Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aklel

Oferta z PUP .....i odmowa.Pomóżcie!!!

Polecane posty

Gość aklel

Witam, mój problem wyygląda tak: dostałam ofertę pracy z PuP jako agent ubezpieczeniowy. Szczerze powiem że nie chcę tam pracować(nie ma to nic współnego z moim wykształceniem), ale dowiedziałam się że jeżeli to ja odmówię tej pracy to wyrejestrują mnie z PUP, nie chcę tego bo chciałabym starać się o staż w UMiG. Co mam zrobić jak myślicie?? Dodam że studiuję politologię, ale babki w PUP nie chciały nawet o tym słyszeć że zaproponowana mi oferta nie jest zgodna z moim wykształceniem. Pomóżcie może ktoś mi doradzi co mam robić? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddllaa
a dlaczego nie chcesz tam pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
to ze dostałaś oferte pracy z UP to nie oznacza ze idziesz to tego pracodawcy i odrazu dostaniesz prace. Przeważenie urząd wysyla to tego pracodawcy kilku bezrobotnych na rozmowe. Wiec jesli nie chcesz dostać tam pracy to musisz najgorzej wypaść na rozmowie ze wszystkich kandydatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, skoro dostałaś skierowanie to musisz stawić sie u pracodawcy na rozmowie. Natomiast zawsze możesz spróbować sie z nim dogadać i poprosić, żeby Ciebie nie przyjmował. Wtedy odnosisz do UP skierowanie wypełnione przez pracodawcę z adnotacją, że z takiego a takiego powodu nie zostałaś przyjęta (np. nie spełniasz wymagań) i już. Gorzej jak trafi Ci się wredny pracodawca i wpisze, że to Ty sama zrezygnowałaś... Wtedy zostaniesz wyrejestrowana :o Wiesz, zresztą to jest tak, że na jedno stanowisko idzie często sporo osób, więc prawdopodobieństwo zatrudnienia Ciebie nie jest ogromne :) Zawsze możesz też podpytać pośrednika, ile osób zostało na daną ofertę skierowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulabidula
jeżeli zostałabym skreślona z listy bezrobotnych, to napisałabym pismo do dyrektora urzędu z wyjaśnieniem, albo zrobiła taką afere, ze ta kobieta dostałaby nagane normalnie szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×