Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Efffitka

Steper - mam pytanko...

Polecane posty

Gość Efffitka

Dzisiaj zaczęłam ćwiczyć na steperze, ćwiczyłam 30 minut, zrobiłam w tym czasie 780 pełnych powtórzeń i ku mojemu ździwieniu spaliłam tylko 107 kalorii :(, myślałam że będzie ich więcej. Też tak macie? Mam też pytanie, czy te urządzenie dobre jest na wyszczuplenie nóżek, a w szczególności ud?? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po
15 minutach mam zrobionych ok 550 powtorzen a kaloroii spalonych ok 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efffitka
Dzięki za odp. Trochę mnie zdołowałaś - ja przy Tobie jestem słabiutka, ale pocieszam się tym, że dzisiaj był pierwszy dzień mojego ćwiczenia i że za jakiś czas będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efffitka
A ile czasu dziennie "stepujesz" i czy widzisz jakieś rezulataty? Jak tak to po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIINA
hej nie sugerujcie sie tym ile wam pokazuje licznik na steperze bo takie inf sa teoretyczne jeżeli chcecie spalic tłuszczyk to musicie chodzic coajmniej 40 min mozecie najpierw krócej i dokladac sibie codziennie minutke wtedy dopiero nasz organizm zaczyna spalać ten nieszczesny tłuszczyk :) powodzonka cwicze z wami ale dzis mi sie nie chcialo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm
ja steperuje od sierpnia co dwa trzy dni po 45 minut na najlzejszymobciążeniu i musze powiedziec ze to działa ,ale nei spodziewajcie jakis super szybkich efektow.mimo to steper jest super :)ja w 45 minut spalam wg mojego licznika ok 500-510 kcal i mam 3500 powtorzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm
no i wazna rzecz nie steperujcie :) codziennie!!!wystarczy 3-4 razy w tygodniu ale po 45-50 min ,efekty beda po czasie ,znika cellulit(nie wiem jak to sie pisze) tyłek sie robi niczego sobie :),uda troche wolniej chudna niz pupa i ogólnie tłuszcz znika z ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby spalic tluszcyzk na spepe
zeby spalic tluszczyk trzeba cwiczyc co 2 - 3 dni po min 30 minut albo codziennie po ok 10 minut wazna jest regularnosc! ja wybralam te druga opcje bo rzadko mam czas zeby wylaczyc sie z zycia na godzine zeby pocwiczyc, a efekty juz sa!! bardziej jedrne posladki! jutro pojde na basen ale stepowac bede nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby spalic tluszcyzk na spepe
zeby spalic tluszczyk trzeba cwiczyc co 2 - 3 dni po min 30 minut albo codziennie po ok 10 minut wazna jest regularnosc! ja wybralam te druga opcje bo rzadko mam czas zeby wylaczyc sie z zycia na godzine zeby pocwiczyc, a efekty juz sa!! bardziej jedrne posladki! jutro pojde na basen ale stepowac bede nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam steper i cwicze na nim od miesiaca. To co niektorzy tutaj pisza jest smieszne- NIGDY NIE SPALI SIE TLUSZCZU PO 10minutach!! Dopiero po 28 zaczyna sie on spalac. Cwicze codziennie po 40 minut, na poczatku 10, pozniej 15, 20, 30, 35 i teraz 40. Schudlam 2 kg nie tzrymajac zadnej diety. Dopiero od tygodnia wstrzymalam sie od kolorowych napojow i nie jadam slodyczy w nadmiarze, moze troche szybciej pojdzie. Jezeli chodzi o celulit zaczelo sie cos dziac na mojej pupce, robi sie jakby mniejszy, ale zobaczymy! a propo stepera, to moj czas ide sobie pocwiczyc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ , ja tez mam stepper skretny ( a jaki wy macie?) cwicze od 4 tygdoni, na poczatku codzienie po 30min, teraz od 2 tyg cwicze co drugi dzien po godzince na najlzejszym obiazeniu :) i efekty sa :) cellulit zanika :D i nozki sie rzezbia slicznie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może ktos mi powie zeby nóżki byly ładniejsze to cwiczyc trzeba na steperku na wiekszym czy na mniejszym obciązeniu i jakie są efekty cwiczac lepiej codziennie czy co drugi dzień z góry dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz zrzucic tluszcz, to na lekkim obciazeniu po godzince co drugi dzien :) ja tak ciwcze i dziala, a jak chcesz rozbudowac miesnie to na wiekszym :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczyłam jakiś rok temu na stepperze kilka razy w tygodniu po jakies 45 minut.Nogi bardzo mi schudły.Potem stepper po prostu mi się roz..walił i tłuszcz wrócił z podwójną siłą ;) Ale znów zaczęłam - 60 min dziennie 6/7 dni tygodnia.Zobaczymy co mi wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×