Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brit-ka

Mam 22 lata i głębokie zmarszczki mimiczne, co stosować?Pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Już w wieku 22 lat można mieć zmarszczki. Duży wpływ na wystawianie twarzy na działanie promieni słonecznych, typ skóry (na suchej cerze szybciej pojawiają się zmarszczki i są bardziej widoczne), używki, solarium, silna ekspresja twarzy. Najlepszym wyjściem jest pogodzenie się z tym, że taka jest Twoja uroda. Zmarszczki nie są czymś tragicznym. Jeśli botoks nie wchodzi w grę (ale tylko na czoło), używaj kremów nawilżających ze składnikami, które ujędrniają i wygładzają skórę (D-pantenol, olej z ogórecznika, kolagen, olej z awokado). Czytałam, że olejek kokosowy (nierafinowany) dobrze działa na pierwsze zmarszczki. Mam problem z suchą skórą, więc używam go przede wszystkim w celu nawilżenia. Na razie nie zaobserwowałam spłycenia zmarszczek, ale na pewno skóra jest w dobrej kondycji i lepiej wygląda w wersji "au naturel":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia polecam botosis skusiłam się jak zobaczyłam u koleżanki efekt stosowania po miesiącu aż jej pozazdrościłam. Jak narazie jestem bardzo zadowolona zmarszczki wyraźnie spłyciły się a te płytsze już całkiem zniknęły. Wiele pieniędzy wydałam i wiele kosmetyków stosowałam, które miały niby spłycić zmarszczki ale żaden nie zadziałał tak skutecznie jak botosis. Dziewczyny poczytajcie na stronie producenta http://track.botosis.pl/product/Botosis/?pid=149&uid=2186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez300
Nika87 a u kogo byłaś? U którego lekarza? Ja byłam u dr. Oli. Nigdy nie żałowałam, że do niej trafiłam. Wgl mają dobrych fachowców w Extravaganza Wyspa Urody. Czuć, że wiedzą co robią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem w tak młodym wieku lepiej jest wypełnić bruzdy na czole i zmarszczki kwasem hialuronowym. Występuje on naturalnie w ludzkim ciele, głównie w skórze, w różnorodnych stężeniach. Mam 24 lata i ostatnio pojawiły mi się pierwsze zmarszczki. Na dzień dzisiejszy stosuję krem Faitoz-25 z kwasem hialuronowym właśnie i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jesli masz juz dośc zmarszczek zapraszam do naszego sklepu internetowego www.cofamyczas.pl w naszej ofercie mamy Faitoz-25 50%Kwas Hialuronowy jest to peptydowe serum które rozkurcza zmarszczki mimiczne, ujędrnia i silnie nawadnia skórę. Zapraszam do zapoznania się z nasza pełna ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jesli masz juz dośc zmarszczek pod oczami zapraszam do naszego sklepu internetowegowww.cofamyczas.pl w naszej ofercie mamy Faitoz-25 50%Kwas Hialuronowy jest to peptydowe serum które rozkurcza zmarszczki mimiczne, ujędrnia i silnie nawadnia skórę. Zapraszam do zapoznania się z nasza pełna ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierz albo nie ale mi na zmarszczki najlepiej pomógł olej kokosowy, jest to najlepszy kosmetyk przeciwzmarszczkowy i jest to udowodnione wieloma badaniami. Ważne jest tylko aby kupować taki naturalny, nie rafinowany, ja kupuję na http://hh-life.pl/?s=olej+kokosowy&post_type=product

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W twoim przypadku najpierw spróbowałabym z kremami, a potem jak to nie pomoże, z jakimiś delikatnymi zabiegami na zmarszczki mimiczne np. laserem emerge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla młodych osób dobry jest zabieg Geneo+ :) Sprawiłam go mojej córce w prezencie w Klinice dr Igora w Gdańsku we Wrzeszczu, bo mamy genetycznie zmarszczki mimiczne i nie chciałam, żeby miała takie kompleksy z tego powodu jak ja przez całe życie. Znacznie spłycił jej zmarszczki i cieszę się że mogłam tak ją uszczęśliwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej klinice w Gdańsku we Wrzeszczu mają teraz takie coś jak "ultraformer". Podobno jest najlepszy, bo wystarczy jeden zabieg tylko - ale właśnie - podobno. Był ktoś na tym zabiegu akurat??rzeczywiście jest taka rewelacja, jak piszą na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie ofertę Kliniki Sfera http://www.klinikasfera.pl/ - mnie bardzo pomogła mezoterapia z kwasem hialuronowym :) A problem miałam niestety ten sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa kosmetyczka
Żaden krem nie da takiego efektu jak masaż twarzy i zabiegi. Kupiłam sobie taki zielony roller na allegro z jadeitu, a oprócz niego roller z kolcami do nakłuwania. Jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem byłoby udanie się do salonu medycyny estetycznej, w którym zajmują się redukcją zmarszczek. Wszystkim osobom mieszkającym w Warszawie i okolicach mogę polecić www.estheticzone.pl Przeprowadzają profesjonalne zabiegi związane z medycyną estetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×