Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miskaaa

Co myslicie o tych kozakach?Warte są tej ceny?

Polecane posty

Gość miskaaa

Zastanawiam sie czy buty te sa warte swojej cen: http://www.allegro.pl/item140652163_rylko_nowy_model_zima_2006_.html Podobaja mi sie ale jak widac sa z ''zamszu'' i nie wiem czy sie nadaja na zime.Chciałabym zeby posłużyły chociasz na 2 sezony.Nie wiem czy sa warte swojej ceny.Jak myslicie nie zniszczą sie?Mam jeszcze jedno pytanie-czy beda pasowac do rybaczek(takich jakie teraz sie nosi, z materiału w paski, w kratke)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaa
co do tych rybaczek...chodzi mi o to czy nie bede smiesznie wygladac...bo jak widac na zdjeciu kozaki te sa raczej krótkie.Bedzie wiec widac czesć nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radze ci dobrze nie kupuj butów na zime z zamszu- ja kupiłam w zeszłym roku za 150zł i po miesiącu musiałam kupiwać nowe, bo w tamtych robiły mi się kałuże ilekroć wyszłam na zewnątrz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do male wtrącenie
mnie sie nie podobaja. Nie lubie takich obcasow, a tym bardziej w butach n a zimę. No i nie lubie jak buty n a zimę, mają taką cienka podeszwę. Podeszwa jest bardzo wazna , bo izoluje stope od podloża. I jak jej prawie nie ma to przod tych kozakow, będzie mowiąc kolokwialnie zawsze upieprzony. latwiej doczyscic podeszwe jak zamsz. To oczywiście nie musi byc podeszwa jak w traktorach, ale j a k a s musi byc. Tak acienka to dobra ewentualnie w pantofelkach, lub szpilach, no i wtedy jak przechodzisz z domu do garazu , w garazu samochod. Podsumowując mnie si enie podobają, z wygladu, nie uwazam je tez za praktyczne. ale to nie ja mam w nich chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskaaa
dobrej jakości zamsz nie powinien przemiękać. Ja miałam , i nie narzekałam, tylko trzeba czyscic specjalnymi preparatami. Za 150 zł, to podejrzewam, ze to nie była skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaa
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty sa ladne, ale maja cienka podeszwe i pewnie brak protektora, wiec bedziesz sie zlizgac na oblodzonych chodnikach kupilam kiedys na zime piekne kozaczki, z malym obcasikiem, ze szpicem (takie byly modne). Nie dosc, ze kilka razy omal sie przewrocilam na posadzce wewnatrz budynku, to mialam calkowicie przemrozone stopy. te buty nie beda cieple. sa fajne na jakies wyjscia, ale na pewni nie na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Moim zdaniem buty nie nadają się na zimę- to po pierwsze. Po drugie- nie są warte tej ceny, widziałam wiele podobnych modeli za cenę znacznie niższą niż sugerowana tutaj. Co do spodni rybaczek do tych butów- wszystko może dobrze wyglądać jeśli człowiek się postara ;) Widziałam już wiele dziewczyn tak ubranych i wyglądały dobrze ubierając wzorzyste rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobne są chyba u Azjatów
;) lepiej dołóż 100 zł i kup skórzane Ryłko! te są fajne ale niepraktyczne. Nadaja się tylko na ciepłe i suche dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majatekk
One s askorzane. nie mylcie tej zamszowej skory z materiałowymi podróbkami zamszu, które rzeczywiscie nie nadaja sie do chodzenia w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do podeszwy, to niestety generalnie moda teraz jest taka, że wiekszość kozaków ma bardzo cienką. Niestety minęły czasy, kiedy takie nieco grubsze były w modzie. Wiem, o czym mówię, bo obeszłam ostatnio pół miasta próbując coś kupić. Co do butów - dla mnie tragiczne. Nie ten nos, nie ten obcas (wiem, że takie dopiero wchodzą w modę, ale dla mnie one są kuriozalne). No a zamsz to w ogóle porażka. Jak równiez nigdy nie pojmę, jak można kupować online buty za ciężkie pieniądze (bo żeby to jeszcze jakaś dzika okazaja była) nie zmierzywszy ich w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaa
one tez sa z Ryłko o ile sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaa
a te buty mam mozliwosc przymierzyc...bo w moim miescie jest ryłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_marzena
tu masz podobne ale praktyczniejsze bo ze skóry http://www.allegro.pl/item141165762_rylko_slodziutkie_botki_dwa_kolory_.html tylko nie wiem czy one beda ci do tych rybaczek pasowac bo sa jeszcze krótsze od tych twoich brazowych.Wlasciwie to te co ja znalazłam nie sa kozakami tylko botkami. a tu masz zamszowe ale tansze: http://www.allegro.pl/item141711918__brazowe_kozaczki_zamsz_zapinane_z_tylu_r_40.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrrr
ja kupiłam ostatnio fajniutkie oficerki ze skóry z ryłko, dłuższe, ze skóry, na grubszej podeszwie, wyglądaja super do spódnicy i do rybaczek, a były niewiele droższe, trzeba trochę poszukać. W zeszłym roku skusiłam sie na buciki na cieniutkim spodzie i to był duzy bład, w butach miałam bagienko i podeszwy szybko sie starły, więc nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombowieccccccccc
a ile dałas za te z ryłko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem dawac za buty na zime 269zl z zamszu to zabojstwo:O chyba ze cie stac zeby po miesiacu kupic nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te czarne oficerki są świetne i napewno o niebo praktyczniejsze od tych, które pokazała założycielka topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te brązowe z ostatniego
linka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ładne
ale ja i tak wolę czarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
jeśli miałabym nosić taką"szpilkę" to już wolałabym wcale na płaskim. Nie uważacie że te buty są jakieś takie nieproporcjonalne?moim skromnym zdaniem ochyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ładne
ten obcasik jest nieszczęśliwy - strasznie optycznie pogrubia i wykrzywia nogi, no ale moda to moda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_marzena
te oficerki pasuja waszym zdaniem do spudnicy?Bo mi sie wydaje ze do moich raczej nie beda pasowac...nosze takie z grubszego materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_marzena
a gdzie kupiłas te identyczne za 180 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×