Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ktoś taki jak ja

nowa zmywarka HELP

Polecane posty

Kupiliśmy zmywarke i dostaliśmy gratis tabletki 5 w 1,oraz nabłyszczacz w płynie. Moje pytanie: czy wystarczy dać tabletke czy trzeba jeszcze dosypywać coś jak chcezrobić pierwsze zmywanko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam1
ja bym nasypała jednak soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wsypać pół paczki soli przed pierwszym zmywaniem ...tylko nie kuchennej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze przeczytaj instrukcje obslugi? :P uzywam teraz w zmywarce tylko tabletek,z tym,ze na początku zaczynałam normalnie:sól,nabłyszczacz,proszek,bo chyba tabletek takich nie było ale tak mysle-skoro tabletka zawiera srodek zmiękczający wodę,to po co sypać dodatkowo sól?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam i tabletek i nabyłyszczacza i soli oczywiście. Zmywarkę mam ok 10 lat i nie zawiodłam się, ale bez soli nie ryzykowałabym, mam bardzo twardą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta---
Ja uzywam tabletek, ale sól dosypuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosypałam sól oraz wlałam nabłyszczacz, powiedzcie mi czy to normalne że wieczko pojemniczka na detergent jest otwarte po zmywaniu? I czy to znaczy że dałam za mało nabłyszczacza jeżeli talerze były suche ale kosze i drzwi ociekały z wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne,otwiera się to wieczko pozniej,bo najpierw jest płukanie naczyń zimną wodą,a dopiero pozniej mycie własciwe,a co do drugiej częsci pytania-naczynia mają być suche,tylko te \"ociekające\" drzwi mnie dziwią,może trochę wilgoci jest,od gorącego powietrza,a przez to pary wodnej,ale u mnie nie nie ocieka,czy dobrze dałas nabłyszczacz to zobaczysz najlepiej po szklankach,jak jest zle dozowany,to ma rozne,doskonale widoczne zacieki u mnie naczynia są suche,tylko w zagłebieniach kubków zostaje woda,ale po otwarciu zmywarki albo ruszam kubkiem,zeby ją zlać,i zostawiam chwilę,zeby ostygły,albo wyciągam na drugi dzien,wtedy są suche aha-przypomniało mi się,jak wyciągam czasami koszyczek na sztućce,to jego dół jest wilgotny (zaraz po skonczonym myciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tak odnosnie sypania soli,miękkiej wody nie trzeba zmiękczać,więc myslę,ze sol w tabletkach,czy co to tam jest za srodek,wystarczy za \'zmiękczacz\' kiedys nie miałam soli,parę razy umyłam bez (jeszzce w fazie przed stosowaniem tabletek) i na grzałce-mam ją na wierzchu,dobrze widoczną pojawił się biały nalot,ale teraz używam tylko tabletek,5 w 1 i przed chwilą obejrzałam wnętrze zmywarki i wszystko jest w najlepszym porządku,więc nie widzę sensu,zeby dodatkowo coś dodawac a zmywarkę mam z 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklaneczki są lśniące, nie było plam ani zacieków więc zostawię tak jak jest, i po umyciu odczekam 15 minut zanim wyciągnę naczynia, tak jak pisze w instrukcji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×