Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sok pomaranczowy

1-2-3 ....................................................ZACZYNAMY

Polecane posty

przestawcie w skali pktów wasze odczucia co sie zmieniło po urodzeniu dziecka: PUNKTACJA : 1-2...nisza depresyjna 3- to sie nie zmieni i pozostanie takie jakie jest...jest źle 4-zastanawiam sie czy to sie zmieni 5-podjełam kroki aby to zmienic...jest lepiej niz było 6-jest dobrze 7- jest dosc dobrze (pół na pół) 8- bardzo bobrze 9- jestem zachwycona 10-nie moze byc lepiej ....jest super - ciało ........pkt 1-10 - sex ...............1- 10 - relacje z męzem ..........1-10 - radze sobie z dzieckiem......? 1-10 - praca .............1-10 - moje samopoczucie ...........1-10 - wolny czas .............. 1-10 - czas dla innych .............. 1-10 - czas dla siebie.............. 1-10 - spotkania ze najomymi.............. 1-10 - zakupy ....cos dla siebie.............. 1-10 - zdrowie .............. 1-10 - moja psychika .............. 1-10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pierwsza
ciało - 9 sex, relacje z mężem - nie dotyczy radze sobie z dzieckiem 9 praca - dostałam wypowiedzenie, więc chyba 1, ale znalazłam nową więc 7 moje samopoczucie - 9 wolny czas - 1 czas dla innych 1 czas dla siebie - 1 spotkania - 2 zakupy - 2 zdrowie 10 moja psychika 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solllll
to ja pierwsza naprawde dobry wynik ci wyszedł...gratulacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam ja tez chce ...nie mam dziecka, ale spróbuje ciało ........6 - sex ...............8 - relacje z męzem .........10 - radze sobie z dzieckiem......nie dot - praca .............10 - moje samopoczucie ...........8 - wolny czas .............. 9 - czas dla innych .............. 9 - czas dla siebie.............. 9 - spotkania ze najomymi.............. 6 - zakupy ....cos dla siebie.............. 7 - zdrowie ..............10 - moja psychika ..............6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsterum
jonka, dlazego: "- radze sobie z dzieckiem......nie dot" ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibik
I ja cialo....6 seks.....2 relacje z mezem...7 radze sobie z dzieckiem.......8 praca......0 moje samopoczucie...2 wolny czas.............7 czas dla siebie....6 czas dla innych....5 spotkania ze znajomymi.......7 zakupy...5 zdrowie...5 moja psychika.....5 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczajnie JESZCZE nie mam dziecka !!!! jak by to ując abys stokrotko zrozumiała...nie byłam nigdy w ciąży, nigdy sie nie starałam o dziecko, nigdy nie rodziła....wiec go nie ma jeszcze na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie brzmiało: \"przestawcie w skali pktów wasze odczucia co sie zmieniło po urodzeniu dziecka\" myślałam, że twoje umarło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jonki
- zdrowie ..............10 - moja psychika ..............6 psychika to tez element zdrowia...psychicznego twoje punkty sie kłócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e - bez przesady - zdrowie to zdrowie fizyczne :) zwlaszcza, ze wyszczegolnione jest obok zdrowie psychiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam powód zeby sobie okreslic dla psychiki taka ilosc punktów, ale zdrowie fiz jest b, dobre, ale psychiczne nieco gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja może : I ja cialo....8 seks.....9 relacje z mezem...9 radze sobie z dzieckiem.......8 praca......7 --- u mnie to studia, ale podciągnęłam pod pracę moje samopoczucie...7 wolny czas.............7 czas dla siebie....6 czas dla innych....6 spotkania ze znajomymi.......7 zakupy...4 zdrowie...8 moja psychika.....5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsi
laski albo i nie laski sie poprostu WSTYDZĄ....buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie będę sie powtarzać
po porodzie wszystko było do dupy i nawet po nizej zera. Nawet nie przepisuje tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enteraaaa
cialo....7 seks.....7 relacje z mezem...3 radze sobie z dzieckiem.......8 praca......0 moje samopoczucie...2 wolny czas.............7 czas dla siebie....6 czas dla innych....5 spotkania ze znajomymi.......1 zakupy...5 zdrowie...5 moja psychika.....3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciało - 8 sex-8 relacje z męzem- 10 radze sobie z dzieckiem-8 praca-jestem na wychowawczym moje samopoczucie-7 wolny czas-6 czas dla innych-6 spotkanie ze znajomymi-5 zakupy-8 zdrowie-6 moja pscyhika-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×