Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANIOLEK1986

seks w trakcie i od razu po okresie!!!!

Polecane posty

Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem Wiola, moją fotkę znajdziesz na http://sexphone.pl/5.html uwielbiam uprawiać gorące igraszki przez telefon, jeżeli jesteś zainteresowany rozmową ze mną to zadzwoń, obiecuję, że Cię nie zawiodę, będę dla Ciebie ile tylko zechcesz kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na pikantnie- namiętną rozmowę? zadzwoń do mnie, tutaj są moje focie i nr tel: http://seksnumer.pl/sex-telefon-gabi.html Młoda Kotka wprowadzi Cię w świat rozkoszy przy której zapomniesz o codzienności a odlecisz wspólnie ze mną w kraine rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli kobieta ma wszystkie cykle w ciągu roku dłuższe niż 28 dni, za bezpieczne bez obserwacji można uznać pierwszych 5 dni cyklu (okresu).Jeśli trafiają jej się cykle krótsze-jedynie pierwsze 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można współżyć w okres? Przecież to niehigieniczne i istnieje wtedy duże ryzyko infekcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie wiem, kto wymyślił ten idiotyczny mit, że "jeden-dwa-trzy dni po okresie" nie zachodzi się w ciążę.Bardzo szkodzi to opinii o prawdziwych metodach naturalnej antykoncepcji.One polegają na obserwacji objawów, a nie na "liczeniu dni, które upłynęły od miesiączki." Przy cyklach krótkich (lub długich krwawieniach) można jak najbardziej zajść w ciążę ze współżycia nawet podczas miesiączki.Dni przed miesiączką są niepłodne, ale tylko wtedy, gdy dzień owulacji został prawidłowo wyznaczony.Kobieta jest fizjologicznie niepłodna od 4 dnia po owulacji aż do miesiączki.Tymczasem te, które na forach piszą "zaszłam w ciążę 2 dni przed okresem"-z reguły nie mają pojęcia, że właśnie wtedy miały owulację-a dni niepłodne nastąpiłyby później.Bo opierają się na długości swoich poprzednich cykli, a nie na obserwacji.Nigdy nie można zakładać, że następny cykl będzie taki sam, jak poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo skuteczna antykoncepcja lub szklanka wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nowoczesne, powtarzam, nowoczesne metody naturalnej antykoncepcji, takie jak komputery cyklu lub mikroskopy owulacyjne, mogą być równie skuteczne, jak inne.Niestety do worka z napisem "naturalne" ludzie wrzucają rzeczy ewidentnie nieskuteczne, jak kalendarzyk ("jak mam obliczyć te dni niepłodne?")-albo stosunek przerywany ("nie skończył we mnie").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×