Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przedsiebiorcza

Firma sprzatajaca

Polecane posty

Gość Gość

Bardzo dobrą firma jest seti-maszyny. Zerknij na katalog ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

 My wiele razy korzystaliśmy z oferty firmy firmy quattro z Gliwic  i polecamy podjąć z nimi współpracę  bo mają bardzo duże doświadczenie w tej branży i można im zaufać. Można się skontaktować z ta firmą pod tym numerem tel 508 597 541.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek

Firma sprzątająca to obecnie fajny pomysł na biznes, znajoma korzysta z pomocy podobnej Anilop i naprawdę mają pełne ręce pracy, zleceń nie brakuje, a dodatkowo są naprawdę dobrzy - jakość w tych czasach z pewnością się obroni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja dużo pozytywnych opinii słyszałem o tej firmie quattro i zastanawiam się nad zamówieniem tej ekipy na sprzątanie po weselu, które mamy zamiar zorganizować  w domu u mojej teściowej bo ma bardzo dużą wille wiec takie rozwiązanie nam pasuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Profesjonalna firma sprzątająca której można zaufać to bez wątpienia opcja warta uwagi. My korzystamy z Anilop i jak dotąd nie mamy żadnych zastrzeżeń. To bardzo fajna sprawa, szybkie i dokładne sprzątanie na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli prowadzicie własną firmę sprzątającą to zajrzyjcie na stronę szczotkidozamiatarek.pl Od nich zakupicie szczotki do urządzeń sprzątających i szczotki do sprzątania ręcznego. Firma ta oferuje porządny sprzęt sprzątający w całkiem niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2600

A ja mam pytanie trochę z innej strony, mianowicie ile zapłacić za mycie okien w Opolu? Macie do polecenia jakąś sprawdzoną firmę, która się tym zajmuje? Co myślicie o https://hakinson.pl/uslugi/ - korzystaliście? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

mysle ze to trafiony pomysl choc jest tego duzo. My np wspolpracujemy z rewelacyjna firma TCS w krakowie, jesli swiadczylabys uslugi na takim poziomie to czemu nie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka12

Firmy sprzatające to nieocenione wsparcie dla biur i nie tylko. Bardzo opłacalną współpracę mamy z Anilop z Krakowa i ich mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że dobra firma sprzątająca to podstawa,  u nas sprząta Romwit i zawsze mamy czysto.  Mają fajną usługę serwisu dziennego, wtedy na bieżąco sprzątają sale konferencyjne oraz pomieszczenia dla pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Makulak

Dla mojej firmy zakontraktowałam znamitozrobisz.pl bardzo solidnie wykonana praca , niby nic trudnego ale widać że firma dąży do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka

My w firmie korzystamy z pomocy Anilop, bardzo solidnej i konkretnej firmy sprzątającej i przyznam, że jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą mieć porządek i ład, a jednocześnie najlepsze ceny i jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Jakiś czas temu korzystaliśmy z usług firmy sprzątającej z Gliwic - Quattro. Firma spisałam się w swojej pracy w 100% i powiem wam, że warto podejmować współpracę z takimi firmami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Drewniak

Ja się wypowiem o firmie dickmann.pl współpraca trwa już dwa lata ludzie się nie zmieniają sprzątają po osiemnastej naprawde jak otwieram firmę jest błysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta

Ja jestem z Gliwic i do swoich sklepów zatrudniam firmę Quattro. Firma Quattro jest najlepsza jeżeli chodzi o sprzątanie powierzchni biurowych i sklepowych bo sprzątają dokładnie i nikogo nie trzeba pilnować i sprawdzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie większość firm nie zatrudnia już osób do sprzątania ale korzysta z usług zewnętrznej agencji. Jest to na pewno wygodniejsze bo firma po prostu dostaje fakturkę za usługi wykonane przez firmę. Poza tym mają pewność, ze firma ma swoje środki czystości, jak również wykwalifikowane w sprzątaniu osoby. 

Ze swojej strony moge polecić skontaktowanie się z firmą Inwemer:

https://inwemer.pl/mikroregion-lubelski

Maja obecnie swoje oddziały we wszystkich województwach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×