Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka74

KIEDY ZROBIC TEST CIAZOWY???????????????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość gosia68
Hey. U mnie test wysedl pozytywnie dopiero 5 dni po spodziewanyej @...wszystkie wczesniejsze negatywne....strata pieniedzy. Z kolei mojejkoleance wysedl pozytywnie 5 dni przed spodziewana @....wiec chyba nie ma co sie sugerowac tym co pisza inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa :):)
czesc!!! mam pytanie!? czy po 7 dniach po zapłodnieniu moge być w ciąży?! napisalisćie ze po 9 dniach jest wynik pozytywny czy w takim razie dwa dni mniej tez jest to mozliwe prosze o szybko odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 7 dniach może wyjść ale nie po 7 dniach od stosunku tylko 7 od zagnieżdżenia od stosunku 6-8 dni zagnieżdżenie a później kolejne 7 czyli plus minus po 14 dniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa :):)
czyli mam poczekać 14 dni!! bo kochałąm sie z facetem w poniedzialek 17 maja i chcialam zrobic w ten czwartek czyli 27! wiec mam czekac do 3 czerwca i wtedy zrobic czy moge wczesniej!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilerr
ewa mozesz skoro tak sie upierasz nikt ci nie broni:) ... najwyzej da ci mylny wynik.. dale po co masz sie zawieść neg wynikiem? a napewno taki bezie bo to zawczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY!!
czesc:) Mam takie male pytanko!! znaczy dokladnie to dwa, pierwsze ile dokladnie trwa zaplodnienie?? i czy po 11 dniach moge zrobic test i czy wyjdzie mi wiarygodny wynik?? prosze o bardzo szybko odpowiedz bo naprawde mi na tym zalerzy!! dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0703091
mam pytanie wczoraj powinnam dostac okres i dzisiaj zrobiłam rano test.... wyszedł negatywny..... czy pomimo tego moge byc w ciazy kiedy moge powtórzyc test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkacz
magfa mozliwe za test nie wykryl jeszcze hormonu..zalezy o jakiej czułosci mialas... njalepiej bobo test 10mUl/ml jest najczuszly.. mi dopiero po tygodniu od terminu wyszła słaba druga kreska.. takze próbuj za tydzien;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego moja wypowiedz pojawila sie tylko na chwile?pisalam już wczesniej moze ktos wie czy jak mialam 2.06 owulacje a test zrobilam 12.06 tym co niby wykrywa 6 dniową ciąze wynik oczywiscie negatywny może zrobiłam za wcześnie?mam pobolewania w lewym jajniku czy możlwa jest ciąża?Błagam napiszcie nie wiem co o tym myślec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidas12345
Hej kochałem sie zdziewczyna w drugi dzień w czasię miesiączki mogliśmy wpaść boje? się może mi ktoś podpowiedzieć żę musze spodziewać żę bedzie w ciąży? i zaraz jej okres się skonczył to może być w ciąży prosze o odpowiedz? robiła test po 9 dniach ale pokazało że niejest w ciąży to prawda czy test się myli? i kiedy morze zrobić drugi test napewnośći prosze o opdpowiedz?odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 4 dni spóźnia mi się @. Kochaliśmy się w dni płodne bez zabezpieczenia. Temperature ciała mam 37,2 a w pochwie 37,6. Bolą mnie trochę piersi i podbrzusze i mam wilgotno zamiast okresu to tylko tak jakby upławy. Będę szczęśliwa jeśli to bedzie ciąża. Nie wiem czy czekać jeszcze czy już zrobić test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam test ciazowy po 11 dniach i wyszedł mi negatywny,a miesiaczka spóznia mi sie o dwa dni...niewiem co mam robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnap3211
Hej mam pytanie współżyłam z chłopkiem 15.06 a okres powinnam dostać 3.07 a nadal go niema zrobiłam już dwa tety jeden z dniu spodziewanej miesiączki rano a drugi wczoraj wieczorem dwa testy wyszły mi niegatywne dodam że tereaz zaczęłam pracować przez 11 godz chodze prawie non stop coś robie i mało co jej.... czy mogębyć w ciąży???? czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka0706
Hej dziewczyny, staralam sie z mezem o dziecko 12 cykli i nic, w dniu spodziewanej miesiaczki zrobilam 2 testy ciazowe i wyszly 2 wyrazne kreski na kazdym z nich. Teraz jestem w 8 tyg ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martain
Może kup sobie Stream Sanity, kosztuje trochę więcej ale daje pewność i jest bardzo czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legia93

Witam chciałabym się doradzić okres spóźnia mi się 6 dzień bolą piersi i brzuch jajniki na zmiane... za każdym razem jak idę do łazienki mam wrazenie ze juz  się zaczął A tu nic czy możliwa byłaby ciąża?  Kiedy ewentualnie zrobić test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam

Pierwszy dzień od braku miesiączki - > ceneo.pl/53997942#tab=spec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×