Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o rade

herbatka jaka dobra

Polecane posty

Gość prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam
karmelową dilmach, rooibos z miodkiem i zieloną z opuncją pyszota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święta Wincenta
Mocna, czarna, słodka- pycha, uwielbiam taką, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka.
a ja uwielbiam sage z cytryną i odrobiną cukru:D pycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rade
ostatnio kupiłam sage ale nie za specjalna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy5
Lipton, Saga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rade
do ja uwielbiam a gdzie ja kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam
nie lubię Liptona - paskudna i okropnie brudzi szklanki (kubki). Całkiem jak ta za 1,50, albo i gorzej... Płaci sięchyba tylko i wyłacznie za markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka.
no to polecam liptona, ten klasycznie wysmienity jak zawsze, ale jego nigdy nie beszczeszczę cytyną ani sokami;) natomias lubie tez teatley early grey- wysmienita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka.
btw- early grey tez brudzą szklanki, ale co to za problem umyc je pozniej;) za to smak i zapach jaki jest mmmmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam
myśle, że te herbatki, które pijam można dostac w każdym większym sklepie (supermarkecie, hipermarkecie). Ja kupuje w sklepiku osiedlowym, bo zadnego hipermarketu w mojej miescinie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatanio poijam wszelkie korzenne, cynamonowe itp a moze znacie jakis przepis fajny na pyszne dodatki do herbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka a fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiły sie 2 tematy o herbatkach więć wklejam : ja lubie dobre herbatki i niezbyt drogie obecnie popijam 2 kupione w zielarskim sklepie Korzenny bukiet z Naturvit fajne suszone owoce skład: jabłko, skórka dzikiej róży, rodzynki, hibiskus, skórka pomarańczy, korzeń lukrecji, goździkiu, imbir druga to jest rozpuszczalna - białe granulki imbir z miodem niewiem dokładnie jak sie nazywa bo kupiłam 3 torebki na spróbowanie. To są takie małe saszetki pomarańczowe z hińskimi napisami, tylko samej sie jej niepije mozna dodawac do herbatki czy kawy mniam i taka 1 torebeczka która jest niby na 1 filizanke wystarcza jako dodatek na 10. Smakuje mi jeszcze Herbatka grzaniec z prądem z LOYDTEA nawet pachnie alkoholowo wyczytałam własnie w skałdzie ze ma alkohol instatn i aromat wina. fajniutka jest ponoć dobre są też niektóre susze owocowe z Posti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak Earl Grey :))firmy Tetley.To herbata aromatyzowana bergamotką i tylko ona mi smakuje. Doskonala jest też w wersji aromatyzowanej o smaku brzoskwiniowym :)) Ogolnie rezcz ujmując nie przepadam za czarną herbatą < nie służy mi >i zdecydowanie bardziej preferuję herbatę zieloną i czerwoną oraz wszelakie zielska od rumianku począwszy na koperku wloskim skończywszy. Sama suszę czarny bez i sporządzam z niego aromatyczny i rozgrzewajacy napój. Załuję , iż nie zdążyłam zasuszyć lip[y :((ale w miescie o nieskazone kwiaty lipy jest trudno. A jesli juz czarna to koniecznie z imbirem albo z sokiem malinowym i cytrynką .Dobrze smakuje też z sokiem z wycisniętego grapefruita :))i cukrem .. niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o roibos :)) uklon w jej stronę . To naprawde doskonała herbata i polecana dla osób , ktore napoj owy muszą slodzić . Ta herbata sama w sobie jest dziwnie slodka stąd slodzenie jej jest zbedne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wylacznie
Saga o smaku miety, dzikiej rozy i cytryny, jest swietna tylko trzeba ja dlugo parzyc, wtedy ma najlepszy smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×