Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rybeńka

Prywatny detektyw - czy ktoś korzystał???

Polecane posty

Gość rybeńka

rosną mi rogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja korzystalem wydalem
na to perawie 10 tys zł i nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeńka
to chyba dobrze ze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniaaaaa
a załatwiał ci może billingi z telefonu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja korzystalem wydalem
bilingi, nargania i nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniaaaaa
czy może załatwić billing z tel na kartę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniaaaaa
ja korzystałem ....może wiesz, pomóż proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marggu
szukam taniego,dobrego detektywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1973
Znam telefon do bardzo dobrego detektywa -kobiety ,bardzo skuteczna i niedroga. Numer telefonu na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zz980
ja znam www.detektywistyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeanne88888888888
Samemu można nieźle poszperać,jak się ma oko. Czasem wystarczy internet i dobry program szpiegujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tani i dobry niestety w parze nie idzie.... Na własnej skórze tego doświadczyłam. Więc polecam nemezis z warszawy. Wystarczyło 3 dni i się okazało, ze mąż niekoniecznie siedzi w pracy jak mi mówi.... To był dla mnie cios ale i tak się rozwodzę. A z takimi dowodami jakie mam to jeszcze podam go o alimenty. I to wszystko poradził mi detektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbabcia
nie korzystam z usług detektywistycznych, ale polecam stronę gdzie możesz dobrego znaleźć www.ofachowcach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhahahaDDDD
ja korzystalem wydalem na to perawie 10 tys zł i nic i dobrze ci tak, ty szpiegu!!!!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszek007
Nie każdą sprawę można rozwiązać. W moim wypadku na szczęście się udało, dzięki doświadczeniu i profesjonalnym podejściu do sprawy Pan detektyw z edetektywi.pl poradził sobię całkiem szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy i dobrzy? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiaczek
Mieszkam niedaleko tego biura. Wiele ludzi się tam kręci to coś oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektywwarszawa
Oferuję usługi detektywistyczne na terenie Warszawy, śledzeni partnera, wykrywanie zdrad, ustalenia do spraw rozwodowych, obserwacja nieletnich pod względem zagrożeń narkomanią, molestowaniem seksualnym, pedofilią. Więcej na stronie: http://www.uslugi-detektywistyczne.eu, tel: 696-589-351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Dużo jest agencji detektywistycznych w obiegu, faktycznie trudno się zdecydować na kogoś. Ja popytałem trochę ludzi jak szukałem firmy, która zajmie się windykacją i trafiłem wtedy właśnie na detektywów ze strony www.detektyw24.org.pl . Oni zgromadzili na temat dłużnika pełną informację, czyli jakie ma zarobki, jaki majątek i nie tylko te jawne info, ale też wyszło dużo z ukrytych spraw na niego. Bardzo się przydały te materiały w ściąganiu długu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem usługi detektywistyczne swiadcza też tutaj - www.lider-ochrona.pl - znajoma dzięki ich pomocy doszła do prawdy w sprawie niewiernego męza, także myslę,ze dla własnej swiadomości chyba warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam. A co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Sprawy kryminalne – porwania, czy morderstwa to warto zlecać agencji z serwisu www.spy24.pl . U nas w mieście wiem, że oni pomagali przy głośnym morderstwie. To była dość popularna w mediach sprawa i gdyby nie detektywi to pewnie do dzisiaj byłaby niewyjaśniona. Pozdr. I powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Ciekawą usługę detektywistyczną znalazłem w biurze Lampart ( www.lampart.co ). Jest coś takiego jak – sprawdzanie wiarygodności pracowników. Miałem okazję z tej opcji korzystać przy zatrudnianiu pracownika na bardzo ważne, wręcz strategiczne stanowisko w firmie. Polecam. Można później spokojniej spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług Alicji Słowińskiej. Chodziło głównie o sprawę rozwodową, potrzebowałam dowodów, że mąż mnie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam okazje korzystać z agencji detektywistycznej ronin http://roninsecurity.com.pl/ Chciałam się upewnić że mój już-eks-mąż mnie zdradza. No i zebrali wszystkie potrzebne dowody na sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remigiusz
Czy ktoś poda jakieś konkrety? Jakiego rodzaju informacje potrafi zdobyć detektyw prywatny? Dostęp do poczty, komunikatora, bilingu? To przecież nielegalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, dla mnie liczy sie efekt. Mi kiedyś pomagała agencja Solum i nie musieli wykorzystywać metod z prawem niezgodnych, zresztą, takie było nasze założenie od początku ;) I dowody an rozwód znalazły sie inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×