Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość dgn
za darmo to boli gardło... zwł to shinybox jest jakimś wałkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
hehe dgn masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaSen
hej jestem nowa od niedawna zaczelam zbierac różne próbki i gadzety. Ostatnio dostalam: www.Johsonsbaby.pl -Próbka kremu dla dzieci na odparzenia oraz próbkę płynu do mycia. www.brw.com.pl -płyta DVD z katalogiem mebli(mozna wybrac pokojowe lub kuchenne) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaSen
hej jestem nowa od niedawna zaczelam zbierac różne próbki i gadzety. Ostatnio dostalam: www.Johsonsbaby.pl -Próbka kremu dla dzieci na odparzenia oraz próbkę płynu do mycia. www.brw.com.pl -płyta DVD z katalogiem mebli(mozna wybrac pokojowe lub kuchenne) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do konkursu w ktorym zbierasz punkty i wymieniasz je na nagrody http://123konkurs.pl/partnersprogram/68008.html Ja w ten sposob zdobylam mp3 kiedys jeszcze byly, ale teraz juz nie ma termometr, kolczyki i legginsy. Naprawde warto mozna sie logowac codziennie grac w lotka, loterie,gry i zbiera sie punkty. Kosmetyki rowniez mozna zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_994
Kliknij w link aktywacyjny, zarejestruj się i odbierz pudełko darmowych próbek kosmetyków. Wysyłka właśnie się rozpoczyna shinybox.pl/?ref=5c7152e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_994
Kliknij w link aktywacyjny, zarejestruj się i odbierz pudełko darmowych próbek kosmetyków. Wysyłka właśnie się rozpoczyna shinybox.pl/?ref=5c7152e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_994
Kliknij w link aktywacyjny, zarejestruj się i odbierz pudełko darmowych próbek kosmetyków. Wysyłka właśnie się rozpoczyna shinybox.pl/?ref=5c7152e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsaagaaaa
Darmowe próbki kosmetyków, co miesiąc + konkursy dla użytkowniczek www.shinybox.pl/?ref=35ea19a ZAPRASZAM! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://bezplatne.org - portal poświęcony w całości bezpłatnym rzeczom które można otrzymać z internetu, jest dużo opisów i przykładów jak dostać próbki, gadżety, katalogi itp i za nic nie zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkgirl
Serdecznie zapraszam do rejestracji. http://shinybox.pl/?ref=3a3ae5e ShinyBox to pięknie zapakowane pudełko z pięcioma produktami kosmetycznymi, dostarczone do Twoich drzwi każdego miesiąca. To sposób na poznanie najnowszych trendów w kosmetyce, odkrycie lususowych produktów oraz ich wypróbowanie przed zakupem. Moje pudełko już do mnie pędzi, niektóre z dziewczyn już otrzymały swoje pudełka. Jest to wspaniała, CAŁKOWICIE DARMOWA niespodzianka. Pudełko zawiera 5 kosmetyków. 3 są pełnowymiarowe, a dwa pozostałe to próbki. Myślę, że powinnaś spróbować!.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×