Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pije piwo....

Polecane posty

Gość gość

i schlam sie dzis jak swinia, wybaczcie, ale bede dzis pierdzielic ostro glupoty:oKtos sie napije ze mna?:o do lustra, a raczej to monitora tak glupio....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko mi nie mowcie, ze nikogo tu nie ma, bo maja bardziej interesujace zajecia w ten piatkowy wieczor:o. Ja nawet nie mam sily nigdzie wyjsc po 11 godzinach ostrej roboty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje towarzystwo Ci odpowiada? tez pije piwo..... .....samotnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arachnofobia
naja a gdzie lawroc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arachnofobia
ooooo chyba czegoś nie wiem :-0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiada Naja, jak najbardziej;) Ja sie zaraz ostro schlam, bo zmeczona jestem i malo jadlam i zaczne doly klepac:oOtworzcie kobietki jakiegos browca i chodzta tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do briggs
a ja piję se herbatke malinową, ale tez bym dzisiaj mogła tylko bredzić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to lawrcoc jesli mozna wiedziec i dlaczego chuj z nim? to tak jakby siekierka na droge....czyli nie za dobrze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro🖐️ ja juz piwko wypilam i zaraz chbya spadam spac , bo czeka mnie pracowity weekend :o Bujda🖐️;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kurde ostatni raz to powiem mam wyjatkowo paskudny rok w lutym zmarla mama w czerwcu stracilam prace, na poczatku lipca on mnie zostawil, pod koniec lipca zmarl ojciec i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmecz_ona
a ja sie nie moge zdecydowac czy pic i sie dolowac... :O ile mozna no?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż dziwczyny, ja się zmywam. Naja cholernie mi przykro, miałam nadzieję że chociaz raz coś komuś wyjdzie .... Pozdro600 👄 trzymaj się słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naja 🖐️ Ja nie wiem po co i dlaczego tak się w życiu toczy :O Też mam za sobą (?) rok, który chciałabym wymazać z życia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje Kochanie przyszlo Ch... 👄, fajnie;)bujda - w srody i piatki prowadze pracownie z tymi glabami i strasznie mnie to wykancza, bo wszystko z siebie daje, zeby czegos ich nauczyc, a czasami sie trafia tacy tragiczni, niezainteresowani ludzie, ze moja idea dydaktyka idzie w gruzy:o Do tego moj Boss mysli, ze jeden eksperyment to zajmuje chyba 5 minut i co i rusz zleca mi jakies nowe gowna do zrobienia...np. dzisiaj, 5 godzin robilam jakies gowno dla profesora z USA, a on mi na to - Madzia, bardzo cie prosze, zrob to dla mnie, to taki krotki ekesperyment - 5 minut ci zajmie. Kurwa, 5 godzin a nie 5 minut:o Gosc bez wyobrazni!Aaaa, nie zwracajcie uwagi na moje zale:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna Naja:( ja tak mialam 3 lata temu - wszystko mi sie na glowe zawalilo...wszystko.....i az sie nerwicy nabawilam od tego. Nie pzrejmuj sie, bo z nerwami naprawde nie ma zartow. Ja mam teraz skaze na cale zycie chyba, oglednie mowiac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czy wychodzi czy nie wychodzi to jecze, taka ze mnie skonczona pesymistka 😭, non stop mi cos nie pasuje, tylko patzrec jak chlop mnie rzuci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naja mam nadzieje, ze teraz juz u Ciebie bedzie tylko lepiej:) Co czy moze byc gorzej?!;) NIE!:) Bujda kurde nie pamietam ale w kosciele chbya nie bylam zeby go specjalnie zobaczyc, ale ostatnio 1wszego listopada widzialam go na cmentarzu;) i taki sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×