Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Galaxy Black

Zdrada dobrym rozwiązaniem??

Polecane posty

Gość Galaxy Black

Hej! Mój facet nie ma ochoty na sex. Wcześniej kochaliśmy się 3-4 razy w tygodniu. Od kilku miesięcy średnia spadła poniżej 1 raza w miesiącu. Wypróbowałam wszystkiego- uwodzenie, zmiana pozycji, zabawki, wiele razy poprostu zaspokajałam jego oralnie (mając nadzieje ze nabierze chęci na następne razy) ...ale on tylko kończył mi ustach i znów zero zainteresowania moją osobą...do momentu aż znów ja nie zabrałam się do roboty. Rozmowy też nie pomogły.Mówi, że jest tak skonstruowany i koniec dyskusji. CO mam robić? Mam wciąż coraz większą ochote na sex. Myślę o zdradzeniu go, ale nie chcę go zostawiać. Czy związek z innym facetem tylko dla sexu wypali?? Miałyście podobne sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznicka05423
kocha inną, a Ciebie traktuje jako nieszkodliwe narzędzie do masturbacji - wygodnie mu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaxy Black
No kurczę ...też mi się tak wydaje, ale nie mam dowodów, bo poza tym zachowuje się normalnie, czuły kochany pomocny i wogóle. Cholera, gdybym miała dowody, że mnie zdradza, nie czułabym wyrzutów sumienia, żeby znaleźć sobie kochanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam odwrotnie :( Nie mam kompleteni ochoty na sex z moim facetem. A kocham go, uwazam, ze jest pociagajacy, tylko ochoty brak :( Nie wiem jak sobie z tym poradzic :(:( I z pewnoscia nie mam nikogo na boku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznicka05423
a tak w ogole, to po co chcesz szukac sobie kochanka zamiast rzucic tego niewiernego? zwiazek w ktorym nie ma milosci obustronnej i tak sie rozpadnie, bez sensu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam nie wazne
zmień faceta. Powiedz mu,ze odejdzie do innego bo Cie on nie zaspokaja,a nie chcesz go zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaxy Black
No właśnie problem w tym, że poza brakiem sexu wszystko nam się układa super. Żyjemy razem dwa lata i jesteśmy zgodną parą, tylko ten sex...a raczej jego brak. Wstydliwa, jak chcesz, to oddam Ci trochę mojej ochoty na sex, b mi to już odbija czasem z tej chęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznicka05423
zgodną parą to może być rodzeństwo, albo para dobrych znajomych, bez uczuć i namiętności obustronnej ZWIĄZEK KOBIETY Z MĘŻCZYZNĄ nie ma sensu, szkoda życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Hide
Zerknij na temat : Ona nie chce tak często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casdc
hmmm... zdrada nigdy nie jest rozwiązaniem, to dodatkowa komplikacja jeśli naprawdę chcesz rozwiązania, nakłoń swojego partnera do wspólnej wizyty u seksuologa powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rty
jak kochasz meza to nie zdradzaj...po seksie z innym juz nie bedziesz mogla patrzec na meza...albo załamiesz sie psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×