Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Barnaba

Co sądzicie o PiS?

Polecane posty

Gość Barnaba

Wszyscy tak na nich "jadą" a może dlatego, że oni rzeczywiście chcą stworzyć państwo praworządne bez afer, złodziejstwa i "lewych" układów. A ci wszyscy, którym było z tym dobrze bo czerpali z tego korzyści, nie chcą pozwolić na zaprowadzenie porządku. Nie "stoję murem" za nimi tylko ciekawy jestem waszej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
Ja ich jadę głównie za to, że to czego naobiecywali nie jest niestety realizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święta Wincenta
PiS= Potwory i Spólka Państwo beż afer?? Przecież oni je wszczynają jak chociażby ta z Begerową :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiondz stefan brzeszczot
Podaj jeden rozsądny pomysł pis. Myslę że już przesiąkłeś nimi - chcą zwalczyć aferzystów a kto przeciwko ten aferzysta. Niestety w naszym kraju obywatel to potencjalny złodziej - i tak się go traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boshee, człowieku albo spadłes właśnie z księżyca i masz kompa od wczoraj i nie czytasz w ogóle ani kafeterii ani niczego w internecie, albo nie ogladasz w ogóle normalnej telewizji, skoro zadajesz takie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmery bajery
taka to sprawiedliwość że dziennikarze nie mogą jednego z braciszków fotografować z profilu.Przecież teraz nastała epoka absurdu. PiS gdyby mógł wprowadziłby cenzure na wszystko co dla niego niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie boNieWytrzymam
ja ich po prostu NIENAWIDZE!! ludzie czy wy nie widzicie ze oni chca zawlaszczyc panstwo?? Ja dziekuje za wladze ktora szanuje tylko tych, ktorzy glosowali na nich a tymi, ktorzy partie opozycyjne pomiata, ja dziekuje za wladze, ktora nie dotrzymuje slowa, ja dziekuje za wladze, ktora przypisuje sobie zaslugi innych. ONI DO TEJ PORY NIE ZROBILI NIC! i niech nikt mi nie mowi ze chca zrobic dla Polski cos dobrego!! przez PiS chce sie wyniesc z kraju i zrobie to juz niedlugo..czy o to chodzilo?? nie moge juz na nich patrzec a kaczory to bym najchetniej na taczkach wywiozla P.S. Temat PiS powoduje u mnie napady agresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green rose
Bo to oszołomy, którzy zamiast naprawiać państwo, wzmacniać gospodarkę, dbać o socjal, to tylko kłótnie, afery i przeginają z budowaniem państwa militarnego, a forsy na opiekę lekarska, na nauczycieli itd brak. To chorzy ludzie- takich to w kosmos!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiondz stefan brzeszczot
... i dzisiejszy pomysł Ziobry aby jeszcze przed prawomocnym wyrokiem licytować majątki "gangsterom". A gdzie zasada domniemania niewinności ? Okaże się tak jak z gościem z Poznania, zamknęli, majątek firmę auta zlicytowali.... i został uniewinniony. Iteraz batalia z 10 lat o własne pieniądze i dobre imię... Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
Każda wypowiedź któregos z kaczorów powoduje u mnie napady apopleksji. przeciez Ci ludzie nie nadają się na eksponowane stanowiska ! Nie potrafią się wysławiać, źle formułują wypowiedzi i niestety, ale nie potrafią dyplomatycznie zachowac się w pewnych sytuacjach. I wypuść takiego np. do Wlk. Brytanii :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnaba
No dobrze, to kogo proponujecie w zamian za nich? Wszyscy poprzednicy już rządzili i też nie wynikło z tego nic dobrego. Zauważcie, że na przemian wygrywa lewica i prawica. Ludzie są nie zadowoleni z rządów jednych to po pięciu latach głosują na drugich. Znowu niezadowoleni to na odwyrtkę. I tak w kółko. A w sejmie widzi się cały czas te same twarze. Może namówić jakiegoś KAMIKADZE niech rozpieprzy ten budynek w czasie największych obrad i wtedy wybrać ludzi zupełnie nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbiło wam? Dobra. PiS nie jest moją ulubioną partią - tym niemniej, mam wrażenie, że spora cześć ludzi wyłączyła szare komórki i powtarza to, co mówią media. Świetnie było to widać na kafeterii parę dni temu: LPR chciała oznakować środki antykoncepcyjne - i pojawiło się parę tematów. Wszystkie nasladowały to, co Wyborcza napisała w NAGŁÓWKU. Skąd wiem? Ano stąd, że w którymś momencie nagłówek się zmienił. I tytuły zmieniły się również. I, obawiam się, że w takiej sytuacji dyskusja jest bezprzedmiotowa. Każdy ma swój (hehe... żeby to swój) obraz świata, którego będzie bronił jak niepodległości. Ot, weźmy historię z p. Beger - kolejna, która dośc dobrze pokazuje patologię polskiej polityki... i mediów. Co się właściwie stało? Lipiński - zapewne za zgodą Kaczora - zbierał większość. I zbierał dokładnie w taki sposób, jak zbiera się we WSZYTKICH partiach, na WSZYSTKICH szczeblach: gdy nie można skaptować partii, kaptuje się działaczy. Robi tak i PO, robi tak i SLD, robią tak wszyscy. Pewnie to patologia, ale nic wyjatkowego. Oczywiście, w świętym oburzeniu większość komentatorów nic o tym nie powiedziała. Teraz media: parę lat temu była dość głośna historia, gdy na oczach dziennikarzy tłum pobił prezesa jakiegoś zakładu. Tłumaczenie ludzi mediów było takie \"gdybyśmy pomogli, byłoby to kreowanie rzeczywistości, my jesteśmy by ja opisywać\". Przy oakzji taśm Beger okazało się, że jednak rzeczywistość kreować można: dziennikarze dostarczyli jednej stronie negocjacji sprzętu, ustawili scenerię, w pewien sposób manipulowali faktami. I co? I nic. Skończyła się mantra o opisywaniu rzeczywistości - bo można było dopierdolić Kaczorom. Nota bene, pragnę przpomnieć, że p. Beger, nowa gwiazda TVN ma na sumieniu - zapewne - fałszowanie podpisów. Też nagle media o tym zapomniały. Bo można było dopierdolić Kaczorom. I tak dalej, i tak dalej. Kaczyńscy wywodzą się z tradycji piłsudczykowskich - furda, co rusz słychać że to nacjonaliści. Kaczyńscy chcą zawałszczyć państwo. Kaczyńscy to faszyści. Kaczyńscy, Kaczyńscy, Kaczyńscy. A prawda, moim zdaniem, jest taka, że żyjemy w naprawdę normalnym, stabilnym państwie. Siegnijcie do podręcznika historii najnowszej, albo do gazet sprzed 10 lat. W porównaniu z tym co się wówczas działo - resorty prezydenckie, oskrażenia premiera o agenturalność, stawki pdoatku ustalane rozporządzeniem, moznaby wymieniać godzinami - obecna Polska jest zupełnie normalnym krajem. Naprawdę, trochę dystansu do tego co mówią w mediach nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie boNieWytrzymam
w akcie desperacji ja zaloze nowa partie polityczna anty-PiS :o:o bo teraz, z calym szacunkiem dla PO, nawet oni sie nie nadaja bo spieprzyli sprawe :o :( ale jak obserwuje scene polityczna to proponowalabym na prezydenta Pana Komorowskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
Własnie to napisałam na topiku o wyborach. Najlepiej byłoby po prostu wybrać ludzi jednostkowo i im powierzac władzę - a nie partiom. Bo tam cały czas te same ryje :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie boNieWytrzymam
Nefrytowy_Krab--> sorry ale to ze zyjemy w "normalnym" kraju to nie jest w najmniejszym stopniu zasluga kaczek. przez nich ta "normalnosc" zostanie zburzona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aferra
Na początku byłam zdeklarowaną przeciwniczką PIS, obecnie już nie jestemtego taka pewna. Pomijam tu fakt w jaki spsób zachowują się koalicjanci, to czy podoba mi sie ich image itp. zresztą wiele rzeczy mi sie nie podoba. Jednak zastanówcie sie, przecież to nie sa wyimaginowane afery. JaKubowska nie siedzi za niewinnosć. Wydaje mi się, ze tu akurat maja rację. To nie jest spiskowa teoria dziejów, te afery naprawdę miały miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiondz stefan brzeszczot
Nefrytowy_Krab więcej dystansu i trzeźwego spojrzenia, polityka jest podobna w każdym kraju, u nas nie jest faktycznie ażtak źle. Ale.. media dopierniczają rózno każdemu, AWS - za rządów aws, sld- za rządów sld. Wybacz ale żadna partia dotychczas nie ośmieszała się tak jak pis, nie będę wnikał czy to ustawami, obietnicami, czy przejęzyczeniami... Jedno gadają inne robią - norma, ale bez jaj. Oni traktująludzi jak idiotów, jeszcze nigdy nie było aż takich podziałów pomiędzy ludźmi w naszym kraju, podziałów wywołanych politykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aferra
Tak, miały miejsce i nazywajmy rzeczy po imieniu - Jakubowska to była korupcja, ale Beger i 2 posłów z PIS, to były "rozmowy przyjacielskie" - jak chcą być tacy prawi, to niech wszystkich mierzą jednakową miarą, bo równie dobrze, to i Jakubowska mogła "rozmawiać po przyjacielsku" i od przyjaciół dostac kasę. Nie cierpię ich za dwulicowość i nic nie robienie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
Krab -> a propos afery malowniczo nazwanej w mediach Beger Gate - zgadzam się z Tobą, ale jednoczesnie cytuję słowa gościa z Młodzieży Wszechpolskiej - wyjątkowo do rzeczy, jak na nich - naród nie powinien wiedzieć, jak się robi polityke i parówki ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie mnei: nie mówię, ze to ich zasługa. Ale popatrz na \"drugą stronę\". Cały czas starają się mnie przekonać, że żyjemy w czymś w rodzaju dyktatury... a to po prostu nieprawda. Zresztą, mógłbym odbić argument: całe to \"zawłaszczanie\" zaczęło się już w 93\'. I kiedy słyszę głosy SLD o złych Kaczorach, przypomina mi się powiedzenie pana Zagłoby: \"diabeł się ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni\". Zresztą, w czym prezydent Kaczyński jest gorszy od \"europejczyka\" Kwaśniewskiego? Ze disco-polo nie tańczy i żonę ma mniej atrakcyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aferra
To wynika z braku doświadczenia politycznego, braku kadr. To co oni robia na forum publicznym kiedys nie wychodziło poza gabinety decydentów. Jaki pan taki kram, brak dyscypliny partyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie boNieWytrzymam
ksiondz stefan brzeszczot--> zgadzam sie z toba w 100% zwlaszcza jesli chodzi o te podzialy miedzy ludzmi.. to co sie teraz dzieje jest straszne.. odkad zaczal sie czas kaczek obserwuje ze w ludziach jest coraz wiecej nienawisci! a najgorsze jest to ze teraz kazdy na kazdego patrzy podejrzliwie bo #$%^&*( kaczki (bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee) wmowily ze za kazdym rogiem jest agent!! W TYM KRAJU NIE DA SIE NORMALNIE ZYC A BEDZIE JESZCZE GORZEJ! Sorry ale jesli chce sie naprawiac kraj to trzeba przede wszystkim patrzec w przyszlosc a nie cofac sie wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
prezydent jest takim figurantem w tym kraju, że wypadałoby, żeby chociaz dobrze wyglądał, poprawnie się wysławiał, umiał zaspiewać hymn i miał dobrze ubraną i reprezentacyjną (nie atrakcyjną) żonę :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiondz stefan brzeszczot
Drogi nefrytowy - co do wyglądu 1 pary, to prazydent powinien reprezentować jakiś tam poziom i być prazydentem WSZYSTKICH polaków, tak nie jest. Fakt że para zaczyna się wyrabiać i już nie wnoszą reklamówek na pokład samolotu itd :D Kwestia Pana K. - człowiek przesiąknięty jadem, w moim mniemaniu święcie przekonany o swojej misji, nieomylny i złoszczący się gdy ktoś mu proponuje coś innego. Pomijam politykę zagraniczną tego rządu bo to naprawdę jest żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nefrytowy krab
Czytaj uważniej, albo słuchaj więcej wywiadów z w miarę inteligentnymi lidzmi, którzy zgadzają sie z tobą, że większość partii, albo i wszystkie KUPUJE koalicjantów, ale PiS zrobiła z siebie takich świętoszków i moralistów, że za to co zrobili dostali odpowiednie komentarze. Skoro chcą być świętymi to niech tak się zachowują, a nie gadają jedno a robią drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aferra
Begerowa to nie Pis. Widzieliście ostatnią reklamye wyborczą LPR? Tą z karuzelą, gadającym kaczorem i prosiakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
Najbardziej jarają mnie ludzie, którym wygdaje się, że ich prawda jest najichsza i nie znoszą sprzeciwu ... ... np. mój prezes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie boNieWytrzymam
Nefrytowy_Krab--> prosze cie nie porownuj kaczki z kwasnym.. pytasz w czym jest gorszy? powiem ci.. WE WSZYSTKIM prawie.. porownaj jak sie kwasny zachowywal, jak reprezentowal nasz kraj.. ja osobiscie sie nie wstydzilam gdy kwasny wyjezdzal w podroz zagraniczna a teraz sie wstydze!! zaczynam sie wstydzic ze jestem Polka powiem wam jeszcze ze jestem konsultantka i pracuje zazwyczaj za granica na dosc wysokich stanowiskach, teraz od roku jestem w Polsce, skonczyl mi sie kontrakt i pierwszy raz w zyciu nie moge dostac pracy bo jestem Polka! ludzie zaczynaja z nas sie smiac.. pieprze taki kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aferra
Tak było zawsze tylko teraz to po prostu widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nefrytowy krab
A i jeszcze jedno - wiesz czym się rózni obecny prezydent od poprzedniego - że tamten poprzedni nie zachowuje się jak gówniarz i nie tupie nóżkami, że jak jego brata nie zaakceptują, to on czegoś tam nie podpisze - a Lech tak właśnie się wyraził. Nie byłąm i nie jestem fanką Kwaśniewskiego, ale przy Kaczyńskim to tamtemu tylko rosną notowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×