Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rainka

Wódka Polska?

Polecane posty

Gość rainka

Zastanawiamy się, jaką wódkę wybrać ma wesele. Wiem, że o wodkach już było, ale moje pytanie jest konkretne: czy to dobra wódka? Ja się na tym zupełnie nie znam. Słyszałam natomiast opinie różnych osób, że wodka Polska jest świetna.Widziałam ją w sklepie, butelka wygląda ładnie, na stół by się nadawała, ale jak z jakością? Nam nie chodzi o to, byśię goście zdoili w trupa, więc nie mówcie,że nie ważne, jaka wódka, byle dobrze sponiewierała ;-) ;-) ;-) Chdzi o to, by było ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78687879898
Jeeezu, kupcie butelke wodki, poprobujcie i tyle:O co za ludzie, kurwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainka
To nie kwestia, by kupić i popróbować. Mięchem też od razu rzucać nie musisz! :-( Chodzi o to,że my wogóle nie pijemy wódki, żadna nam i tek nie będzie smakować. Dla mnie każda wódka smakuje tak samo, tzn: nie smakuje mi WCALE, więc się nie zorientuję, czy ta jest faktycznie dobra. Ludzie podobni wyczuwają smaki wódek, jedne są lepsze inne gorsze. Dla mnie i tak każda jest blee, więc dlatego pytam o opinie!! Chciałabym usłyszeć waszw zdacie, jaką kupić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jest genialna, od lat pije tylko polska.wchodzi bez problemu, nie trzeba nawet popity.no i do tego cena nie jest powalajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam polska wodke na weselu i polecam. Ps. tez nie lubie wodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainka
Jestem Wam wdzięczna za odpowiedzi :-D Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś opinie - proszę o dzielenie się nimi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp
ja też nie wiem jaką wódkę kupic, bo jej nie pijam. Moja siostra miala "Pana Tadeusza"- wyglądal ladnie na stole, albo może "Biała Dama"?, szczerze mowiąc nie znam zbyt wielu gatunkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×