Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezarna z jablkiem

kredyt mieszkaniowy - tylko maz pracuje..

Polecane posty

Gość ciezarna z jablkiem
Katrina nie wiem czy jestes taka podla czy wredna.. w zasadzie to to samo.. Jak mozesz z taka wyzszoscia mowic o kims kogo nie znasz? Jak mozesz oceniac- jesli dobrze zrozumialam ton Twojej wypowiedzi.. Zenujace.. I Ty uwazasz sie za inteligentna? Oswiece Cie bo widze ze masz bardzo ograniczone myslenie dziewczyno.. Jestemy z mezem razem od 6 lat.. mamy bardzo trudne warunki.. nie mamy bogatych rodzin, nie mielismy znajomosci, nie mial kto zalatwic pracy.. skonczylismy studia.. jestem chora i nie moglismy czekac z decyzja o dziecku... staralismy sie ok 2 lat.. to jest upragniona ciaza.. przez kilka lat szukalam pracy.. studiowalam dziennie a 2gi kierunek zaocznie.. wypruwalam z siebie falki bo myslalam ze kiedys to zaowocuje.. po studiach szukalam pracy pol roku.. w koncu poszlam na staz.. zaszlam w upragniona ciaze.. maz po stazu otrzymal posade- 900 zł.. smieszne pieniadze zwazywszy na to ze jest po informatyce.. to moja sytuacja w skrocie gardze takimi popieprzonymi zadufanymi w sobie kretynkami jak Ty ktore mysla ze pozzeraly wszystkie rozumy.. Jestes gowno warta skoro potrafisz w taki sposob wypowiedziec sie o sytuacji o ktorej pojecia nie masz... zal mi Cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te ciezarna zezryj jablko
I spadaj stad :PP:P Dobrze ci tak, bueheheheeeheheeh Jak poscielisz, tak sie wyspisz, wiec nie miej pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna z jablkiem
Katrina nie wiem czy jestes taka podla czy wredna.. w zasadzie to to samo.. Jak mozesz z taka wyzszoscia mowic o kims kogo nie znasz? Jak mozesz oceniac- jesli dobrze zrozumialam ton Twojej wypowiedzi.. Zenujace.. I Ty uwazasz sie za inteligentna? Oswiece Cie bo widze ze masz bardzo ograniczone myslenie dziewczyno.. Jestemy z mezem razem od 6 lat.. mamy bardzo trudne warunki.. nie mamy bogatych rodzin, nie mielismy znajomosci, nie mial kto zalatwic pracy.. skonczylismy studia.. jestem chora i nie moglismy czekac z decyzja o dziecku... staralismy sie ok 2 lat.. to jest upragniona ciaza.. przez kilka lat szukalam pracy.. studiowalam dziennie a 2gi kierunek zaocznie.. wypruwalam z siebie falki bo myslalam ze kiedys to zaowocuje.. po studiach szukalam pracy pol roku.. w koncu poszlam na staz.. zaszlam w upragniona ciaze.. maz po stazu otrzymal posade- 900 zł.. smieszne pieniadze zwazywszy na to ze jest po informatyce.. to moja sytuacja w skrocie gardze takimi popieprzonymi zadufanymi w sobie kretynkami jak Ty ktore mysla ze pozzeraly wszystkie rozumy.. Jestes gowno warta skoro potrafisz w taki sposob wypowiedziec sie o sytuacji o ktorej pojecia nie masz... zal mi Cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarna_- zakałdając temat- oczekiwałas odpwoeidz na pytanie czy dacie rade dostac kredyt. Katrina i wiele innych osób które znaja na rynku sytuacje trzeźwo oceniły - nie masz szans ( nie macie ) na duzy kredyt. Ja sama tez ci to powiem bo staramy sie w chwili obecnej o 90 tys zł. ale oboje mamy netto łacznie dochódów ponad 4 tysiące złotych , nie mamy dzieci, samochodu i innych zobowiązań. Oczekujesz od nas ze mamy ci napisac ze oczywiscie nie bedziecie mieli problemu z uzyskaniem kredytu? rozeznaj się weić w ofertach banków, zróbcie sobie symulacje finansową. skontaktujcie sie z doradcami bankowymi. pozdrawiam i zycze zdrowego rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadufana?? Wredna?? A to dobre :D Lepiej dobrze policz - macie 900 zł na rękę, rata będzie wynosic ok. 500 zł. Zostaje 400 zł na dwie (a niedługo 3) osoby. Myślisz, że jakiś bank da wam kasę? Z czego zapłacisz czynsz, energię, że o żarciu nie wspomnę?? Sorry, ale ja to już przechodziłam i mimo, iz pensję mam dużo wyższą, nie mam nikogo na utrzymaniu, to i tak się denerwowałam czy mi przyznają! Sorry, ale puknij się w łepetynę i przemyśl to jeszcze raz - nie będzie was stać na spłacanie tego kredytu! Niestety bank patrzy na konkrety - jak długo pracujesz u danego pracodawcy, jakiego rodzaju masz umowę, wpływy za ostatnie pół roku (rok, 3 miesiące itp.). Dzielą pensję na osoby - a wam wychodzi po 450 zł! banku nie obchodzi ile starałaś się o dziecko, ale po prostu doliczą kolejna osobę (a wtedy wyjdzie po 300 zł na osobę). Oni maja takie przeliczniki - ile musi zosytać ci kasy, żebyć mogła spłacać kredyt i się utrzymywać. Nie mówię z wyższością o tobie, ale oceniam realnie twoją sytuację, bo nabiegałam się po bankach rok temu. Ale skoro według ciebie jestem g... warta, to życzę ci \"powodzenia\" :O Przykro mi, że ktos komu chciałam pomóc udzielając PRAWDZIWYCH a nie kłamliwych informacji tak nieładnie mnie potraktował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kwasia, bo dziwnie sie poczułam... Niektórzy w ogole nie znają realiów tylko licza na... no własnie nie wiem na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie Katarina że co poniektórzy przeliczają realnie swoje szanse. Cięzarna_ nie chodzi tutaj o zmieszanie Ciebie z błotem, tylko uświadomienie Ci , że nie będzie lekko o ile w ogóle cokolwiek dostaniecie. Mam jeszcze jedno pytanie, do Cięzarnej.Na jaki kredyt liczyłaś ( liczysz ) i na jak długi okres chcesz go wziąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna z jablkiem
tak, liczylam na realna i obiektywna ocene.. w zasadzie to liczylam po cichu ze ktos da mi choc mala nadzieje, bo wiem ze musialby zdarzyc sie cud bysmy w takiej syt dostali kredyt.. ale wraz z trzezwa ocena otrzymalam slowa krytyki wypowiedziane w wyzszoscia - katrina.. to ze nie piszesz komus doslownie ze jest gowno warty nie oznacza ze nie mozesz mu tego dac do zrozumienia uzywajac mniej dosadnych slow.. ale Ty najwyrazniej jestes glupia lub taka udajesz:O wszystko jedno nie bede sie denerwowac bo najzwyczajniej w swiecie nie ma kim.. ktos napisal ze gratuluje odwagi( pewnie ironicznie ale mniejsza z tym) a Ty odpowiedzialas ze to na pewno nie odwaga dajac do zrozumienia ze raczej glupota.. dla mnie to prostactwo z Twojej strony i zwyczajne ograniczenie... zegnam i dziekuje za rady.. oceny swojej sytuacji i ilorazu Inteligencji nie potrzebowalam:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kwasia... Chyba niektórzy nie zdają sobie sprawy jak to wygląda - bank trzepie twoje konto, dochody, ewentualne kredyty (tak tak - BIK działa sprawnie), a i tak każdy działa inaczej - w jednym dostaniesz, a w drugim z takimi samymi zarobkami cię wysmieja. Banki nie są wcale takie przyjazne i niechętnie dają kredyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żenujące :O Jesteś chamska wiesz o tym? Dopiero teraz pomyślałam o tobie z wyższościa, bo cieszę się, że nie jestem taką naiwną, chamska panienką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna z jablkiem
kwasia liczylam moze na 80 tys.. na ok 35 lat mialam nadzieje ze bank wezmie pod uwage zlecenia meza - jedno zlecenie to ok tysiaca zlotych a ma srednio 1,5 zlecenia na miesiac.. mniejsza z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja do Katriny
Przepraszam ze sie wtrace ale pierwsza dalas autorce do zrozumienia ze jest glupia - nie doslownie ale dalas to co sie czepiasz teraz????????????????????????? Ciezarna trzymam za Ciebie kciuki, moze faktycznie powinnas poszukac czegos na lewo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak jest teraz u nas: zdolnośc kredytowa mieliśmy chyba w każdym banku. Gorzej było, jak dowiedzielismy sie o zaswiadczeniach o zarobkach z ostatnich 3 miesięcy. U mnie sytuacja wygląda tak , że większą czesc wypłaty dostaje na czarno. Musiałam isc i prosic pracodawcę zeby mnie zarejestrował na powiedzmy...3000 brutto, bo bez tego nie mam co liczyc na kredyt. Druga sytuacja- umowa o prace co najmniej na okres kredytowania, w moim przypadku do 2015 roku. I znowu rozmowa zeby mi zrobili aneks. Banki które chetnie daja kredyt? Takie rzeczy tylko w Erze...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze zalozycielka topiku \"troche\" przesadzila. zapytalas sie czy dostaniecie kredyt, pare miesiecy temu razem z mezem biegalismy po bankach i postanowilam podzielic sie z toba moim - w tej kwestii - doswiadczeniem. ty naskoczylas na katarine, ona ma racje z takimi dochodami ie macie szans na kredyt. zadalas ipytanie i otrzymals odpowiedz. liczylas na oklaski? rozumiem ze dziecko jest po wielu probach, ale najpierw trzeba bylo pomyslec o mieszkaniu dla niego i dla siebie. jestescie razem z mezem NIEODPOWIEDZIALNI. dziecku trzeba dac cos wiecej niz milosc. przede wszystkim jedzenie i mieszkanie. a wy tego nie macie PS tez jestem w ciazy ale najpierw pomyslam o dachu nad glowa dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moje Panie, Ciężarna- radze rozejrzec się na rynku kredytów. Porozglądac się, popatrzec i przeanalizować oferty, pogadac z doradcami bankowymi ( tak tak, za darmo w kazdym banku), ewentualnie skontaktowac się z Expanderem bądź Open Finance. powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A ja do Katarina\" - w którym miejscu? Sorry, ale jeśli ktoś ma 900 zł dochodu na 2 osoby (niedługo 3), to niech mi powie jak spłaci kredyt, zapłaci czynsz / prąd itp?? Mi to wisi, ale o to bank zapyta w pierwszej kolejności. Niestety w takiej sytuacji nie ma szansy na taki kredyt. To wszystko - żaden normalny bank nie da takiego kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi
ale ludzie są chamscy. Ktoś im mówi jak jest, że nie ma zbytnich szans na kredyt, atu od razu obelgi... Trzeba było w temacie zaznaczyć, że szukasz tu wsparcia i nadziei nie konkretnej odpowiedzi :P Żenada :O A informatycy są poszukiwani i np. w moim mieście rozmowa o prace się zaczyna od 3000 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria laski pelna 12341
" zazdroszczę odwagi 13:31 Katarina Witt Odwagi?? Przy takich dochodach, z dzieckiem w drodze... to nie odwaga " a co to jest jak nie proba osmieszenia, traktowanie z wyzszoscia i chec udowodnienia ze ktos jest poprostu glupi? Katrina jestes idiotka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi
więc może czas coś zmienić w swoim życiu... albo wegetowac z pensją 900 zł u rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezzz o to chodzi - bank nie pyta jak długo starałaś sie o dziecko, jakie masz wykształcenie itp., ale pyta o dochody, umowę i wszystko (WSZYSTKO) przelicza! Mi w jednym banku zaczęli obliczać wszystkie możliwe rachunki - czynsz, prąd, telefon, jedzenie itp. I to są własnie realia. Możesz się obrażać na mnie lub na bank, ale to nic nie da. Po prostu sobie oblicz - nie stać was na taki kredyt teraz. Dziecko też dużo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chamskie pomarańczowe zaczepki nie odpowiadam, bo mi się nie chce kłócić z kims kto pojawił się tu tylko po to, by obrażać zamiast sypnąć konkretami :P Nie znam się, to się nie wypowiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zeby nie pokazac ze ktos cie
zgnoil najlepiej sie usmiechnac - jebnieta hipokrytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laserka
jakim cudem twoj maz zarabia 900 zl jako informatyk??? a ty po 2 kierunkach studiow nie mozesz znalezc pracy?? moim zdaniem branie kredytu przy takich dochodach to samobojstwo, poproscie raczej o mieszkanie sojalne. i szukajcie pracy! informatyk i 2 kirunkowa wy mozecie zarabia 100 razy tyle! ruszcie sie dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi
Katarina, daj spokój. Co za różnica, czy ktoś czarny, czy pomarańczowy :) Żadna :) Ale rację masz. Tak samo jak inezz. Nic ne poradzisz na to, że niektórzy oczekują głaskania po główkach i poklaskiwania na swoje "genialne" pomysły. Powodzenia w życiu trzeba życzyć i oby te pobożne życzenia o kredycie się spełniły... W końcu zostaną rodzicami. A że nie będzie co do garnka włożyć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahhaha
Wacale nie widac ze katarina odpisuje sama sobie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laserka
za 900 zl to ja sie ledwo utrzymywalam na studiach!!! ludzie ja orzumiem, ze praca nie lezy na ulicy ale ty nawte jako kasjerka mozesz pracowac i wiecj zarabiac! bedziecie miec dziecko wiec zrobcie to dla niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahhaha
z reszta pokazuje ze pieniadze i mieszkanie szczescia nie daja uhuhuhuh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi
tak, tak. pełna demskacja, katarina i ja to ta sama osoba... :O puknij się w pusty łeb kretynko... wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przykro mi\" - chamstwo rzeczywiście nie ma koloru ;) ale na razie, na tym topiku, nikt z \"czarnych\" nie rzuca takich niecenzuralnych, chamskich tekstów :O Mi to naprawdę jest obojętne (bo to nie moje życie), ale warto by przemyślec najpierw swoje szanse i obliczyć wszystko. W tej sytuacji żaden bank raczej kredytu nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę niektórzy nie tylko nie mają swojego życia, ale w ogole niewiele mają do powiedzenia na ten temat poza obelgami :O Przykre i żenujące :O Ale po mnie to spływa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×