Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

blada cera

Polecane posty

[10.11] 19:38 bulinka17 (psotka89@interia.pl) mam coraz bledszą cerę ponieważ używam żelu do twarzy głęboko oczyszczającego i pillingu, samoopalacz odpada więc co mam zrobić zeby nie wygladać jak anemiczka??? [10.11] 22:55 sephi solarium pare razy tez mialam ten problem i pare razy poszlam nabralam koloru, teraz chodze juz raz na jakis czas zeby nie zbladnac albo po lecie jak sie opalisz to tez co jakis czas mozna isc na solarium zeby podtrzymac kolor skory [10.11] 23:52 ona24*** polecam beta karoten-witaminy! [10.11] 23:57 sephi o to podobno tez dziala ale sama nigdy nie probowalam a na allegro znalazlam kiedys mydlo kotre opala wpisz sobie w wyszukiwarke podobno dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
co w zawiazku z tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepeij kup sobie w aptece tabl. z beta- karotemen- SOLARIN MAX , co do mydelka to chodzi ci pewnie o dziką różę z jarzębiną= jak dla mnie to nie dziala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
a ile czasu mylas sie tym mydlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam jedno takie mydelko, starczylo na ponad miesiąć... naprawde efektow nie widzialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reloj
przepis na tonik brazujacy:Wsypujesz do garnuszka 3 lyzki kory debu oraz 3 lyzki lisci orzecha,zalewasz to szklanka wody i gotujesz przez 5 min,odstawiasz na pare godzin az mocno naciagnie.Przelewasz potem przez filtr do kawy i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×