Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia ........................

FACTORY OUTLET w Ursusie - warto jechac??

Polecane posty

Gość kasia ........................

mam pytanie do osób ktore juz tam były. jestem spoza wawy, a mam ochote tam sie przejechac... warto?? czy są tam ubrania w miare modne? czy wyglądają jak sprzed 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos wie
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ........................
czy na tym forum nie ma juz normalnych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam sa koncowki kolekcji. ciuchy sa w maire normalne tylko jak ja np bylam w pazdzierniku to jeszcze w kilku sklepach mozna bylo dostac calkiem letnie ciuchy. ale warto ja pojechalam i kupilkam kurtke na jesien oddychajaca za niecale 200 kiedy normalnie kosztuje kolo 400. no ale fakt faktem czasmai trzeba sie troche naszukac:) warto zajrzec do H&M ta mozna jak sie dobrze poszuka kilka wartoscowych rzeczy:) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli ten sklep polega na tym
ze sa tam markowe rzeczy z koncowek kolekcji czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Z takich sklepów, gdzie można dostać bardzo tanio końcówki serii polecam sklepy Imitz. Kupiłam tam wiele nowych rzeczy za bezcen. Wszystko bardzo dobrej jakości, rzeczy z cała pewnością modne. Głównie widziałam tam rzeczy takich firm jak Vila, czy H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co Ci to bylo
a gdzie moznaq znalezc takie sklepuy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Ja zaopatruję się w takim sezonowym Imitz'ie, który znajduje się w Darłówku. Pełną listę sklepów znajdziesz na stronie producenta: www.imitz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaaa...
a czy ktos zna adres tego imitz w lodzi????? bo na stronie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............mmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w factory natomiast bywam od jakiś 3 lat i za każdym razem na wieszakach wiszą te same ciuchy! Za pierwszym i drugim razem się obkupiłam jak głupia, teraz jak jadę to jak znajdę jedną rzecz w całym sklepie to wszystko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kactory w ursusie
to straszy syf. Jak sie znajdzie raz na jakis czas cos wartego obejrzenia to jest sukces. jeszcze na poczatku, jak tylko go otworzyli dalo sie cos kupic. teraz ubrania wygladaja tam gorzej niz w lumepksie.. tylko ze cena wcale nie jak z lumpeksu:/!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Factory
a nie Kactory oczywiscie mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................jh............
a jak porównacie factory z fashion house w piasecznie?? ja bylam w piasecznie i dla mnie chłam totalny, w factory nie byłam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk..............kkkk.......kl
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasoooaaaup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caleandra
A w Łodzi są takie sklepy z końcówkami serii? Moze ktoraś z was wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaaa...
wiem ze jest cos w centralu ale sa tak okropne rzeczy, takie stare i niemodne, sportowe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmbnmmmmmmmmmmmmm
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, jak bedziesz w wawie zajdz do colloseum, nie wiem jak w polsce, ale w niemczech obnizki sa naprawde ogromne i za smieszne pieniadze mozna kupic fajne ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaaa...
ja jestem z lodzi i też mamy sklep tej marki u nas, ale zupelnie nie podobają mi się rzeczy jakie w nim są. chociaz pewnie asortyment w polsce moze byc gorszy niz w niemczech. no i w polsce niesety nie mamy takich wyprzedazy jak na zachodzie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wawie sklep imitz
w przygotowaniu (od 2003 r) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaassssiiiiaaa
byłam w tym factory uczucia jak zwykle niestety mieszane, w Polsce jeszcze nie wiedza co to jest outlet beznadzieja, tak jak w piasecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a we Wrocławiu jest ten imitz
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaabbb
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butyfan
Ogólnie FACTORY OUTLET jest ok. Ale STRZEŻCIE SIĘ sklepu PUMY. Sprzedają tam wadliwe obuwie i nie chcą potem przyjmować reklamacji! Nawet mediacja przez Inspektora Handlowego nie pomaga. Wydałem 300zł i mam but od którego odeszła podeszwa i mogę go sobie postawić na półce... Poza tym obsługa jest arogancka (szczególnie taka drobniutka blondynka)! Wielkie rozczarowanie... 20 lat po komunie dalej istnieją sklepy, w których klient jest traktowany jak intruz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep jak sklep. W kazdym moze sie trafic arogancka obsluga albo towar nie teges. Bylam w Factory kilka razy i odczucia mam przecietne. Raz trafilam na niesamowita wyprzedaz w Reserved i tatuum i obkupilam sie niemilosiernie, ale ogolnie, to trzeba sie niezle nachodzic, zeby znalezc cos w miare fajnego. Warto jezdzic w pierwszy czwartek miesiaca (wiele sklepow ma wtedy dostawe), a juz napewno nie w weekend. Ruch wiekszy niz w centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Factory w Ursusie napewno warto odwiedzić: Atlanic (bielizna dużo tańsza niż w sklepach zarówno damska i męska, ostatnio kuypiłam kostium za 35 zł bardzo ładne, mój facet aż pieje :) z zachwytu a bokserki męskie od 10 do 15 zł Diverse w Gatta też można trafić coś przecenionego jeszcze jest jeden fajny sklep ale nie pamiętam nazwy intimisimi w Factory to dopiero wielka masakra nie mogę zrozumieć jak widzę tam ludzi coś kupujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×