Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość kaSsia_x3
Divi mi z lilinatury konsultantka odpisała że mi przyśle próbki w następnym tygodniu bo teraz idzie na urlop .. nawet nie wiedziałam że mogą być próbki jak zobaczyłam kopertę bo była malutka . a tu dość duże próbki były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Dzisiaj - polskie książki o Szwecji z ambasady - długopis i smycz z Jako www.Jako.com.pl - po raz trzeci - już tam nie wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smefetka18
Cześć wszystkim!! zainteresowałam się darmowymi próbkami jakieś dwa dni temu. Przejrzałam dużo stron i forum, gdzie były podawane linki, aby zamówić bezpłatne gadżety, ale niestety taka jest prawda, że większość z nich jest już nie aktywna, albo nieaktualna, ponieważ ktoś w 2006 czy 2007 roku znalazł strony z darmowymi próbkami a po dwóch latach ktoś inny je wszystkie skopiował. Potem właśnie jest rozczarowanie, że tamtej przysłali a mi odmówili. Nie ma się co zresztą co dziwić. Firmy dostają pewnie dziesiątki takich maili dziennie, więc nie sadzę, żeby każdemu kto do nich napisze, wysyłali próbki :/ zbankrutowaliby. Pozdrawiam próbkomaniaczki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
__________________________________________________________________________ Dzień Dobry, Serdecznie dziękuję za miłe słowa na temat Miasta Gdańsk. Oczywiście wyślę na Pani adres gadżety oraz pamiątki związane z Grodem Neptuna. Zachęcam Panią do korzystania ze strony internetowej www.gdansk.pl oraz do odwiedzenia Gdańska, które jest niezwykłym miastem. Pozdrawiam, Dyrektor Kancelarii Prezydenta Helena Chmielowiec __________________________________________________________________________ Dostałam taki pozytyw od Gdańska .. :) pisałam do nich na mail: kp@gdansk.gda.pl __________________________________________________________________________ Była u mnie również listonoszka otrzymałam długi plastikowy ołówek, dwa kalendarzyki i pocztówkę .. a w drugiej paczce katalog domów :/ ee .. mamę ucieszył ten katalog .. mnie nie bo ja nie lubię katalogów tylko gadżety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
i jeszcze wam powiem że zgubiłam taką skrzyneczkę w której trzymałam sporo gadżetów :/ szukam ją już dwa dni :/ były tam dość wartościowe gadżety :/ ee .. jutro jej poszukam .. może ją znajdę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi sie to ze zeby zamowic niekt5ore próbki np, hugo boss trzeba miec 18 - tke. to dyskrymniacja 15 letnich próbkowiczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota35dk
Chciałam bym otrzymać jekieś darmowe próbki kosmetyków Obecnie używam firmy VICHI LIFTACTIV PRO Jestem z niego zadowolona ale wiem że są już nowsze kremy Chciałabym je wypróbować więc proszę o kontakt na e-mila:Andusia115@wp.pl Z powazaniem Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota35dk
Moze ktoś to czyta nie wiem ale chyba nie to zabawa jak inne na tym kompie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota35dk
Moze ktoś to czyta nie wiem ale chyba nie to zabawa jak inne na tym kompie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
a wiecie nawet zapomniałam napisać że w czwartek dostałam wypasioną paczkę z miasta Jarocin .. dostałam normalne karty do gry! z napisem "Jarocin" oraz długopis i ołówek z myszką która ma takie fajne łapki .. jeszcze jakieś ulotki pocztówki i kalendarzyki .. było to zapakowane w ładną torebkę papierową z napisem Jarocin .. nigdy nie wierzyłam w czwartki .. a tu masz .. warto pisać mail office@jarocin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
| jejku, | | zapomniałam | | że | | już | | pisałam | | na | | forum | | o | | tej | | paczce | | z | | Jarocina | | sorry :/ |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
wysłałam dziś tylko 22 maile .. ehh .. ale w niedziele nie mam dużo czasu na pisanie próśb .. :)🌻 😘 😍 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
U mnie pustki!:(Muszę się zabrać ostro do roboty...hehehihi:)DominikaK co dostałaś z daxcosmetix?????:-)))KasSia_33ile dnii czekałaś na tą przesyłke???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
White_Angel bielenda to bardzo fajna firma kosmetyczka, mam w domu 5 produktów z tej firmy :) poszukaj w googlach maila do bielendy... emi zawadzka jeśli chodzi o przesyłkę z Jarocina to dość szybko przysłali, chyba tydzień czekałam... a dziś dostałam 6 paczek czyli ulotki, 9 pocztówek, jeden długopis i 4 naklejki... a długopis dostałam z miasta Bolków (byłam tam kiedyś) ich strona: www.bolkow.pl ich @: um@bolkow.pl a w skrzynce wirtualnej pozytyw od dax cosmetics ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.cs.krakow.pl - nie wysyłaja tylko ulotek! dziś dostałem paczke:) Wiieeelka jak stodoła. 2 metalowe breloki, 4 metalowe długopisy, 1 czapka z daszkiem, pare cukierków, smyczka i inne pierdołki:) Mówiłem że warto zaglądnąć na strone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
podobno ambasada arabii saudyjskiej przesyła linijkę, długopisy, breloczek, zapinka, flaga, nalepki i dużo widokówek .. właśnie do nich napisałam :) maila w googlach szukać :) popisze do ambasad bo tam najwięcej gadżetów można dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
aha .. ee .. mną się nie przejmuj .. ja nigdy nic nie potrafię zauważyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja z niecierpliwością oczekuje listonoszki :) widziałam ją niedaleko mojego domu jak wracałam ze szkoły .. za 5min może może coś dostane :) napisze potem jeśli paczka będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
niestety dostałam tylko malutką kopertę z .. ulotkami! ee.. ale zawsze coś ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Dzisiaj : - z magazynu Nasze Morze płyta cd, magazyn tego pisma i model statku Hirta do składania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Witajcie, :)) pewnie większość z was zanim coś kupi woli to wypróbować. W maybellin podobno wysyłają próbki darmowych kosmetyków. Polega to na tym, że po zalogowaniu się na ich stronie trzeba zebrać 10 przyjaciólek(dopiero po ich zebraniu można liczyć na próbki) Podobno przysyłają co miesiąc jakieś kosmetyki. Zainteresowane dziewczyny (mogą być też chłopcy.! ;P) podajcie swoje maile albo jak coś piszcie na mój paulina265@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×