Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justine1982

Czym jest prawdziwa miłość?

Polecane posty

Co to znaczy \"Prawdziwa miłość\"? Czy ktoś kto woli iść z kumplami na piwo, niż spędzać romantyczne wieczory ze swoją kobietą kocha, czy nie kocha? Jakie macie pojęcie miłości i czym jest dla Was owa miłość? Czy to, ze spędzacie ze sobą każdą chwilę świadczy o tym, że łączy Was miłość. Czy kiedy jedna osoba zastanawia się to znaczy, że kocha mniej lub bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielkaaa
Mam dzis doła, czy to ze sie idzie spac choc przespało sie cały wczorajszy dzień a dzis umówiło na spotkanie znaczy ze już mu nie zalezy? ze już nie kocha? Zle mi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina10101
ja kiedyś tez miałam typa... widywaliśmy się tylko w weekendy (i to nie każdy), a on do mnie w piątek wpadał wieczorem na seks i po godzinie biegł do kumpli do knajpy. Oczywiście beze mnie. Reszta weekendu wygladała podobnie, no może jeszcze jakis spacer, wspólny obiad. Czy mnie kochał? Pewnie tak, bo później to udowadniał. Z tym, że mi na takiej miłości nie zależało. Teraz mam faceta, który przy mnie jest zawsze kiedy może. Jest, bo chce tego! Taki związek mnie satysfakcjonuje. Dla mnie to jest prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zachorujesz na raka
i amputuja ci obydwie piersi, a twoj maz cie nie zostawi i nie zacznie cie zdradzac...tak...to jest wlasnie MILOSC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huncwot....
do poprzedniczki bardzo to spłyciłaś, okrutnie spłyciłaś :o w tak dramatycznej sytuacji pozostanie z okaleczona osoba moze np. wyniknac z litosci a nie z milosci :o i na odwrot, mozna kogos prawdziwie kochać a jednak zdecydowac sie na rozstanie, bo jednym z elementow udanego zwiazku jest dobry seks ktory z kolei wiaze sie z atrakcyjnoscia fizyczna, okaleczenie ta atrakcyjnosc odbiera, mozna kochac ale nie chciec takiego zwiazku wiec do dupy ta twoja teoria :p:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×