Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna mojego chłopaka

Kto miał PERFUMY FM?

Polecane posty

perfumki fm sa tanie bo kosztuja 30zl za damski perfum 30ml lub 50ml za meski. konsultant ma katalog gdzie sa nazwy oryginalow wiec od razu znajdziesz to co szukasz,poza tym ma na pewno tez probki. na prawde dlugo utrzymuje sie zapach wiec polecam. wiem bo sama je mam i jestem bardzo zadowolona :) polecam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo sie niestety zawiodlam na tych perfumach.Mialam dwa zapachy i oba na mnie smierdzialy niestety a oryginaly byly super.Wole teraz dolozyc kase i kupic oryginal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna :) jakos mnie sie nie trafiaja niezadowolone klientki :):) same mile kobiety :D no Panowie też :p ale męzczyxni zdecydowanie nakaido :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy nakaido
???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to firma Miiko Nakaido :) produkuja perfumy wyłacznie feromonowe , ekskluzywne w 100 ml meskich i 50 ml damskich opakowaniach :) panowie jak to Panowie raczej sobie nie żaluja ;) Oczywiscie rownież sa damskie :) zobaczyc mozna na sklepie :) ... link w stopce ofkors :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
chcesz kupic produkty fm lub zostać dystrybutorem pisz,odpowiem na wszystkie pytania,wiecej na aizdaj@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×