nad morze :P Ale nad jakieś ciepłe, gdzie woda jest turkusowa, zaraz przy plaży rosną palmy, ja sączę kolorowe drinki z parasolkami a przystojni mężczyźni mnie wachlują mnie i zabiegają o moje względy :classic_cool: Własnie byłam na mieście i nawet kilka rzeczy kupiłam :) Np. takie superowe fioletowe, puchate papcie :classic_cool: Miłego tygodnia dziewoje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na tej wycieczce, to tajemny pan tylko cmentarz zwiedzal? Jakby w Bielsku nic ciekawszego nie bylo... Marketa...ty lepiej pic przestan... zly przyklad malolatom dajesz!!! ;) Wicia...fioletowe?!!!! .... a fuj!!!! a te chlopy, co ci maja robic? chyba mi sie literki pogmatwaly... ide po moje okulary...:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam fioletowy kolor :classic_cool: To barwa kobiet z klasą, uwodzących niedostępną seksualnością :P No jak co mają robić ci faceci? Wachlować mnie takimi wielkimi wachlarzami, najlepiej z piór, żeby mi za gorąco w tym tropikalnym słońcu nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie za bardzo fioletu, bardziej mi sie on kojarzy z adwentowym wystrojem kosciola, niz z seksem... ja tam wole krwisto-czerwony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony też lubię ;) Mi tam fioletowy się nie kojarzy a z moim kolorem włosów wyglądam w nim olśniewająco :classic_cool: :P Rozmawiałam kiedyś z wizażystką na temat kolorów, które mi pasują i stwierdziła, że fioletowy jest na pierwszym miejscu ;) Zaraz po nim różowy ale nie majtkowy :P, tylko taki lekko złamany lila, czyli zimny odcień ;) Nie cierpię żółtego, pomarańczowego i brązowego 😭 Ale w związku z tym, że w lecie modny był żółty postanowiłam, że się przełamię i kupie coś żółtego :classic_cool: Zapodałam sobie bluzeczkę i jedyny raz ją założyłam do pracy męcząc się niemiłosiernie :O Pozostanę sobie przy moich zimnych barwach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje... ja lubie w lecie ubierac sie na bialo i laczyc z czernia, a poza tym niebieski i czerwony... a w zimie klasyczna czern, braz, zgnila zielen i gleboka czerwien... Choc ponoc raczej wszystko mi pasuje, tak jak i ty nie lubie zoltego i pomaranczowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za białym też nie przepadam :O Jeśli już to tylko wtedy jak jestem opalona ale też nie za często. Wolę ciemniejsze i bardziej zdecydowane kolory. Kiedyś miałam mnóstwo niebieskich rzeczy teraz chyba mam tylko jeden taki sweter, którego i tak nie noszę. Pomijam dzinsy bo wiadomo, że są blue ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnymieszkaniectego zadupia
...na tej wycieczce, to tajemny pan tylko cmentarz zwiedzal? Jakby w Bielsku nic ciekawszego nie bylo... ja mieszkam w Bielsku i inne rzeczy już widziałem a poza tym uważam, że cmentarze są bardzo ciekawe tym bardziej, że cmentarz żydowski jest swego rodzaju światem zaginionym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok juz nic nie mowie... kazdy ma swojego konika... To zycze wielu ciekawych cmentarnych wizyt...rowniez poza Bielskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie wybrałabym się na ten cmentarz żydowski ale jakoś tak mi schodzi. Ostatnio oglądałam jego zdjęcia i jest super jeśli można tak powiedzieć o cmentarzu :D Właśnie zrobiłam rodzince kolację, normalnie jestem z siebie dumna :classic_cool: Mam kuchniofobię a tu taki wypasiony posiłek, nie poznaję siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite!!! przekroczylas prog kuchni? no i cos wymodzila? u mnie dzisiaj spagetti bolognese wlasnego wyrobu z mini zapiekaneczkami z maselkiem czosnkowym i serkiem zoltym...mmmm a na deser salatka owocowa w ananasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci w to uwierzę :D Ty pewnie nawet nie potrafisz mleka bez przypalenia ugotować :P Lasgane, było mniamuśne ;) A deseru nie robiłam, bez przesady :D W niedzielę zrobiłam dwukolorowy kisiel z owocami więc nie przesadzajmy :P I ja nie chwaląc się bardzo dobrze gotuję tylko mam straszliwego lenia i nie przepadam za tym ;) A ciasta jakie piekę, normalnie poezja :classic_cool: Pominę fakt, ze robie to góra 3 razy w roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Cieszynie są cmentarze żydowskie(jakby ktoś nie wiedział). Dzisiaj też jestem tylko na chwilę.Jutro lub pojutrze nadgonię nabijanie postów.:D Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to jest właśnie przerażające
że zaczniesz nadganiać :-0:-0:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniccca78
witam serdecznie niedługo przeprowadzam sie do Bielska i poza faktem, iż jestem tym faktem załamana (faktem przeprowadzki - zaczynaniem wszystkiego od zera) - o Waszym mieście wiem tylko tyle - gdzie leży na mapie :(. Bardzo proszę o jakieś informacje - gdzie są fajne miejsca, sklepy, czy jest tam ciekawy rynek, gdzie dobre przedszkole, gdzie dobrze zjeść (póki ktos nie zrobi nam kuchni, czeka nas stołowanie w mieście), czy ktos zna dobrego wykonawce mebli pod zabudowę? może jakiś salon meblowy - prosze o nazwy i polecenia, bo najlepsze opinie są te z autopsji, czy jest basen, gdzie znaleźć dobrą fryzjerkę - każdą choćby prozaiczną rzecz związaną z tym miastem. Nie zrozumcie mnie źle ale jestem przerażona, chciałabym związać sie z tym miastem - mam nadzieję na dłuzej, ale narazie nie mam pojęcia jak się zabrać do życia w tym mieście - poza przyjechaniem do niego :(. Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj monicca... Nie ma obaw, wszystko dobrze sie ulozy...ja nie moge Ci pomoc we wszystkim, gdyz jestem troche daleko ale na pewno znam kilka dobrych miejsc... Podaje Ci moj mail: katlus@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniccca78
narazie jestem przerażona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniccca78
nie mam pojęcia na początek pewnie najem lub dost. jakieś mieszkanko, chcielibyśmy cos kupić - najgorsze, że nie wiem nawet na których dzielnicach sie skupić :( a to nie jest produkt który kupuje sie ad hoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć monicca ;) Nie martw się, miasto jest naprawdę bardzo fajne, ale wiadomo, ze potrzebujesz czasu żeby się przystosować i oswoić z myślą, że jest ono teraz także trochę twoje :) Ciężko mi doradzić, gdzie są teraz mieszkania na wynajem lub do zakupu bo od urodzenie mieszkam w tym samym miejscu ale na pewno coś fajnego znajdziecie. To wszystko zależy, czy chcecie mieszkać blisko centrum czy na uboczu. Przedszkoli jest po kilka praktycznie na każdym osiedlu. Baseny też są, sklepy tak samo w tym dwa duże centra handlowe a jedno się właśnie rozbudowuje. Nie martw się wszystko będzie ok 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniccca78
dziękuję pięknie za otuchę :) narazie błądzę po stronach Bielska o oglądam to miasto - czy to prawda ze z miast widać góry ? a jak rynek pracy? czy ciężko znaleźc pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniccca78
z wykształcenia jestem prawnikiem więc na kasę do hipermarketu raczej nie, ale tez nie musi być wyłącznie związana z moim zawodem proszę jeszcze o namiary na knajpki z dobrym jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×