Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Facet nie chce sie ze mną ożenić

Polecane posty

Gość hmzzz
A dlaczego nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz zlamanych serc
jesli nie chce,to musi byc jakis poazny powod...najwyrazniej twoj mezczyzna sie boi powaznego zwiazku lub nie wiarze z toba powaznych zamiarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytasz czy ktoś tez tak ma
w samej tylko Polsce jest ok 18486,4 mln facetów ŻADEN nie chce się ze mną ożenić :D i kto jest w gorszej sytuacji? :D olej to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina10101
Słuchaj, moj eksio też nie chciał się ze mną żenić, twierdząc, ze ma takie zasady. Dostosowałam się, ale w głebi duszy wierzyłam, że jednak kiedyś... Po 9 latach mnie zostawił. Dla młodszej. Z nią chyba też nie planuje ślubu. Nie wiem czy to typ, który faktycznie kieruje się takimi zasadami czy to ten z tych co to się boją... Wiem jedno, jak ktoś mówi, że nie chce, to czekać nie ma po co łudząc się nadzieją, że może kiedyś zmieni zdanie. Olej go i szukaj kogoś kto Ci przyniesie w końcu pierścionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina10101
Wiesz, nie wiem czy by mnie zostawił czy nie. Chodzi o to, że skoro się ze mną nie ożenił to znaczy, że zawsze miał wątpliwości czy ja to na pewno ta jedyna. Nie sądzę, że facet, który jest pewny swoich uczuć nie jest w stanie złamać swoich zasad dla kobiety którą kocha i z którą chce być. Rozumiesz? Zmarnowałam czas przy nim, bo wmawiałam sobie, że to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatkaaa
a nie nie wkurza przenoszeni tematow przynajmniej niema balaganu i niema tematow o pracy w dziale zycie uczuciowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
kobieto nie wychodż za mąz na sile A tak wogóle masz czas wyjdz dopiero po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononono
może masz szczęście,małżeństwo to ciężki kawałek chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×