Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

maggie93 popieram cię też nie interesuje mabellyne do oni już tego nie wysyłają bo znależli tyle dziewczyn ile chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek tygodnia: www.iwostin.pl(ale musisz się zapisać do klubu) www.clinique.de www.biotherm.de www.clarins.de www.la-rocheposay.com www.jakobieta.pl/salondove/index.html www.eris.com.pl/ www.farmona.com.pl/ www.farouk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh a ja dzisiaj 3 negatywki :( od: Lierac Tanita IsaDora :( i skrzynka pusta.. co ja robie zle? :/ pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie negatywy od: fiat samsung kia pozytywy: PARK WODNY W KRAKOWIE YVES ROCHER OLAY VICHY teraz pisze do: DR.OETKER GELLWE KAMIS ZASPOL HERBATY RADIO KIELCE ktoś ma do bielendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGGIE93 wszystko robisz dobrze tylko oni popełniają błędy to jedno z moich przysłów ;):o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
U mnie Dziś listonosza nie było:(((((***POZDROWIENIA***dLA nasti13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasti123 podaj maile do: Yves Rocher Olay VICHY ;) Z tego co pamietam, to oni mi przyslali negatywy (zonk) ale sprobowac jeszcze raz nie zaszkodzi, prawda? :D A ja jednak cos dzisiaj dostalam :D w koncu przyszla mapa samochodowa z K2 i drugi raz dostalam probki z Bielendy :P jeszcze rachunki przyszly i kartka od przyjaciolki xD :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj Postmen przyniósł: - z firmy rowerowej : magazyn rowerowy, 20 naklejek, 1 smycz, 3 pocztówki, 2 zawieszki na komórkę - z Parku Wodnego prospekty i plan lekcji-linijkę - z Niemiec duży katalog sprzedaży o tematyce Akwarystycznej, firma www.sera.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniper1 z jakiej firmy rowerowej? :) moj brat sie tym interesuje, to moze by sie ucieszyl :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasti123 jak wchodze na stronke vichy, to mi sie kontakt nie chce wyswietlic :( ma ktos do nich maila? Blagam jak ktos ma to podajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do OLAY i VYCHY @ nie mam ale żeby coś dostać musiałam się zarejstrować w ich klubie;):) z YR przyszło dzisiaj a pisałam wczoraj szybko nie?maggie93 dziex za bielende a i nie przejmuj się negatywkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzieki ;) nom to ci szybciutko przyszlo :D ja sie do klubu olay zapisalam kilka dni temu, ale jeszcze nic nie przyszlo. Wlasnie przegladalam stronke vichy bo sie chcialam zapisac do klubu, ale nie znalazlam nic takiego ;( jej czy oni cos kombinowali z ta stronka, ze ani kontaktu nie ma, ani zadnego klubu..? porazka :P Nie mam juz siły pisac maili, to odpoczne, wlacze telewizorek i z przygotowana karteczka bede ogladac reklamy i spisywac nazwy firm wszystkiego co mogloby miec gadzety czy probki :D (z wszelkich czasopism jakie mialam powypisywalam juz wszystko :D :) przynajmniej sie nie nudze w domu :P ) No to lece ;) oczywiscie jutro tu wpadne :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno :D jak sie robi "pechowca"? ;) ta taka minke, ktora ty wczesniej dalas, nasti123 :P taka z krzywa buzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Do Maggie93: Nie pamiętam do kogo wysyłałem, pismo to magazyn rowerowy,naklejki Shimano, american classic, rohlof, f.u.n.n. , i www.controltechbikes.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
O sniper1 ty klamco na innych forum bajerowałeś i teraz przyszleś do nas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Negatywy od: Storck Miss Sporty Pozytyw od Nestle, ale musialabym podac imie i date urodzenia mojego dziecka, ktorego nie posiadam, wiec nie odpisze :P xD Ej no ja napisalam do Nestle, a oni mi odpisuja od Nutrici :| Postmana jeszcze nie bylo :D u mnie chodzi dopiero kolo 13-14 :P Zabieram sie do pisania maili ;) nie wiem jeszcze do kogo, ale zaraz cos poszukam :) A wy cos dzisiaj dostalyscie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wlasnie przyszedl kurier z UPS! :D dostalam 2 golarki z Wilkinsona! Ciesze sie, bo wlasnie mialam kupowac a teraz nie musze :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaMAR3
Chciałabyś testować kosmetyki Maybelline New York ? Jesli tak to wyślij mi pustego maila na adres agnmar3@wp.pl wyślę ci zaproszenie Ty sie zarejestrujesz tez zaprosisz 10 dziewczyn i co miesiąc będziesz dostawać kosmetyki od Maybelline! w skład kosmetyków wchodzi maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml) za darmo oczywiscie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.maccosmetics.com/customerservice/email.tmpl MAC (kosmetyki do make-up) ;) http://www.farmona.pl/kontakt/biuro-firmy.html Farmona (kosmetyki do pielęgnacji) :) O i wlasnie byl listonosz :D dostalam 2 katalogi z Scholl-a :P w jednym byl tez katalog Durex (zonk juz widze mine rodzicow xD) i jeszcze jakichs ochraniaczy na kolana i wody koperkowej dla niemowlat :P fajnie :) zaraz jeszcze zejde na dol sprawdzic, czy listonosz cos wrzucil do skrzynki [jakby nie mogl mi odrazu dac wszystkiego... ;) :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×