Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość Myszka0093
Bardzo bym was prosila o jakies linki na darmowe probki ogojetnie czego i gadzety... byle darmowe i pewne..:) czekam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.zaproszenia-kartki.pl w seerwisie próbkowym możesz zamówić 2 dowolnie wybrane przez siebie saproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egolina
Hej, a co trzeba napisać na e mail producenta żeby poprośić o próbki? Jakiś przykładowy email żeby mi wysłali? Proszę o kontakt na ale116@wp.pl dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0093
Jeśli chciałby ktoś dostać darmowe słodycze to proszę o maile a prześle linki do strony :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik_190
Jeśli chcecie przystąpić do klubu maybelline i dostawać darmowe próbki kosmetyków to piszcie maile. Wyślę wam zaproszenia. Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia1906
ja rowniez moge przyslac zaproszenie komus z Maybelline New York tylko pisznie na moj ardes swoje adresy e-mail...mozna dostac darmowe probki...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlexB
Hej :-) Chcecie testowac kosmetyki Maybelline? Jeśli tak to podajcie mi swoje e-mail'e ja CWas zaproszę ,Wy sie zarejestrujecie, tez zaprosicie 10 dziewczyn i co miesiąc będziecie dostawać kosmetyki od Maybelline! W skład kosmetyków wchodzi: maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml). Za darmo oczywiscie! Pozdrawiam :) jeśli się ktoś zdecyduje, przysyłajcie mi swoje adresy e-mail na poczte: ol.lol@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela1712
hej dziewczyny mozeice mi podac jakas tresc maila jaka wysylacie do firm zeby wam przyslali gadzety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia1919
nella wyślij do yves rocher na 100%WYśLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :D Przypadkiem zerknelam na ta stronke i nardzo mi się tu spodobalo ;) Mam tylko kilka pytan :) Czy zeby dostawac rozne probki i katalogi trzeba cos placic, kupowac produkty etc.? A drugie pytanko, to do ktorych firm mozna pisac po polsku, a do ktorych po angielsku? :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1953
Hej. Mogłybyście napisać mi po angilesku prośbe o darmowe próbki? Z góry thx ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabel317
macie link na ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabel317 wpisz sobie w google \"ziaja\" i znajdziesz ;) na strone ziaji klikasz \"kontakt\" i tam mozesz napisac maila. Tylko radze unikac wyrazu \"probki\" bo takie maile oni odrazu kasuja :P Dzisiaj pisze maile do: Colgate St.Ives La Roche-Posay Gosh Coty Olay Joanna DAX Clearasil Scholl Cleanic Clean&Clear Bioderma Kolastyna :D mam nadzieje, ze cos przysla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję 2 dziewczyn! :D Chodzi o to, że ja wpiszę dziewczyne1 na www.look4win.pl w \"osobie polecającej\", dziewczyna1 wpisze dziewczyne2, a dziewczyna2 wpisze mnie :) rozumiecie? W ten sposób wszystkie trzy skorzystamy, bo bedziemy mialy dodatkowe punkty :D kto sie zglasza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wpisuje w google nazwe firmy (np. Lirene, Under Twenty, Garnier, Wella, St.Ives itd.), szukam ich stronki, wchodze i (jezeli nie jest to polska firma) sprawdzam, czy nie mozna zmienic jezyka na polski ;) w wiekszosci wypadkow naprawde mozna pisac po polsku :) Jak bym koniecznie musiala, to bym cos nagryzmolila po angielsku, ale po co sie meczyc? :D A wogole, to na poczatku mojego "Próbkomaniactwa" wyszukalam wszelkie kolorowe czasopisma w domu i siedzialam nad nimi kilka godzin mozolnie wypisujac nazwy firm roznych kosmetykow, ktorych we wszystkich gazetach jest pelno :D najwiecej znalazlam w "Poradniku Domowym" i "Świecie Kobiety" ;) :D teraz tylko siedze z ta kartka (na ktorej mam jakies 150 firm kosmetycznych) i szukam tych firm na google i pisze do nich e-maile :D (przyznaje sie, ze wiekszosc kopiuje :D :)) Moze kiedys tu wszystkie te firmy wypisze, ale teraz mi sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję konkursik co wy na to nagrodą są pewniaki dokładnie 20 oczywiście jeśli nie chcecie mogę go nie zrobić wystarczy że powiecie nie chcecie zaśmiecać forum to nie zrobię bo nie będzie sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasti123 konkurs mozesz dac ;) Ale jezeli jeszcze raz ktos napisze o konkursie Maybelline, albo o look4win to moderator bedzie wszystko kasowal! Zaśmiecacie forum. Od takich rzeczy jest inny osobny dzial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole to zapisal sie ktos do klubu Olay albo Nivea? Bo sie dzisiaj zapisalam i nie wiem, czy mam czekac na jakies probki czy nie :P jakby cos przyszlo to oczywiscie napisze :D Niestety od 3 dni skrzynka pusta.. :( Jestem fajna to wam podam to co ja zwykle pisze do firm (mam 15 lat, ale moga sobie myslec, ze wiecej xD) ;) : Witam. Od dawna szukam najlepszego kosmetyku dla mojej suchej skóry. Z powodu stresu i szybkiego trybu życia jej stan się pogorszył. Stała się szorstka i niemiła w dotyku. Z wiekiem stała się znacznie wrażliwsza i niestety mniej elastyczna. Do tego moje włosy stały się suche, łamliwe i wypadają. Próbowałam już naprawdę wielu różnych produktów. Moja znajoma poleciła mi ~NAZWA FIRMY~. Jednak ze względu, że nie mam swobodnego dostępu do internetu i z powodu braku czasu nie mogę oglądać Waszych produktów w Internecie. Dlatego proszę o przysłanie mi informatorów i broszur dotyczących NAZWA FIRMY na adres: ~ADRES~ Z poważaniem, ~IMIE NAZWISKO~ Nie kopiujcie calkowicie :P mozecie dorzucic cos od siebie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela... nie przychodza listy :( Ale za to dzisiaj Polakom dobrze idzie na Olimpiadzie :D ;) Cos sie cicho zrobilo na tym forum? Nic tylko same reklamy.. Chwalcie sie co ostatnio dostaliscie i od kogo i podawajcie adresy :) Ja dzisiaj pisze maile do: PUPA ArtDeco Hean Smashbox SVR Avene Bourjois Pierre Rene MaxFactor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj poczta byla laskawa :D dostalam probki od: Ziaja, Soraya, Oceanic i Aqolina ;) No przy Ziaji i Aquolinie musialam sie troche nameczyc, ale widac sa jakies skutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przpraszam, ze tak caly czas pisze (bo wlasciwie teraz tylko ja chyba tutaj regularnie zagladam.. :( ) ale pisal ktos z was do avonu, albo do oriflame-u? Przysylaja jakies gadzety albo kosmetyki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×